Strona 5 z 168 PierwszyPierwszy 12345678910111213141555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 1678

Temat: Zakup Alfy Romeo GT

  1. #41
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar hevea
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    okolice Konina
    Auto
    156 Sportwagon 85KW 2003 r.
    Postów
    53

    Domyślnie

    Cytat Napisał olrzyn Zobacz post
    juz wczesniej byla omawiana i niestety pisali ze niewarto. zreszta ta alfa stoi juz chyba na allegro ladnych pare miesiecy...

    Jakos nie mogę namierzyć. Podeslesz linka?!

  2. #42
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Wroclaw, Poland
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    53

    Domyślnie

    nie moge tego znalesc. ale na pewno bylo na forum bo pamietam ze mi sie strasznie podobala.
    Pasja...
    Dla jednych zwykła maszyna...dla niektórych życiowa pasja...a także miłość...

  3. #43
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar hevea
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    okolice Konina
    Auto
    156 Sportwagon 85KW 2003 r.
    Postów
    53

    Domyślnie

    Cytat Napisał olrzyn Zobacz post
    nie moge tego znalesc. ale na pewno bylo na forum bo pamietam ze mi sie strasznie podobala.
    no się mi się (nam się) tez poodoba i dlatego dobrze by sie było dowiedzieć co tam jest nie tak, fakt faktem fotki do oferty zrobione w listopadzie a chętnych brak do dzisiaj.
    Jakgdybyktoścoś w tej sprawie to proszę o pomoc.

  4. #44
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    Narazie brak
    Postów
    7

    Domyślnie

    hevea kolega dymek1000 zapodał temat czy da się wyhaczyć GT do 20tyś. ja również podpiąłem się pod temat bo również takim budżetem dysponuje. Bardzo bym prosił o trzymanie się tematu GT do 20tyś. jak dla mnie może być lekko puknięta. Lepiej moim zdaniem wiedzieć co jest do roboty i to zrobić niż kupić za 20tyś w idealnym stanie a potem się przepołowi auto. Reasumując proponuję pomóc szukać do 20k w dobrym stanie lub koło 13-16 do roboty. Chętnych na podobne opcje jest sporo, uściślijmy - siły/zamiary będzie prościej coś znaleźć.

  5. #45
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar hevea
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    okolice Konina
    Auto
    156 Sportwagon 85KW 2003 r.
    Postów
    53

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysiek1 Zobacz post
    hevea kolega dymek1000 zapodał temat czy da się wyhaczyć GT do 20tyś. ja również podpiąłem się pod temat bo również takim budżetem dysponuje. Bardzo bym prosił o trzymanie się tematu GT do 20tyś. jak dla mnie może być lekko puknięta. Lepiej moim zdaniem wiedzieć co jest do roboty i to zrobić niż kupić za 20tyś w idealnym stanie a potem się przepołowi auto. Reasumując proponuję pomóc szukać do 20k w dobrym stanie lub koło 13-16 do roboty. Chętnych na podobne opcje jest sporo, uściślijmy - siły/zamiary będzie prościej coś znaleźć.

    Od tasowania kart asów nie przybywa ;-) Oferta Gt na rynku jest jaka jest, czytaj: bardzo ograniczona, więc trzeba się ratować tym co jest. Nie mnie jednak jest taki komis pawelcar chyba w Ostrzeszowie - zawsze mają jakies AR w tym i GT do 20 tys. Zerknij. Mnie sie widzi bardzo ta opcja czerwien+czerwien+Q2 i próbuje sie czegoś dowiedzieć więcej.

  6. #46
    wheeze
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał manonfirexxx Zobacz post
    Witam ponownie, również podsyłam jedną sztukę do oceny, autko prezentuje się bardzo ładnie, cena niestety podejrzanie niska, może ktoś zopiniować? będę wdzięczny

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-gt-C29360677.html
    Witam serdecznie wszystkich!
    Niestety a może stety zakochałem się w Alfie GT sprzedałem swoje autko i obecnie szukam jakiegoś ciekawego egzemplarza GT 1.9 JTD.
    Również wychaczyłem tego gt'ka w Kielcach? Co o nim myślicie? Może ktoś widział?
    Znalazłem jeszcze jedną w tej samej miejscowości, wydaje się być oki, ktoś zna? http://otomoto.pl/alfa-romeo-gt-150-km-C28675173.html

    Dodam, że w Warszawie i okolicy wszystko ogladalem i płakałem

    Dzięki!

  7. #47
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Wroclaw, Poland
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    53

    Domyślnie

    Cytat Napisał hevea Zobacz post
    komis pawelcar chyba w Ostrzeszowie - zawsze mają jakies AR w tym i GT do 20 tys.
    kupilem w tym komisie swoja Alfa.... komis wydaje sie byc uczciwy i poszli mi na reke i zabrali auto do sprawdzenia na lawecie za frytki do fiata w Ostrowie a pozniej juz za moje do Poznania. koniec koncow kupilem i raczej nie robili mi zadnych problemow a w gratisie dostalem ubezpieczenie na miesiac ( OC ) oraz zrobiony przeglad. na cenie nie udalo mi sie nic zbic poniewaz wiedzieli ze jest bezwypadkowa i tylko odsylali mnie po szroty w innych komisach... aha wyprali mi rowniez cala tapicerke i wypastowali autko jak je odbieralem zeby lsnilo
    Pasja...
    Dla jednych zwykła maszyna...dla niektórych życiowa pasja...a także miłość...

  8. #48
    sokoltdx
    Gość

    Domyślnie

    Witam. Podepnę się pod temat. Dzisiaj ogladalem jeden egzemplarz i chciałbym wiedzieć czy to normalne. Alfa GT 1,9 JTD 150 KM, przebieg 176tys km.

    Komputer przy odpalaniu wywalil bład swiec, ale sprawdzalem i najcześciej wystarczy wymiana kompletu świec. Pomijam ten fakt.

    Druga sprawa, czy turbo powinno gwizdać po daniu w palnik ? Do dokręceniu powyżej 3,5tys obr słychać charakterystyczny świst, ale tylko na moment, czy to oznaka padającej turbiny czy te modele tak mają ? Czy ten świst to oznaka jakiejs nieszczelnosci ?

    Trzecia sprawa po odpaleniu było widać biało/niebieski dym, sprzedawca tlumaczyl ze auto dluzej stoi, pokopcił dosłownie 10s a potem normalny jak z diesla ledwo widoczny czarny ( czy moze to być zwiazane wlasnie ze swiecami ? czy z czyms innym) ?

    Ostatnia sprawa po krótkiej przejażdzce poczułem nieprzyjemny zapach z okolic nawiewu( mimo ze byl wylaczony) , nie wiem czy nawiew czy to wina moze filtra powietrza-kabinowego ( auto dluzej stalo) lub czy poprostu przejezdzalem przez smierdzacy odcinek ( bagna obok i moze tak zawiało w miedzyczasie ) .

    Prosiłbym o odpowiedz , Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez sokoltdx ; 01-06-2013 o 15:29

  9. #49
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    Narazie brak
    Postów
    7

    Domyślnie

    wheeze

    Bardzo Interesujący egzemplarz, ciekawy jestem co mają do powiedzenia starzy wyjadacze , aczkolwiek widać że był stuknięty z przodu, pytanie jak bardzo i ile z tego tytułu można urwać z ceny
    Ostatnio edytowane przez Krzysiek1 ; 01-06-2013 o 22:57

  10. #50
    Adam-Ski
    Gość

    Domyślnie

    Witam,ja kupiłem swoją GT w lipcu 2012r.Przebieg ok 200 tys km.Po 2 miesiacach zauważyłem dziwną temperetaurę silnika,wymienilame termostat,potem zaczęły sie dziwne rzeczy z płynem chłodniczym.Uciekał i za chiny nikt nie umiał mi pomóc.W końcu po wielu perypetiach okazało sie że .....pęknieta głowica.Co do kontrolki swiec to moze byc róznie.Sam to mialem i aż mnie strzelało bo sprawdziłem swiece i dalej to miałem.Wymieniłem nawet przekażnik swiec żarowych i....dalej to miałem.Wymieniłem akumulator i dopiero jak sie zrobiłe cieplej po zimie ,mam ten problem z głowy.Ogólnie autko bomba!Nietuzinkowe,robi wrażenie na miescie ale jak się ma Alfe to szykuje się na wydatki.Obecnie mam do wymieny wahacze.Pzdr

Podobne wątki

  1. Zakup Alfy Romeo GT 1.9 JTD
    Utworzone przez spdii w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 265
    Ostatni post / autor: 25-10-2017, 13:07
  2. [159] Zakup Alfy Romeo 159
    Utworzone przez Janusz :> w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-07-2014, 19:42
  3. Zakup Alfy Romeo w UK
    Utworzone przez karczes816 w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-05-2014, 18:38
  4. zakup alfy romeo gt
    Utworzone przez hiszpan w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-10-2012, 12:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory