Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Giulia Veloce Mechanizm różnicowy

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    2

    Domyślnie Giulia Veloce Mechanizm różnicowy

    Witam,

    W standardzie w Veloce jest: SYSTEM KONTROLI TRAKCJI VDC Z SAMOBLOKUJĄCYM MECHANICZNYM MECHANIZMEM RÓŻNICOWYM ALFA Q2

    W pakiecie performance dla skrzyni automatycznej AT dopłaca się 5000 za blokadę tylnego dyfra, która jest niedostępna do zakupu osobno. Czyli dopłata jest za coś co już jest w standardzie?

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,993

    Domyślnie

    Gdzie takie coś Ci wyskakuje? W aktualnym cenniku tak nie jest
    dla Giulia i Super:
    System kontroli trakcji z mechanicznym mechanizmem różnicowym AlfaTM Q2

    a dla Veloce:
    Napęd na 2 osie AlfaTM Q4 (AWD)

    Opisy trochę chyba mylące. W rzeczywistości dla Giulia/Super jest elektroniczne Q2, a LSD też nie ma w Veloce. Możesz sobie wziąść pakiet Performance i wtedy masz LSD na tylnej osi.

    Cenniki/katalogi/konfigurator mają ciągle błędy. Od grudnia wytykałem już parokrotnie FCA błędy i braki (myślę że ok 15-20 różnych rzeczy), coś tam poprawili w konfiguratorze, dostałem troszkę poprawiony cennik na maila, ale oni do dziś go nawet nie wrzucili na stronę (a poprawili jakieś 6tyg temu).
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 29-01-2017 o 13:32
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r., Renault Clio III Ph2 1.2 2010r.
    Postów
    1,782

    Domyślnie

    Wziąć* #grammarnazi

  4. #4
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    2

    Domyślnie

    Hej,

    Konfigurator Veloce (nie mogę póki co linkować wszystkiego), można od razu przejść do podsumowania albo dowolnie skonfigurować auto. W opcjach bezpieczeństwa pojawia się

    SYSTEM AWARYJNEGO HAMOWANIA BAS
    SYSTEM KONTROLI TRAKCJI VDC Z SAMOBLOKUJĄCYM MECHANICZNYM MECHANIZMEM RÓŻNICOWYM ALFA Q2
    ŚWIATŁA BI-KSENONOWE 25W ZE ŚWIATŁAMI DO JAZDY DZIENNEJ DRL

    Zakładam, że babol niestety. Inna sprawa na ile jest sens przy 4x4 dorzucania tej opcji. 5 tys jednak piechotą nie chodzi. Zadałem też pytanie w Alfie zobaczymy co odpowiedzą.



    Pozdrawiam,
    Arek

  5. #5
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2016
    Auto
    RWD i AWD
    Postów
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Makave Zobacz post
    Hej,

    Konfigurator Veloce (nie mogę póki co linkować wszystkiego), można od razu przejść do podsumowania albo dowolnie skonfigurować auto. W opcjach bezpieczeństwa pojawia się

    SYSTEM AWARYJNEGO HAMOWANIA BAS
    SYSTEM KONTROLI TRAKCJI VDC Z SAMOBLOKUJĄCYM MECHANICZNYM MECHANIZMEM RÓŻNICOWYM ALFA Q2
    ŚWIATŁA BI-KSENONOWE 25W ZE ŚWIATŁAMI DO JAZDY DZIENNEJ DRL

    Zakładam, że babol niestety. Inna sprawa na ile jest sens przy 4x4 dorzucania tej opcji. 5 tys jednak piechotą nie chodzi. Zadałem też pytanie w Alfie zobaczymy co odpowiedzą.



    Pozdrawiam,
    Arek
    Dla mnie taki pakiet to byłaby podstawa, ale co kto woli.

Podobne wątki

  1. Mechanizm różnicowy 166 3.2 V6
    Utworzone przez pepe146 w dziale Kupię części
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-01-2015, 22:03
  2. [GTV] Mechanizm różnicowy
    Utworzone przez A.D.I.K w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 14-09-2011, 22:56

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory