Sie cisnieniujesz... Dwojka juz nie zgrzyta (trzeba bylo poprostu to podregulowac, to ze zgrzyta to nie jest wina skrzynek tylko regulacji - ja tego nie wiedzialem, popatrzylem przeanalizowalem co z czym dziala i zrobilem - zero filozofii) - mniejsza z tym, przeprosilem nie?
Pompa paliwa nie pracuje na gazie ale Alfa odpala na bezynie wiec podczas uruchomienia zaplonu pompuje prawidlowe cisnienie do ukladu paliwowego zeby mogla odpalic - tu sie mylilem, pierwszy raz mam do czynienia z instalacja gazowa w pelni zautomatyzowana oparta na parowniku.
Nigdy nie powiedzialem ze kupilem od Ciebie kupe zlomu i sie nie unos bo tylko teatr tu robisz, nie kupilem tez idaalu bo juz przy zakupie Ci duzo rzeczy powiedzialem co z nim jest nie tak.
Czy ja powiedzialem ze te rzeczy co wymieniles to sa uchybienia?! Czytaj co do Ciebie pisze a jak nie rozumiesz to nie odpisuj bo tylko psujesz mi humor. Powiedzialem co mysle i nadal tak mysle na ten temat, przeprosilem.
Nie mam nic do Ciebie tylko sie wku...em ze zignorowales rdze - bylo to Twoje auto i miales do tego prawo tak jak i je cale mogles zniszczyc lub trzymac pod szklem i nie jezdzic.
Wydaje mi sie ze wszystko wyjasnilem jesli masz jeszcze jakies problemy zwiazane z tym co napisalem to prosze na priv do mnie bo to temat o ramkach i tym co z nimi zwiazane a nie o zgrzytajacych dwojkach.
Pozdrawiam