Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 56789101112131415
Pokaż wyniki od 141 do 146 z 146

Temat: Giulia Sportwagon...?

  1. #141
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    Dodajcie fakt ze telewizory wozi sie na stojaco nie lezaco


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #142
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał omen Zobacz post
    To nie klasa panow, tylko zwykle oszczedzanie czasu ktory mozna spedzic na spacerze w parku z rodzina a nie denerwowac sie z przewozem, wnoszeniem TV.
    Lubie jak do zwykłej sprawy przypisuje się ludziom etykietki "klasa panów", tak wiem, że to nie Twój cytat.
    Ale ja nie o tym. Dla mnie czasem oszczędnością czasu jest kupno towaru od razu w sklepie, zapakowanie na samochód, a nie zabawy z kurierem/dostawcą, umawianie się na odbiór, czasem urlop z tego powodu itd. Nie jest tak zawsze, ale czasem. Jeżdżę sedanem od kilku tygodni i widzę jak dużo wygody straciłem. Nie mówię, że to jest jakiś duży problem, ale może to mieć jakiś wpływ na decyzję ludzi i trudno się dziwić tym, którzy się przyzwyczaili do kombi.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Wichura87 Zobacz post
    No i właśnie o to chodzi, że uznano iż mało ludzi potrzebuje SW i na ten moment nie opłaca się tej wersji wprowadzać, bo jest parcie na SUVa, który ma SW zastąpić. Czy to tak trudno zrozumieć i trzeba to w kółko wałkować?
    Ja na to patrzę inaczej – mam ofertę taką a nie inną i podejmuję decyzję: SUV lub sedan. Nie płaczę, że brakuje kombi: albo kupię SUVa, albo kupię sedan i czasem czegoś nie przewiozę w bagażniku. Ot i tyle. Gdybym kupił Toyote Aigo to nie płakałbym, że w środku nie przewiozę roweru.
    Cytat Napisał Wichura87 Zobacz post
    W ogóle z tym telewizorem dla teściowej to schodzimy do poziomu totalnego absurdu
    Zaznaczę tylko nieśmiało, że niektórzy nigdy nie potrzebowali złożyć w swoim aucie siedzeń, inni robią to kilka razy w miesiącu. Różne ludzie mają potrzeby i kaprysy i podejmują różne decyzje w zależności od tego jakie mają zasoby. Ja uważam, że jak mam od kogo w rodzinie awaryjnie pożyczyć większe kombi/VANa/SUVa to mi wystarczy i na co dzień zdecydowałem się mieć sedan.

  3. #143
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wichura87 Zobacz post
    Klasa panów... Nie wierze, że można napisać tak prymitywny post.
    Życie Kolego, w miejscu w który mieszkam mam aż trzech takich - wszystko im się należy - aż strach się bać co będzie za jakiś czas.

  4. #144
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Postów
    883

    Domyślnie

    Cytat Napisał variatore Zobacz post
    Oj, nie chciałem nic ci pisać , ale nawet mnie zmusiłeś :
    piszesz głupoty i tyle.
    Może gdzieś w Polsce nie wozi sie tv autami, ale u mnie wożą wszyscy, .
    Co to znaczy wszyscy? i po to, aby przewieźć telewizor, wszyscy kupujecie kombi?)
    Ma rację mój serdeczny przyjaciel Wichura, że schodzi to już na poziom absurdu))

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Archi Zobacz post
    Z
    Stosowanie techniki „zdartej płyty” utrwala pewność siebie, nie pozwala uciekać od prawdy, a także nie dostarcza nowych, zbędnych informacji do dyskusji
    ].
    Technika zdartej płyty stosowana jest również, kiedy chce się udowodnić, wbrew liczbom, że Giulia sprzedaje się znakomicie, jest piękna, oryginalna stylistycznie i najlepsza. Po co więc ten wykład? Wersji sportwagon nie będzie (choć z FCA nigdy nic nie wiadomo), bo nie widać ekonomicznej opłacalności. W innym przypadku sportwagon na pewno powstałby.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    "Nie po to, to nie te czasy. Teraz idę do salonu, wybieram duży telewizor i zamawiam dostawę do domu. Albo w ogóle zamawiam w necie, z dostawą i wniesieniem. Nikt już nie wozi telewizorów samochodami. A więc jednak cement i ziemniaki"

    Tak teraz żyje klasa panów a co. Majo przywieść, wnieść, podłączyć a jak nie to poskarże się lekarzowi. [MENTION=48512]Anderson[/MENTION] nie masz lepszego zajęcia, udzielaj się na onecie - może.
    Omen Ci odpowiedział na ten nonsens. Zabrzmiało to, co napisałeś, jak gniew ludu, jakiś socjalistyczny manifest. Komedia.
    Tymczasem mamy wolny rynek, jest popyt na usługi dostawcze, to te usługi istnieją. Nie ma to nic wspólnego z "klasą panów". Od dawna nie czytałem większej groteski)) I owszem, jak płacę za dostawę, oczekuję również wniesienia. To są normalne, funkcjonujące na świecie usługi a nie żadna "klasa panów". )))))

  5. #145
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anderson Zobacz post
    I owszem, jak płacę za dostawę, oczekuję również wniesienia.
    Poprawię: jak płacisz za dostawę i wniesienie to możesz oczekiwać dostawy i wniesienia. Jak płacisz tylko za dostawę pod bramę to nie należy się wniesienie. Większość kurierów w standardowej usłudze mają wliczone wniesienie tylko lekkich paczek.

    Panowie, ale to nie na temat. Tutaj mamy temat tylko Giulii Sportwagon, której nie będzie. Będzie Stelvio.

  6. #146
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Niektórzy chyba zapomnieli o nazwie tematu... Zresztą na razie go zamykam. Niestety z braku tego auta na horyzoncie i niepotrzebnego OT.
    Jeśli ktoś jednak taką znajdzie w salonach to proszę o info na PW

Podobne wątki

  1. giulia
    Utworzone przez gibson w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2016, 08:23
  2. Alfa Romeo Giulia Sportwagon / następca 159 SW
    Utworzone przez Tuti w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 24-03-2010, 20:34
  3. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory