Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Zender Authentic

  1. #1
    provokator
    Gość

    Domyślnie Zender Authentic

    Witam, orientuje się może ktoś gdzie można dostać felgę Zender Authentic 17 cali o rozstawie 5x98 ET30 ???

    Bo jak wiadomo firma już nie produkuje dlatego zwracam się do was z prośbą, może ktoś gdzieś widział jakieś używane lub też wie czy też nie zapodziała się gdzieś na magazynie...

    a temat daję tu a nie do działu Bazar gdyż rzadko kto tam zagląda ;p

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar b-ski
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    PiotrkĂłw Trybunalski, Poland
    Auto
    Bella 166 2,4jtd Millenium
    Postów
    753

  3. #3
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Ta felga jest oferowana w Anglii ale nie ma ona rozstawu 5x98 a 5x100 więc potrzebował byś śruby "pływające" i pierścień centrujący na piastę, natomiast ET jest 30. Tutaj masz link do sklepu z nimi w ofercie:
    Autotech Online Catalog

  4. #4
    provokator
    Gość

    Domyślnie

    no na ebayu to wiem że coś jest, miałem nadzieję że znajdę coś w kraju
    Cytat Napisał Belfer27 Zobacz post
    Ta felga jest oferowana w Anglii ale nie ma ona rozstawu 5x98 a 5x100 więc potrzebował byś śruby "pływające" i pierścień centrujący na piastę, natomiast ET jest 30.
    no nie wiem obecnie mam je u siebie na zwykłych śrubach więc muszą być też 5x98...
    swoją drogą za 220 dolarów + koszty sprowadzenia to nie bardzo mi sie opyla bo koszty naprawy starej to 490zł...
    Ostatnio edytowane przez provokator ; 28-05-2009 o 22:33

  5. #5
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    poczekaj spokojnie na $$$ z ubezpieczenia... może kupisz sobie 4 felgi

  6. #6
    provokator
    Gość

    Domyślnie

    no może i tak ale nie widzę sensu takich inwestycji te mi się podobają co mam

    a samochód jest mi właśnie potrzeby bo co tydzień muszę robić po 200km... ;/
    Ostatnio edytowane przez provokator ; 29-05-2009 o 00:45

  7. #7
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał provokator Zobacz post
    no na ebayu to wiem że coś jest, miałem nadzieję że znajdę coś w kraju


    no nie wiem obecnie mam je u siebie na zwykłych śrubach więc muszą być też 5x98...
    swoją drogą za 220 dolarów + koszty sprowadzenia to nie bardzo mi sie opyla bo koszty naprawy starej to 490zł...
    Rzeczywiście nie zauważyłem adresu strony a cen nie sprawdzałem więc jednak z USA nie ma sensu jej sprowadzać. Natomiast co do rozstawu śrub, to nawet w oryginalnym katalogu z 98' roku nie widziałem 5x98 z ET30. Może jednak była to jakaś krótka seria lub masz 5x100 na zwykłych śrubach (zazwyczaj taki manewr mocowania się udaje i może ktoś przed Tobą takie założył)?

  8. #8
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    w takim razie te 490zł będzie rozwiązaniem problemu

  9. #9
    provokator
    Gość

    Domyślnie

    no jutro ruszam jeszcze kolejno do:
    Regeneracja felg,renowacja felg warszawa
    Prostowanie, Naprawa, Spawanie Felg i Alufelg - Piaskowanie, Renowacja, Malowanie Proszkowe, Wulkanizacja
    Renowacja felg. Prostowanie felg. piaskowanie, szkiełkowanie. Pompowanie kół azotem. Regeneracja alufelg. Spawanie felg. Malowanie felg. Renowacja motorów

    może jakieś opinie o którejś z firm?


    bo w Płocku nie tyle przeraża mnie koszt 490zł lecz minimum 2 tygodnie oczekiwania gdyż nie robią na miejscu tylko wysyłkowo...

  10. #10
    provokator
    Gość

    Domyślnie

    tak dla jasności, te 2 pierwsze firmy to z (za przeproszeniem) dupy wysrane, budki 2 na 3 metry, ot takie mamy warsztaty w stolicy ;p w trzeciej nie byłem bo już nie miałem ochoty jechać przez całą wawę by znów się rozczarować

Podobne wątki

  1. Nakładki do zderzaka przód zender 2 sztuki na sprzedaż :) ORI ZENDER
    Utworzone przez GrzesiuSiedlce w dziale Sprzedam części
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-07-2013, 17:12
  2. 155 16v by zender LPG???
    Utworzone przez Qlko5 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-04-2013, 18:08
  3. [146] 146 Zender?
    Utworzone przez suckert w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 15-11-2011, 14:06

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory