Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Temat: Dobrze żarło i zdechło ->wahacz<-

  1. #21
    Użytkownik Znawca Avatar Mongoose
    Dołączył
    04 2013
    Auto
    156 Sportwagon 2.0 JTS
    Postów
    1,326

    Domyślnie

    Duży Grześ (25kg młot) załatwił sprawę... Wahacz wyleciał jak Małysz z progu, zmontowałem wszystko i kolejny problem, luzu nie ma, wahacz sie nie odzywa za to jest głuchy mocny stukot w zawiasie jak wjade w wieksza dziure, a jak jade po tarce to masakra, w aucie nawet radio nie pomaga... Zastanawiam się czy to nie problem tego, że z górnej częsci sprezyny guma była sparciała i połowa odpadła

  2. #22
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    AR 166 busso / AR 166 jtdm / AR 166 jtd / AR 156 jtdm / AR 156 jtd / AR 147 jtdm
    Postów
    1,823

    Domyślnie

    Kolego a jak łączniki stabilizatora? Ja chciałem amortyzatory zmieniać a okazało się ze łączniki który były niby dobre na kostce i poprzecznych nierownosciach napier... jakby coś miało odpaść

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał jarek1986 Zobacz post
    Kolego a jak łączniki stabilizatora? Ja chciałem amortyzatory zmieniać a okazało się ze łączniki który były niby dobre na kostce i poprzecznych nierownosciach napier... jakby coś miało odpaść
    z górnej części sprężyny? Guma jest w mocowaniu amortyzatora i jeśli jej zniszczona to na pewno będzie walilo

  3. #23
    Użytkownik Znawca Avatar Mongoose
    Dołączył
    04 2013
    Auto
    156 Sportwagon 2.0 JTS
    Postów
    1,326

    Domyślnie

    Przyjrzałem sie blizej, niedokrecilem amortyzatora i temu tak waliło, teraz są jeszcze delikatne pukniecia jakby o karoserie przy wiekszych nierównosciach, raz zza czasu to wydaje mi się, że to kwestia tej skasowanej gumy, anyway już wszystko.

    Dziękuje wszystkim za pomoc )

Podobne wątki

  1. Po wymianie cewki rozrusznika auto zdechło 1.9jtd
    Utworzone przez alukard w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-02-2014, 10:34
  2. Jak to dobrze...
    Utworzone przez fiergloo w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-10-2008, 18:38

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory