Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Mito Gorzów

  1. #1
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie Mito Gorzów

    Witam koledzy. Zna ktoś ten woz http://otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-...-ID6ydJtj.html zamierzam się wybrać po niego o ile nikt mnie od tego zamiaru nie odwiedzie. Moze ktos ogladal??? Pzdr

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Oswiecim
    Auto
    BMW
    Postów
    571

    Domyślnie

    IMHO warto zobaczyć. Jednak 10kkm/rok budzi podejrzenia... Nawet w benzynie. I albo nie ma Xenon'a albo spryskiwaczy... Może słabo widzę
    Ja bym poprosił o zdjęcia inne, niż z telefonu... Ale ja mam tam daleko

  3. #3
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Byłem oglądałem i mam mieszane uczucia.
    Po vinie to wóz z 2008 roku tylko 1 rejestracja w 2009. Wóz cały malowany na dachu 170um im niżej tym więcej 230-250um. Lewy tylni błotnik szpachlowany 800-900um oba zderzaki w innym kolorze jak sam wóz, tyle że lakiernik naprawdę był artystą bo wóz wygląda idealnie. Co do przebiegu to wszędzie gdzie się dało sprawdzić jest 60tyś - stan wnętrza nie naganny nie ma się do czego przyczepić i wygląda na te 50-60 tyś na fotelach ani jednej odgniotki kierownica jak nowa gałka zmiany biegów również. Felgi lekko pobite opony średnie. Wóz miał w PL szkodę z AC a poprzedni właściciel to rocznik 90 więc chyba go przerósł ten wóz, likwidacja szkody była w 2014 roku więc to nie aktualny właściciel wyprowadził ten wóz. Generalnie auto proste dobrze się prowadzi(na tyle ile wczorajsza aura pozwalała poszaleć) 155 zaskakująco napędza ten mały wozik. Ja zrezygnowałem w moich odczuciu ten wóz będzie niesprzedawalny kiedyś chyba że ktoś będzie zatajał stan i przeszłość wozu. Dziś jeszcze jadę z Vinem do ASO bo wspominał Pan że wóz tam naprawiany może się dowiem dlaczego wóz był malowany w całości.
    Negocjację skończyły się na 26tyś.
    Ostatnio edytowane przez Teddy84 ; 15-02-2016 o 06:32

  4. #4
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,300

    Domyślnie

    Posprawdzaj, ale nie kieruj się odsprzedawalnością przez lakier. Dziwne to by było jakby nic nie było malowane
    Ja w mojej byłej 156 miałem malowane prawie wszystko oprócz dachu chyba - a żadnego wypadku nie miała. Ot zebrało się przez lata.
    Natomiast przypomniało mi się jak dokładnie takim Mito jeździłem próbnie gdy weszło do prod. Było świetne - radosne, żywe, jak na te czasy bardziej alfowskie niż 159tka Tbi. I hamulce - te same co w QV (więc może być dawcą zacisku dla 156 bez adapterów )

  5. #5
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Posprawdzaj, ale nie kieruj się odsprzedawalnością przez lakier. Dziwne to by było jakby nic nie było malowane
    Ja w mojej byłej 156 miałem malowane prawie wszystko oprócz dachu chyba - a żadnego wypadku nie miała. Ot zebrało się przez lata.
    Natomiast przypomniało mi się jak dokładnie takim Mito jeździłem próbnie gdy weszło do prod. Było świetne - radosne, żywe, jak na te czasy bardziej alfowskie niż 159tka Tbi. I hamulce - te same co w QV (więc może być dawcą zacisku dla 156 bez adapterów )
    Dlatego napisałem że mam mieszane uczucia - gdyby ten stan był za mniejsze pieniądze wracałbym wczoraj do domu z nowym wozem, najbardziej mnie martwi fakt czemu go ktoś obmalował całego ??

  6. #6
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,300

    Domyślnie

    No nie wiem czemu on, wiem czemu ja - zbiera się z czasem skaz, obicia, grad, stłuczki itd. Ot 166 ledwo używana - przychodzę kiedyś i tylne drzwi, błotnik tył - przerysowane że hej, czyimś zderzakiem. Co zrobić. Może jeśli gość jak mówisz robił z AC to pewnie dostał sowitą wycenę , więc zafundował Alfie już całości pomalowanie a nie po kawałku? mogło być i tak. Ja z AC kilka razy robiłem i zawsze wyceniali dobrze ponad, wiec coś tam Alfy dostawały nowego lakieru zamiast się bawić w detailingi i smarowidła. Choć nie zawsze lakiernik się spisał niestety. A po tej szkodzie z AC nie można dotrzeć do jakiejś dokumentacji zdjęciowej przed malowaniem - ze szkody ?

Podobne wątki

  1. [Mito] AR Mito 1.6 JTDm-2 120KM 2008 rok 110kkm małopolskie Siepraw
    Utworzone przez mca w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-11-2014, 12:46
  2. Gorzów - gokarty
    Utworzone przez bobryt w dziale Lubuskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-09-2012, 20:19
  3. Spot Gorzów Wlkp.
    Utworzone przez bobryt w dziale Lubuskie
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 08-04-2011, 16:39
  4. [Relacja] Spot Gorzów Wielkopolski
    Utworzone przez jacek1968 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-10-2010, 21:52
  5. Pytanie o krajową 3 Lipiany - Gorzów ??
    Utworzone przez alfawasyl w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 10-08-2009, 22:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory