Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Serwis Ricambi w Bytomiu

  1. #1
    simeone
    Gość

    Domyślnie Serwis Ricambi w Bytomiu

    Ktoś z Was korzystał z usług tego serwisu? Szukam punktu docelowego gdzie można bezpiecznie wymienić rozrząd (może jeszcze jakieś inne części eksploatacyjne)
    Czy Ricambi Service jest godny polecenia? A może jakiś inny warsztat w okolicach Katowic?

  2. #2
    77alfisti
    Gość

    Domyślnie

    mogę podać Ci nr. telefonu na PW gościa który kiedyś pracował w ASO w Katowicach, ja u niego wymieniałem rozrząd w 146, jest godny polecenia

  3. #3
    simeone
    Gość

    Domyślnie

    Trochę poczytałem o "Ricambi" w innym temacie- są zwolennicy i przeciwnicy tego serwisu... Odnośnie Ricambi (swoje pytanie kieruję do ich klientów) -czy wymienią rozrząd na moich częściach?

    77alfisti- dzięki za info.
    Czy ten znajomy posiada jakieś "zaplecze"? Ewentualnie czy wymieniał Ci rozrząd przy użyciu blokad, ustawiał GMP? Możesz z czystym sumieniem polecić?
    Ostatnio edytowane przez simeone ; 04-04-2009 o 22:41

  4. #4
    77alfisti
    Gość

    Domyślnie

    Mogę Ci polecić bo rozrząd robił mi przy użyciu blokad i zegara, więc wszystko było jak należy a nie na oko, z tego co wiem po odejściu z ASO zaczął pracować w warsztacie

  5. #5
    Fred
    Gość

    Domyślnie

    Juz gdzies pisalem nt Ricambi Bytom. Do wymiany rozrządu sie nadają gdyz wymieniają na oryginalnych czesciach ze wzgledu na to ze dają roczną gwarancje wiec sie starają.

    Natomiast w innych kwestiach są beznadziejni. Naciągają klientow na dodatkowe naprawy lub wrecz robią je bez pytania klienta narażając go na koszty. Pisalo o tym wielu ludzi na forum. Generalnie nie polecam

  6. #6
    Hanys Romeo Avatar Adam$72
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    SI
    Auto
    sztrucel 156 2.4TDI , FZS 600
    Postów
    851

    Domyślnie

    Cytat Napisał simeone Zobacz post
    Odnośnie Ricambi (swoje pytanie kieruję do ich klientów) -czy wymienią rozrząd na moich częściach?
    Może i wymienią,zależy od humoru tego ich majstra.Mi wymienili.Ale gwarancji wtedy nie chcą dać.

  7. #7
    przem_ar33
    Gość

    Domyślnie

    Witam
    Ja rozrząd w mojej AR33 wymieniłem w TUR Bytom,to niedaleko w sumie od Ricambi,wymienili szybko i niedrogo z pompą wody zapłaciłem 300zł z moimi częściami. Kilka warsztatów mi odmówiło słysząc że silnik boxer

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] 26-27 kwiecien 2014 impreza z cyklu Tuningkingz w Bytomiu przy M1 na ul. Strzelcow By
    Utworzone przez Nazar w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 27-04-2014, 14:35
  2. [159] Numery katalogowe hamulców ( ricambi originali )
    Utworzone przez blackrave w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-04-2014, 21:16
  3. [145/146] Wariator Ricambi, a oryginał?
    Utworzone przez QBUS w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-01-2008, 22:06

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory