Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Temat: alfa romeo 146 pomoc

  1. #1
    Blackchart
    Gość

    Domyślnie alfa romeo 146 pomoc

    witam jestem nowy na forum wiec chciałbym wszystkich na wstępie powitać, wiec witam no a teraz do rzeczy ostatnio przeglądając allegro spotkałem taka aukcje: ALFA ROMEO 146 BOXER DAJ SIE WYRÓŻNIĆ NA ULICY (628785303) - motoAllegro czy ktoś może coś wie o tym samochodzie lub może zauważa coś na zdjęciach dostępnych na aukcji? Nie ukrywam że samochodzik mnie dość mocno zainteresował wiec liczę na jakąś pomoc a być może bardzo szybko dołączę do bractwa z własnym koniem A tak już poważnie jeżeli ktoś mieszka niedaleko, wie coś o samochodzie lub może coś pomóc/doradzić będę niezmiernie wdzięczny


    przepraszam ze nie umiescilem w odpowiednim miejscu tematu ale przeoczylem link jezeli mod moglby go tam przeniesc bylbym wdzieczny;]
    Ostatnio edytowane przez Blackchart ; 12-05-2009 o 17:01

  2. #2
    thing
    Gość

    Domyślnie

    mieszkam w mielcu, ale nigdy tej alfy nie widziałem
    postaram sie dowiedzieć coś o niej

    ps. chcesz taką oklejoną plastikami?
    Ostatnio edytowane przez thing ; 14-05-2009 o 14:03

  3. #3
    Blackchart
    Gość

    Domyślnie

    gdybyś mógł byłbym bardzo wdzięczny nie chciałbym przejechać taki kawał drogi by obejrzeć jakiś szmelc bo wiadomo jak to na zdjęciach. Co do plastików to nie jestem jakimś specjalnym fanem tuningu ale tutaj nawet mi się to podoba .. ale jak ktoś już powiedział o gustach się nie dyskutuje

  4. #4
    wilczasty
    Gość

    Domyślnie

    obrzydliwa - to mój gust

  5. #5
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    "Daj się wyróżnić na ulicy...." Hasło mocno adekwatne do stanu tego auta! Widać od razu, że jakiś młodociany- zagniewany tym się poruszał. Sprofanowana co najmniej w kilku miejscach a do tego pewnie w ciekawym stanie technicznym sądząc po rdzy jaka nawet na zdjęciach jest widoczna oraz adnotacjach iż przed wyjazdem na wakacje (czyli jakieś 11 miesięcy temu...) zmienił klocki, olej i inne tym podobne rzeczy.

    Lista wyposażenia też jest spora i opiewa nawet takie dodatki jak:
    -" reflektory ksenonowe z mozliwoscią zamontowania ksenonów", to dopiero wynalazek!
    - "Alfa ma przerobioną przednią deske malowaną przez profesjonalną firme pod kolor
    nadwozia", a ciekawe jak wygląda to profesjonalne wykonanie nieprofesjonalnej przeróbki..
    - "zmieniona jest gałka zmiany biegów (po wymianie diod świeci)", dla samych tych diod warto się tym przejechać
    - "Auto posiada specyficzny rzadko spotykany na naszych drogach kolor: grafit-metalik", zaiste rzadkość...
    Natomiast o ile te bajery mogą się komuś jeszcze podobać to wykonanie przyciemniania szyb (zdjęcie tylnej szyby) jest raczej mało ciekawe i tego chyba właściciel profesjonalistom nie zostawił, bo efekt jest żałosny.
    Jednym słowem jestem totalnie na nie dla takich radosnych twórczości a kupno tego bolidu pewnie przysporzy wiele nieprzespanych nocy i to nie koniecznie z powodu pozytywnych wrażeń..

  6. #6
    Blackchart
    Gość

    Domyślnie

    hmm znaleźliście mase informacji ktore ja w przypływie zachwytu ominołem i możliwe że wpakowałbym sie w bagno dziekuje wam reasumując trzeba bedzie poszukac czegos innego i blizej dziekuje za pomoc i dostrzezenie wszystkiego czego ja nie dostrzeglem ;]

  7. #7
    Administrator ds. społecznych Fachowiec Avatar Majkel
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Koszalin, Gdynia
    Auto
    Ducati Hypermotard 796
    Postów
    2,908

    Domyślnie

    I do tego jeszcze ten cudowny tylny spojler a'la 156 Selespeed (lekko przycięty dla potrzeb tuningu)

    Ponadto:
    - tuningowy wlot na masce
    - wielki komin z tyłu dość mocno okopcopny(czyżby wlot na masce nie dawał rady )
    - dymione reflektory
    - wstawki z aluminium na konsoli

    Tylko czekać ąz to auto pojawi się u Tede'go w OPT, a on jak zwykle będzie się zanosił śmiechem
    Alfa Romeo Brera 3.2 V6 JTS Q4
    Wcześniej:
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 8V 160KM
    Alfa Romeo 156 Crosswagon Q4
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD 110CV
    Alfa Romeo 147 2.0 16V Selespeed
    Alfa Romeo Spider 916 1.8 16V
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo 147 1.9 8V JTD
    Lancia Delta 1.8 8V
    Alfa Romeo 156 SW 1.8 16V M1.5.5
    Alfa Romeo 164 2.5 TD VM
    Alfa Romeo 146 1.6 Boxer
    Lancia Dedra Kombi 1996 1,6 MPI
    Alfa Romeo 155 2.5 V6
    Alfa Romeo 33 1.7 Boxer

  8. #8
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majkel Zobacz post
    I do tego jeszcze ten cudowny tylny spojler a'la 156 Selespeed (lekko przycięty dla potrzeb tuningu)

    Ponadto:
    - tuningowy wlot na masce
    - wielki komin z tyłu dość mocno okopcopny(czyżby wlot na masce nie dawał rady )
    - dymione reflektory
    - wstawki z aluminium na konsoli

    Tylko czekać ąz to auto pojawi się u Tede'go w OPT, a on jak zwykle będzie się zanosił śmiechem
    Lepiej żeby Tede tego cuda nie dostał w swoje ręce, bo jeszcze ktoś będzie skłonny pomyśleć, że to prawdziwi Alfisti takie rzeczy ze swoimi autami wyczyniają.

  9. #9
    Blackchart
    Gość

    Domyślnie

    hmm no tak czego człowiek nie widzi gdy marzy o swym własnym domku na kółkach

  10. #10

Podobne wątki

  1. Planuje zakup Alfa Romeo 156 proszę o pomoc w wyborze moja pierwsza Alfa.
    Utworzone przez paq19 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 22-03-2015, 17:12
  2. Alfa Romeo 159 Pomoc
    Utworzone przez PinHead w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-02-2015, 12:27
  3. Alfa Romeo Alfa 147 1.6 Twin Spark - Proszę o pomoc
    Utworzone przez kwasny w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-05-2012, 11:58

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory