Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Witam.

  1. #1
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    Planuję zakup 147 1.9JTD
    Postów
    0

    Domyślnie Witam.

    Witam serdecznie. W tym roku planuję zakup alfy 147 z silnikiem diesla 1.9JTD 115ps. Wiem, że skoro nie posiadam alfy - nie jestem klubowiczem, ale wiele stereotypów krąży o alfie (że jest awaryjna i nie warta zakupu), ale skąd dowiem się prawdy o alfie romeo jak nie od miłośników. No więc rozumiem, że owszem silniki twinspark nie są zbyt sensownym rozwiązaniem dla młodego kierowcy, lecz jak wiemy silnik jtd 1.9 pojawiał się we fiacie, saab'ie i stąd moja zagwozdka. Jeśli bylibyście tak mili, bardzo prosiłbym o jakieś subiektywne opinie o konkretnie alfie romeo 147(przedlift) 1.9 JTD 115ps. Fajnie by było również, żeby ktoś jakiś raporcik spalania mi przybliżył. Po prostu zakochałem się w tych samochodach, a boję się na pierwszy samochód kupić czegoś, co mnie zawiedzie. Pozdrawiam i z góry dziękuję.

  2. #2
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    156
    Postów
    19

    Domyślnie

    Witaj

    Wiele opinii o Alfie jest rozpowiadanych przez ludzi którzy w życiu nawet w żadnej nie siedzieli. Ja też jako swoją pierwszą Alfę wybrałem 147 tyle że TS'a 1.6 i powiem Ci szczerze że to najmniej awaryjne auto ze wszystkich które miałem. Niech się zastanowię... aha wycieraczka się z tyłu zatarła i to by było na tyle Nawet straszny TS mnie nigdy nie zawiódł, mimo iż dawałem mu nieźle popalić.

    Pozdrawiam

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar russell
    Dołączył
    05 2013
    Mieszka w
    Oleśnica
    Auto
    alfa 147 1.9 JTD 115KM
    Postów
    39

    Domyślnie

    akurat posiadam 147 jtd w przedlifcie 115 ps. Nalatałem bella ponad 80 tys km. Z rzeczy ktore zrobilem przez niecale 4 lata to: Hamulce przod+tył, regeneracja turbo, kompletna zawiecha z przodu, amory tył, czyli w zasadzie wszystko co w kazdym aucie predzej czy pozniej wymaga wymiany...nie wspominam o plynach etc. co do spalania to przy jezdzie 2/3 trasa (AOW) z max 120km/h i 1/3 miasto(wroclaw) pali mi w granicach 5,6-5,8 i nie raz na zbiorniku ten 1000km zrobiłem. Moze inaczej....wszyscy mi odradzali, ja jestem zadowolony pozdrawiam!

Podobne wątki

  1. Witam alfafamilię, witam leszno :)
    Utworzone przez egi w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-06-2015, 22:19
  2. Witam, witam i o zdrowie pytam... :-)
    Utworzone przez bionix w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-04-2015, 23:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory