Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Pomoc w ocenie samochodu AR GT w Słubicach.

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar bastek00
    Dołączył
    11 2015
    Mieszka w
    Śląsk
    Auto
    GT 1.9 JTD podobno ma 150 KM
    Postów
    74

    Domyślnie Pomoc w ocenie samochodu AR GT w Słubicach.

    Cześć,
    szukam AR GT i stoi coś takiego w Słubicach - ode mnie niestety 450 km.

    Link do ogłoszenia:
    http://otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-...tml#b1d7c354e0

    Pytania:
    Czy zna ktoś/oglądał już to auto?
    Czy jest skłonny podjechać i zobaczyć a nawet wjechać na Stację Kontroli Pojazdów? Zwrócę koszt.
    Czy jest w stanie wtedy sprawdzić dokumentację? (ilu właścicieli, czy nie była nim firma, żeby nie umoczyć na VAT)

    Pytania odnośnie samochodu:
    Ktoś ma podobnie poprowadzony czerwony kabel? Do czego on może być, bo raczej górą nie powinien iść.
    Pokrywa silnika z żółtą nalepką wysokiego napięcia - tak było w oryginale? To JTD i raczej bym się tego spodziewał w PB.


    Nie mogę się dodzwonić do sprzedającego po szczegóły, więc jeśli tylko je otrzymam uzupełnię.

    Niedawno byłem w Wadowicach oglądać inną GT, tam lało się z chłodniczki oleju, była malowana a miała nie być. Wyciek z silnika prawdopodobnie spod pokrywy rozrządu, oraz między silnikiem a skrzynią - któryś z simeringów. Sprzedający miał to naprawić i dać znać, ale jest opcja, że nie naprawił tylko umył, więc uważajcie. Czasowo ogłoszenie jest nieaktywne, być może sprzedał nieświadomemu.

    Z góry dziękuję za pomoc.

    [edit]
    Dodzwoniłem się do handlarza, twierdzi, że wszystko w porządku (jak każdy). Czekam na VIN - zapomniał podesłać wieczorem, a ma wyłączony telefon.

    Nie chce wysłać żadnych skanów dokumentów (po części rozumiem), dlatego gdyby ktoś z Was dodatkowo był piśmienny w niemieckim i przy okazji to sprawdził to super. Jeśli alfa pójdzie do mnie to oprzemy o bar na miejscu, jeśli nie to przelew

    Widzę, że grupa w Zielonej Górze i okolicy jest dosyć prężna, dlatego jestem dobrej myśli.
    Ostatnio edytowane przez bastek00 ; 24-11-2015 o 21:25 Powód: nowe fakty :)

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar serath
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    ZG
    Auto
    AR 159SW 1.9JTDm
    Postów
    534

    Domyślnie

    Udało Ci się może VIN namierzyć? Wtedy można by wybadać część historii auta z kolegą alf-a147

    Co do samych Słubic musisz niestety liczyć na łut szczęścia, że ktoś będzie w tamtą stronę pomykać(z tego, co widzę to bliskie okolice Słubic nie należą do mocno 'obsadzonych' przez alfaholików). Ja ze swojej strony mogę sprawdzić jeśli akurat będę zmierzać w tamtym kierunku (ale nie mogę obiecać, że wydarzy się to w przeciągu najbliższych tygodni, bo na razie wszystkie wyjazdy mam w kompletnie drugą stronę)

    Edit:
    Ew widzę, że w ZG coś stoi z GT też (http://allegro.pl/alfa-romeo-gt-1-9-...818376616.html) - jeśli po tel tam wyda Ci się interesująca, to mogę podskoczyć i sprawdzić ją na kompie i miernikiem.
    Ostatnio edytowane przez serath ; 26-11-2015 o 10:14 Powód: Dodane
    "Alfa comes with a great responsibility, 'cause no kid ever grew up with a picture of Passat on his bedroom wall."

    Sprzedam: Logo (przód/tył), dekielki, QV
    Polecam: Koce, kocyki, ręcznie robione maskotki

  3. #3
    Użytkownik Świeżak Avatar bastek00
    Dołączył
    11 2015
    Mieszka w
    Śląsk
    Auto
    GT 1.9 JTD podobno ma 150 KM
    Postów
    74

    Domyślnie

    Hej,
    alfa ze Słubic niby się sprzedała, ale znowu wróciła - podobno ktoś zaliczkował, ale nie dostał kredytu. Tę z ZG widziałem, jednak coś mnie w niej "boli" - może brak info że bezwypadek.

    Dalej piszę się na tę Słubicką jakby ktoś tam przemknął.

    Dziś w nocy byłem w Warszawie oglądać jedną - szkoda drogi i niewyspania, co będę teraz odrabiał kilka dni. Do tego doszło zniechęcenie do zakupów.

  4. #4
    Użytkownik Fachowiec Avatar slavol
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Chodzież
    Auto
    Ford
    Postów
    2,191

    Domyślnie

    Cytat Napisał bastek00 Zobacz post
    Ktoś ma podobnie poprowadzony czerwony kabel? Do czego on może być, bo raczej górą nie powinien iść.
    Pokrywa silnika z żółtą nalepką wysokiego napięcia - tak było w oryginale? To JTD i raczej bym się tego spodziewał w PB.
    Kabel zapewne do bagażnika (jakieś audio) a ostrzeżenie ze względu na ksenony.

    A co do kupna, ja oglądałem jedną i ją kupiłem. Trochę szczęścia i w końcu trafisz swoją.
    Mustang 2012 3.7 V6 , na razie musi wystarczyć...

  5. #5
    Użytkownik Świeżak Avatar bastek00
    Dołączył
    11 2015
    Mieszka w
    Śląsk
    Auto
    GT 1.9 JTD podobno ma 150 KM
    Postów
    74

    Domyślnie

    No i czy szczęście będzie to się okaże wg eksploatacji - czarna GT kupiona można powiedzieć "na miejscu" - jeszcze tylko formalności

Podobne wątki

  1. pomoc w ocenie
    Utworzone przez Cubus00 w dziale Lubuskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-01-2015, 15:07
  2. [159] Prośba o pomoc w ocenie
    Utworzone przez werqtqw w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 03-07-2013, 20:11
  3. Proszę o pomoc w ocenie 3 AR 147
    Utworzone przez Milosz w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-02-2012, 21:48
  4. Szybka pomoc w ocenie GT!
    Utworzone przez Kejup w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-09-2011, 16:29
  5. [156] Pomoc w ocenie
    Utworzone przez lukster w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-02-2010, 21:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory