Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: Fotografowanie

  1. #1
    KUBAS
    Gość

    Smile Fotografowanie

    Panowie mam taki mały dylemacik...
    Jak co niektórzy wiedzą, we wcrzesniu żenie się ,
    jak wiadomo trzeba taką wyjątkową chwile zapisac w histori... dokładnie pare dni po slubie chcem zrobic gdzies w Szczecinie lub jego okolicach sesje zdjeciową, wiadomo ze musi to byc cos z lekkim rozmachem, i cos wyjątkowego będe potrzebował do tego tez waszej pomocy, bo chcem miec tez pare Alf na tych zdjęciach... kolejna sprawa to czy ktos z Was ma możliwosc dostania namiarów na ta czarną Alfe, Spider chodzi mi o ta co smiga po SZczecinie

    Alfa Romeo SPIDER Pininfarina w świetnym stanie (644426136) - motoAllegro

    a drogim autem jest tez Spiderek ale ten Alfa Romeo Spider, 1992r., 1600cm3, 124KM - otoMoto ...
    jesli ma ktos jakis kontakcik to prosze o cyne, bo własnie te dwa modele są mi potrzebne do sesji ma byc taka podchodząca pod gangsta styl (, co do tegpo zółtego no to wsumie wystarczy zadzwonic hehehe )no ale może ktos zna własciciela bedzie wtedy łatwiej dogadac temat...
    kolejną rzeczą jest miejscówka... czy kojązycie jakies dobre miejsca do takiej sesji, zastanawiałem sie nad łasztownią, stare dzwigi woda tory kolejowe ma to miejsce swój klimat, czy macie może na oku jaies podobne miejsca gdzies w szczecinie lub okolicach na taką fdajną sesje? prosze o podrzucanie pomysłów
    z góry dzięki za pomoc
    Ostatnio edytowane przez KUBAS ; 26-05-2009 o 21:13

  2. #2
    AR1451,9JTD
    Gość

    Domyślnie

    heh Kubas wszystko już wiem;p... ta łasztownia to dobry pomysł, myśle że te uliczki w okół zamku książąt by były też dobre ( na brukowanej ulicy w nocy przy dobrym oświetleniu też by fajne zdjęcia wyszly )

  3. #3
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    Wały są już zdeka oklepane...
    czekam jeszcze na propozycje

  4. #4
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar wojsaw
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Kołbaskowo/Szczecin
    Auto
    AR 166 3.0 V6
    Postów
    205

    Smile

    Kubas obejrzyj teren przy Szmaragdowym a ponieważ będzie to wrzesień: Park Kasprowicza wieczorkiem , zdjęcia wsród pola czerwonych maków lub w zbożu w zachodzącym słońcu.
    Ostatnio edytowane przez wojsaw ; 27-05-2009 o 21:29 Powód: Przykłady

  5. #5
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    Ale te foty małe ... własnie nie wiadomo jak to bedzie z tym klimatem ''polnym''
    cos musimy wykombinowac sensownego aby było co wspominac i na co patrzec w przyszłosci Wojsaw trza zaplanowac jak Twoją belle ładnie uekorowac do slubu

  6. #6
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar wojsaw
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Kołbaskowo/Szczecin
    Auto
    AR 166 3.0 V6
    Postów
    205

    Domyślnie

    Foty są poglądowe , autko masz do pełnej dyspozycji.

  7. #7
    jasiu486
    Gość

    Domyślnie

    ktorego sie dokładnie zenisz kubas?

  8. #8
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    12 Wrzesien

  9. #9
    ViP Ogier Avatar DANIEL166
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Police
    Auto
    AR 166 2.4JTD 10V
    Postów
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał KUBAS Zobacz post
    12 Wrzesien
    Kuba nie widze zaproszenia dla mnie i mojej żonki , co jest ,.

  10. #10
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    Się pomysli cos hehehe...
    a co do tematu... Panowie i Panie no nie wiecie gdzie w Szcezcinie mogą byc dobre miejscówki na sesyjke?
    Pozdro

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory