Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Temat: Wzmocnione sprzegło JTD

  1. #11
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Sorry ze się wpiep..., ale sprzęgło ogarniające 400Nm jest dostępne w....... InterCarsie
    Jeździł który na kevlarze, z tych co chcą tym obić tarczę?????

  2. #12
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Cytat Napisał kylo1986 Zobacz post
    Sorry ze się wpiep..., ale sprzęgło ogarniające 400Nm jest dostępne w....... InterCarsie
    Jeździł który na kevlarze, z tych co chcą tym obić tarczę?????
    Dlatego zapytałem o planowane moce. Bo to że po sofcie komuś ślizga się stare przypalone sprzęgło to nie dziwne. Wszyscy chcą super duper mocne sprzęgła ale zapominają że potem tym wozem nie da się komfortowo jeździć (pomijając już rekodzieło naszych rodzimych fachowców od sprzęgieł - bo z jakością usług też różnie , oczywiście nie bije osobiście do usługi którą GTbodek oferuję ale jednak zdarzają się fuckupy)
    Jeszcze raz - jak panowie chcecie tylko upgrade w okolice 200 koni to nie trzeba specjalnie się spuszczać nad sprzęgłem i zakupić zestaw (niech ktoś dopiszę od czego bo w dieslach nie siedzę).
    Btw. moja turbo benzyna ma organika nadal mimo planowanych 460-480nm .

  3. #13
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Ja się obawiam że ktoś się gazet naczytał o tym że kevlar to cud i się w głowie utrwaliło i "chcę mieć" się zaświeciło, z gazet i forów to się dużo nie dowiecie- ostatnio mi kmiot tłumaczył ze latał 550 konnym Subaru, zadałem mu jedno pytanie i się okazało że kolejny internetowy bajarz.
    Kevlar to specyficzna okładzina- opiszę to czego nie widziałem nigdzie, a wiem że niekiedy tak to wygląda. Po założeniu takiego sprzęgła może się na początku ślizgać, do czasu aż się nie ułoży, o większości zmian biegów będą wszyscy pasażerowie wiedzieli- komfort podupadnie, po każdym dłuższym upalaniu sprzęgło będzie przez jakiś czas powracać do swojego stanu wyjściowego- to akurat mam po każdym torze w Ałdi

    Teddy ty to pewnie piszesz o Radzikowskim i jego fachowości- ja widzę że na początku swojej działalności jest jakość, a potem reklama robi swoje i chce się nachapać i wychodzi gówno i to nie tylko u niego. Teraz się tyle firm nabijających okładziny porobiło że jest wybór dość spory

    A co do sprzęgła z InterCarsu to piszcie do Pabla, miałem takie zaczęło się ślizgać przed 4 tysiącami kilometrów i uspokoiłem jazdę, uślizg zniknął, ale wymieniam profilaktycznie na takie samo, żeby mi na Kielcach nie zeszło. Przejechało ze mną ponad 70 tysięcy kilometrów, z czego jestem bardzo zadowolony, a dodatkowo komfort ten sam co na normalnym
    Ostatnio edytowane przez kylo1986 ; 16-05-2016 o 06:54

Podobne wątki

  1. [156] Sprężyny tylne, wzmocnione
    Utworzone przez Kacper_agh w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 10:59
  2. [159] Wzmocnione laczniki tylnego stabilizatora
    Utworzone przez Pierre w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-03-2014, 08:50
  3. [GTV] Wzmocnione sprzęgło? Gdzie? Jak? Za ile?
    Utworzone przez majster_85 w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-10-2010, 15:39
  4. sprzegło
    Utworzone przez kawonczyk2312 w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-08-2010, 13:45
  5. Sprzegło z GTA do 2.5 v6
    Utworzone przez -BamBosZek- w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-10-2009, 17:57

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory