Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 115

Temat: Radio fabryczne i aux

  1. #21
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar lutek26
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    147 FL
    Postów
    630

    Domyślnie

    Używałem kabelka aux ale wymuszanie trybu zmieniarki jest irytujace..Raz wejdzie odrazu raz za 10 razem..Brak również sterowania z kierownicy..Teraz mam zmieniarkę mp3 i święty spokój..A telefon obsługuje rozmowy i yasosika..

  2. #22
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar konrad53
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Oświęcim
    Auto
    147 FL
    Postów
    875

    Domyślnie

    Cytat Napisał beriba Zobacz post
    Myślę że chodzi o podłączenie pod pin10 (zielona kostka) albo pod jakieś stałe +12V. Na schemacie jest oznaczone jako permanent, chociaż bym z tym uważał bo może aku rozładowywać. najlepiej dopytać sprzedawcę
    Nie spotkałeś się gdzieś z takim kabelkiem aux, który nie ma żadnych innych kabelków tylko samą kostkę?

    Cytat Napisał lutek26 Zobacz post
    Używałem kabelka aux ale wymuszanie trybu zmieniarki jest irytujace..Raz wejdzie odrazu raz za 10 razem..Brak również sterowania z kierownicy..Teraz mam zmieniarkę mp3 i święty spokój..A telefon obsługuje rozmowy i yasosika..
    Ja i tak nie mam sterowania z kierownicy a muzykę wygodnie puszczać mi z telefonu niż chociażby pendrive. Więc myślę, że kabelek załatwiłby sprawę a nawet jeśli nie to są to groszowe sprawy, warto sprawdzić. Jak w ogóle sprawdzić czy moje radio obsługuje tryb zmieniarki? Bo klikam SRC+ON i jedyne co się dzieje to wyłącza się radio


    Chłopaki mam jeszcze dwa pytania z trochę innej beczki. Czy radio można wyjąć bez wkładania czegoś w te otwory z przodu? Bo po wyjęciu półki spod radia ono wychodzi, tylko nie chciałbym czegoś urwać. I druga sprawa - wpadł mi malutki imbus w do środka tam gdzie jest radio itp, głęboko tam jest? Dałoby radę go wyjąć? A jeśli nie to nie będzie tam przeszkadzał? Jakiegoś zwarcia chyba nie spowoduje....

  3. #23
    Użytkownik Romeo Avatar beriba
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    147 1.9 JTD 16V
    Postów
    1,305

    Domyślnie

    Widziałem ostatnio na YouTube że tryb zmieniarki wymusza się mając najpierw wyłączone radio i gość przytrzymywał potem przez chwilę samo SRC.

    Jak wyjmujesz radio bez władania czegoś w otwory to albo już masz wyrobione zatrzaski albo możesz je uszkodzić wiec uważaj. Znajdź 2 cienkie śrubokręty i najpierw jedną a potem drugą stronę wyjmij. Imbus nie zaszkodzi. Możesz go pewnie wyjąć wkładając rękę od tyłu pod schowkiem. Tam jest pusta przestrzeń wiec pewnie gdzieś tam zwyczajnie leży

    Wyryte rantem felgi

  4. #24
    Użytkownik Świeżak Avatar bogusz
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Starachowice
    Auto
    147 1.9JTD 115km. 159 2.4 JTDm 210km
    Postów
    207

    Domyślnie

    hmmm a co jeśli ja nie mam przycisku src na radiu? W miejscu gdzie wy macie przycisk SRC ja mam FM. Jak wtedy wymusza się tryb zmieniarki?
    Using Tapatalk

  5. #25
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar konrad53
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Oświęcim
    Auto
    147 FL
    Postów
    875

    Domyślnie

    Gdzieś wyczytałem, że nie mając nic pod radiem można je wypchać od tyłu. A wyjęcie tej półeczki niżej nie jest problemem, więc wyjąłem. I po popchaniu radia z tyłu do siebie z jednej strony wyskoczyło. Nie wyciągałem dalej bo się bałem że coś popsuję za schowek jest ciężko włożyć rękę, musiałbym chyba go wykręcić.
    Mówicie, że można kabelek przeciągnąć do półki za zapalniczką bez wiercenia, to jakim sposobem? Nad tą półeczką jest jakaś luka? Bo dookoła niej jest sam plastik, jedynie nie patrzyłem z góry.

    A co do wymuszania trybu zmieniarki, może nie działa mi to dlatego, że nic nie jest wpięte w to wejście haha... powinno działać chyba jak podepnę. Zamówiłbym już to, tylko nie wiem co z tym czerwonym kabelkiem, napisałem do jednego sprzedawcy który nie miał go na zjdęciu

  6. #26
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Arbeldes
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Rawicz
    Auto
    147 '07 FL 1.9 150KM/ 159 TI 2.0 JTDM Berlina
    Postów
    309

    Domyślnie

    Cytat Napisał bogusz Zobacz post
    hmmm a co jeśli ja nie mam przycisku src na radiu? W miejscu gdzie wy macie przycisk SRC ja mam FM. Jak wtedy wymusza się tryb zmieniarki?
    Podłączam się, mam to samo.

  7. #27
    Użytkownik Romeo Avatar beriba
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    147 1.9 JTD 16V
    Postów
    1,305

    Domyślnie

    To macie kaseciaka w aucie czy radio z CD?

    Konrad, jak już wyszło trochę to bez problemu wyciągaj dalej. Tylko ostrożnie żeby kabli nie urwać z tyłu ale też nie musisz jak z jajkiem się z tym obchodzić. Co do wsadzania reki za schowek to nie musisz go wykręcać. Bo nie chodzi mi o wsadzania jej stricte za schowek tylko od strony schowka ale pod nim. Czyli za konsole środkową. Mój kot tamtędy przeszedł to i Ty włożysz rękę [emoji14] i odkręć panel od klimy to będziesz miał pełny dostęp do półki za zapalniczką.
    Wymuszanie zmieniarki działa nawet jak nic nie jest wpięte

    Wyryte rantem felgi

  8. #28
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar danloo23
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Strzegom
    Auto
    AR 156 2,4 JTD 20V 2005r.,Fiat Bravo 2 1,6 mjet 105KM 2012r.
    Postów
    723

    Domyślnie

    A czy zamiast samemu kombinowac mozna kupic gdzies gotowy kabel z wejsciem aux do 156FL?

    Wysłane z mojego Nexus 4

  9. #29
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar konrad53
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Oświęcim
    Auto
    147 FL
    Postów
    875

    Domyślnie

    Cytat Napisał beriba Zobacz post
    To macie kaseciaka w aucie czy radio z CD?

    Konrad, jak już wyszło trochę to bez problemu wyciągaj dalej. Tylko ostrożnie żeby kabli nie urwać z tyłu ale też nie musisz jak z jajkiem się z tym obchodzić. Co do wsadzania reki za schowek to nie musisz go wykręcać. Bo nie chodzi mi o wsadzania jej stricte za schowek tylko od strony schowka ale pod nim. Czyli za konsole środkową. Mój kot tamtędy przeszedł to i Ty włożysz rękę [emoji14] i odkręć panel od klimy to będziesz miał pełny dostęp do półki za zapalniczką.
    Wymuszanie zmieniarki działa nawet jak nic nie jest wpięte

    Wyryte rantem felgi
    Klime odkręcę jak pożycze od kogoś imbusa...
    Kurde to nie wiem dlaczego u mnie ta zmieniarka się nie uruchamia, nawet przy wyłączonym radiu próbowałem i lipa. Ale może to brak doświadczenia bo niektórzy tu piszą, że im za 10 razem wchodzi ;p
    A odpinanie tych wtyczek np. które dochodzą do klimy czy tego panelu ze światłami awaryjnymi to chyba spokojnie można robić? Bo to bardzo ułatwia grzebanie tam

  10. #30
    Użytkownik Świeżak Avatar bogusz
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Starachowice
    Auto
    147 1.9JTD 115km. 159 2.4 JTDm 210km
    Postów
    207

    Domyślnie

    Mam radio CD+MP3
    Dokładnie takie:
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	11761rr.jpg
Wyświetleń:	196
Rozmiar:	103.0 KB
ID:	178182  
    Ostatnio edytowane przez bogusz ; 15-09-2015 o 19:09
    Using Tapatalk

Podobne wątki

  1. Radio fabryczne w 159
    Utworzone przez porterneon w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-05-2014, 11:49
  2. Fabryczne radio z Mp3???
    Utworzone przez Revol84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-03-2011, 08:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory