Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: oszust

  1. #1
    Użytkownik Znawca Avatar andrzej1980
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Nałęczów
    Auto
    Alfa 155 1.8
    Postów
    1,206

    Domyślnie oszust

    Panowie ponad 2 lata temu niejakiemu panu Bikermarkowi z forum wysłałem części do 155 na własny koszt za ponad 220 złotych. Czekałem ponad 2 lata na kasę, ze względów na kłopoty finansowe pana Marka , a ja jestem wyrozumiałym człowiekiem. Tydzień temu po napisaniu przeze mnie smsa otrzymałem smsa zwrotnego z informacją że będę miał przelane 200 złotych w tym tygodniu i dalej zbywanie jak od 2 lat. Przestrzegam kolegów z forum,że i u nas można na kogoś nieuczciwego się natknąć i nie miejcie dla takich ludzi dobrego serca .Nie warto pomagać ludziom.
    Ostatnio edytowane przez andrzej1980 ; 09-08-2015 o 18:37

  2. #2
    ViP Znawca Avatar Rigidigi
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    SB oraz WX..Y
    Auto
    166 Q2 2.5 V6, była 145 1.6TS, była 147 1.6TS
    Postów
    1,108

    Domyślnie

    Z tego co wiem, nie Ty jeden masz taki problem. I pomyśleć że ktoś taki był moderatorem...

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar andrzej1980
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Nałęczów
    Auto
    Alfa 155 1.8
    Postów
    1,206

    Domyślnie

    Kiedyś gościowi z forum o nicku Patryk wysłałem części na ponad 650 złotych o od razu gość się urwał. Olałem to ,ale ostrzegam innych. Nie dajcie się zwieść na gatkę typu problemy finansowe itd. Jak masz miękkie serce to masz twardą wiadomo co. Jest paru ludzi na forum którym nie raz wysłałem bez kasy na swój koszt i nigdy nie było problemu. Dziaru jest jednym z nich.

  4. #4
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    KWA
    Auto
    2 x Giulietta 1.4tb i 1.75qv, GT 3.2v6
    Postów
    373

    Domyślnie

    Mnie też się jeszcze nie zdarzyło żeby ktoś z forum mi za coś nie zapłacił, ale wiadomo ludzie są różni.

  5. #5
    Użytkownik Znawca Avatar andrzej1980
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Nałęczów
    Auto
    Alfa 155 1.8
    Postów
    1,206

    Domyślnie

    Dlatego przestrzegam innych, 200 złotych nie jest duża kasa, ale jak gościo zrobi tak 4 , czy 5 osób to już się zbiera , a wiem że nie jestem sam oszukany przez Marka

  6. #6
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,464

    Domyślnie

    Cytat Napisał andrzej1980 Zobacz post
    Kiedyś gościowi z forum o nicku Patryk wysłałem części na ponad 650 złotych o od razu gość się urwał.
    Skoro tak z free rozdajesz części nie masz coś do 166
    A poważnie to strasznie ufny jesteś.
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

    Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

  7. #7
    Użytkownik Znawca Avatar andrzej1980
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Nałęczów
    Auto
    Alfa 155 1.8
    Postów
    1,206

    Domyślnie

    Gratów do 166 nie mam. Co do ufności , to po pierwszym razie już nikomu bez kasy nic nie wysyłałem , oprócz Dziara , jemu wszystko można bez kasy wysłać i zawsze masz pewność ,że będzie ok. Ale zadzwonił Marek wiadomo moderator i dałem się nabrać. Nie tylko ja , ale się dziwię ,że tylko ja opisałem jego przekręty na forum

  8. #8
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 jtd
    Postów
    21

    Domyślnie

    Może jestem dziwny ale jak nie mam kasy to nie kupuję nic, po prostu duma by mi nie pozwoliła kogoś naciągać na kasę. Ale są ludzie i ludziska. Andrzej1980 szacun za pomoc innym, myślałem, że w tym kraju to za 5 zł jeden drugiego by..

  9. #9
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar CARENZO
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    SBE
    Auto
    88147
    Postów
    142

    Domyślnie

    To dobry jesteś jak przez tyle czasu myślałeś, że dostaniesz kasę. Ta sytuacja to tylko Twoja wina, wiesz o tym? Wysyła się za pobraniem albo najpierw czeka na wpłatę. Ja też wiele razy zrobiłem wyjątek i się przejechałem. Ktoś nie ma kasy to nie robię z nim interesu i tyle chyba, że w nazwie firmy masz "wolontariat" to inna sprawa.


    Cytat Napisał andrzej1980 Zobacz post
    Panowie ponad 2 lata temu niejakiemu panu Bikermarkowi z forum wysłałem części do 155 na własny koszt za ponad 220 złotych. Czekałem ponad 2 lata na kasę, ze względów na kłopoty finansowe pana Marka , a ja jestem wyrozumiałym człowiekiem. Tydzień temu po napisaniu przeze mnie smsa otrzymałem smsa zwrotnego z informacją że będę miał przelane 200 złotych w tym tygodniu i dalej zbywanie jak od 2 lat. Przestrzegam kolegów z forum,że i u nas można na kogoś nieuczciwego się natknąć i nie miejcie dla takich ludzi dobrego serca .Nie warto pomagać ludziom.

  10. #10
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebo18188 Zobacz post
    Mnie też się jeszcze nie zdarzyło żeby ktoś z forum mi za coś nie zapłacił, ale wiadomo ludzie są różni.
    Dawaj graty z GTA! Będę pierwszy i przynajmniej nie za małą kwotę

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał sebo18188 Zobacz post
    Mnie też się jeszcze nie zdarzyło żeby ktoś z forum mi za coś nie zapłacił, ale wiadomo ludzie są różni.
    Dawaj graty z GTA! Będę pierwszy i przynajmniej nie za małą kwotę

    Ja ostatnio chłopakom z niemieckiego forum wysyłałem rzeczy za kwoty grubo powyżej 3000 zł. Mimo, że jestem z Polski to jednak 3 z nich płaciło z góry i grzecznie (choć pewnie nie bez dreszczyku emocji ) czekali na swoje paczki.
    Tylko, żeby na taką opinię zarobić musiałem kilka lat tam działać i wysyłać inne pierdółki (kwoty rzędu 10-50 Euro) czekając na wpłaty od nich. Poszło w świat, że po wielu latach od wojny znaleźli żywego, uczciwego Polaka i teraz ciągnie się zapach zamiast smrodu...

    W życiu różnie bywa. Człowiek może o czymś zapomnieć, nie mieć czasu albo chwilowo kasy ale finalnie powinno się takie rzeczy doprowadzać do końca.

Podobne wątki

  1. [Oddam] Uwaga oszust!
    Utworzone przez hitman047 w dziale Pozostałe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-09-2014, 21:46

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory