Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Temat: Bez urazy...

  1. #1
    Scrat
    Gość

    Domyślnie Bez urazy...

    Ale Łódka rządziii......................................... .............................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
    Mamy tu chrapkę na troszkę dłuższego spocika np. nad Zalewem Sulejowskim...? Czy nad Jeziorskiem...

    Czekamy oczywiście, ponownie na Wasze wypowiedzi w tym temacie???

    Co do daty oczywiście zgłaszajcie Swoje propozycje...!

  2. #2
    Yoopi
    Gość

    Domyślnie

    ...Scrat mnie dlugo namawiac nie trzeba - jestem za...termin - napewno jakis weekend tj. sobota i niedziela bo w tygodniu wiekszosc pracuje...termin po raz drugi - jak juz bedzie na tyle cieplo ze w nocy mozna bedzie siedziec tylko w t-shirt i krotkich gaciach...czyli jeszcze troche musimy poczekac...ale sam pomysl jak najbardziej ok...

  3. #3
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    W sezonie ciezko znalezc miejsce.
    Osobicie odradzam Borki, bo drogo ocipiennie, a standard gomolkowski. Sulejo - standard ten sam, 1/4 ceny Borek.
    Natomiast kolejnym dobrym miejscem jest osrodek w Mikorzynie. Piekne warunki i niezla cena.
    Oczywiscie cena jest sprawa drugarzedna - ale jak w Borkach zawolali mi 110 od lba za kempingowy domek bez zadnych rewelacji - to mi kapke szczena opadla. W sulejowie za kimano w takim domku placilem 20 zl.
    Mikorzyn liczy wiecej - ale tam domki sa po prostu eleganckie. Jak juz placic - to placic za COŚ
    osrodek_mikorzyn/
    sulejow

  4. #4
    Wasal
    Gość

    Domyślnie

    Można też pomyśleć o ośrodkach Słok i Wawrzkowiza-to jest pod Bełchatowem. Są tam nawet ładne,duże domki, zamykany,ogrodzony parking i atrakcje typu woda, łódka, kajak, itp. Co do cen to dokłądnie się nie orientuję, ale na 100% nie są one wygórwane-dowiem się bliżej coś niedługo i napiszę.
    Pomysł ogónie bardzo dobry, jednak nie wiem jak to będzie u mnie z kasą...Zobaczymy

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar Garos
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Opel Astra III 1.7CDTI Caravan
    Postów
    858

    Domyślnie

    Ej ej ej o jakich domkach Wy piszecie,będziecie siedzieli w domkach jak emeryci ? Bierzemy namioty i jedziemy w teren (pole namiotowe),trzeba się wyrwać z miasta gdzie jest cisza i nie będzie ludzi.


    ... a to moja historia AR : 155 2.0 TS, 164 3.0 V6, 166 2.4 JTD

  6. #6
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    Wawrzka - genialnie! zapomnialem o nich...
    Garos, niektorzy juz wyrosli z namiotow.... sorry.

  7. #7
    Użytkownik Romeo Avatar Garos
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Opel Astra III 1.7CDTI Caravan
    Postów
    858

    Domyślnie

    Cytat Napisał adasco
    niektorzy juz wyrosli z namiotow.... sorry
    Co Ty gadasz adasco? To jest super sprawa i warto sobie wrócić w taki klimat namiotowy. Ja byłem w zeszłym roku cztery dni z moją kobietą nad zalewem Sulejowskim i była bardzo zadowolona.


    ... a to moja historia AR : 155 2.0 TS, 164 3.0 V6, 166 2.4 JTD

  8. #8
    Yoopi
    Gość

    Domyślnie

    ...jak dla mnie wystarczy mi tylko karimata i spiworek - i oczywiscie ladna pogoda...co bedziemy wydziwiac z domkami :?: ...kazdy pozamyka sie w swoim domku i tyle...to tak jakbysmy pojechali gdzies osobno...pomysl z namiotami mi sie bardziej podoba...

  9. #9
    Użytkownik Romeo Avatar Garos
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Opel Astra III 1.7CDTI Caravan
    Postów
    858

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yoopi
    pomysl z namiotami mi sie bardziej podoba...
    dobrze gada,polać mu :mrgreen:


    ... a to moja historia AR : 155 2.0 TS, 164 3.0 V6, 166 2.4 JTD

  10. #10
    Yoopi
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garos
    dobrze gada,polać mu
    ...ale to dopiero na tym wyjezdzie bo ja w 100 % wspieram akcje "Prowadze - jestem trzezwy"...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory