Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Złącze od wzmacniacza

  1. #1
    Stanley
    Gość

    Domyślnie Złącze od wzmacniacza

    Mam prośbę czy ktoś posiada może rozrysowane złącze od wzmacniacza, jak są rozmieszczone poszczególne piny , które to głosniki wysokotonowe przednie , które wysokotonowe tylne itd. Z góry dziękuję za link lub maila.

  2. #2
    77alfisti
    Gość

    Domyślnie

    http://www.forum.alfaholicy.org/147_...dlaczenie.html

    tutaj jest temat, i rysunki połączeń pinów i kostek jeśli o to idzie

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar b-ski
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    PiotrkĂłw Trybunalski, Poland
    Auto
    Bella 166 2,4jtd Millenium
    Postów
    753

    Domyślnie

    Koledze chyba raczej chodzi o wzmacniacz DSP jeżeli tak to jest cos takiego:
    1. Schemat połączeń cz. 1
    3.JPG | b-ski | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl

    2. Schemat połączeń cz. 2
    6.JPG | b-ski | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl

    3. Opis
    5.JPG | b-ski | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl

  4. #4
    SYSUNIAdq
    Gość

    Domyślnie

    z tego co sie orientuje to wysokie tony polaczone sa do glosnikow basowych tyle ze dodane sa kondensatory obcinajace pasma pozatym najlepeij kupic mini iso i juz mamy wyprowadzenia na wzmacniacz gotowe a co do robienia wtyczki samemu potrzebna wielka cierpliwosc i duzo sprytu itd itd

  5. #5
    Stanley
    Gość

    Domyślnie

    Ja nie musze nic dorabiac , mam oryginalną instalacje, chodzi mi o to że nei graja mi głośniki w tylnych drzwiach i wysokotonowe i srednitonowe i chce sie dobrac do tego jakoś i sprawdzic gdzie sie gubi sygnał i chce rozpocząc od tego ze podam sygnał na głosniki tylne z przednich drzwi , ale musze wiedziec , kture to sa piny na kostce. Bo jestem pewny że głosniki sa dobre bo je przepinałem do przednich drzwi i grają.

  6. #6
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    AR 166 2,4 JTD
    Postów
    175

    Domyślnie Zlacze do wzmacniacza

    Witam biala kostka z wzmacniacza zasilajaca glosniki; drzwi tylne prawe pin 15 kolor przewodu zielony z czarnym paskiem pin 16 kolor przewodu zielony. Drzwi tylne lewe pin 5 kolor przewodu szary z czarnym paskiem pin 14 kolor przewodu szary.

    ---------- Post dodany o godzinie 08:29 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 08:24 ----------

    W razie jeszcze jakis watpliwosci to pytaj jestem na biezaco z DSP gdyz tydzien temu zakladalem u siebie z innej AR166 i musze przyznac ze chodzi to wspaniale t/z gra.

  7. #7
    SYSUNIAdq
    Gość

    Domyślnie

    no to o to ci kolego chodzi nie jasno napisales no dokladnie biala szeroka wtyczka kilkanascie kabli zaraz pod kostkami mini iso bez problemu znajdziesz ktora i rozszyfrujesz ktory kabekl do jakiego glosnika gdyz sa opisy na forum wystarczy poszperac a co do podlaczen glosnikow tak jak juz napisalem wysokie tony sa podlaczone w drzwiach pod basowe glosniki jest zrobione rozgalezienie i dodany kondensator

  8. #8
    Stanley
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki Panowie . Jasiu166 podaj mi jeszcze które to kolory i nr pinu od głośników przednich , bo chce własnie z przednich podac sygnał na te tylne i wtedy upewnie się czy instalacja tylnych głośników jest ok. Jeżeli po takim przełączeniu zagrają to znaczyc bedzie , że siedzi wzmak. Pozdrawiam

  9. #9
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    AR 166 2,4 JTD
    Postów
    175

    Domyślnie

    Witam Cie Stanley i opisuje kostke od wzmacniacza biala; glosniki przednich drzwi pin 1 kolor przewodu czerwono czarny, pin 2 kolor przewodu malinowo czarny. Glosniki przednich drzwi pin 10 kolor przewodu bialo czarny pin 11 kolor przewodu fioletowo czarny. Pozdrawiam Jasiu166

Podobne wątki

  1. Remote do wzmacniacza
    Utworzone przez CichyCichy w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 25-09-2013, 12:46
  2. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-04-2013, 09:13
  3. złącze obd
    Utworzone przez jarek1986 w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-02-2013, 13:50
  4. [159] Złącze USB
    Utworzone przez abgx234 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 16-10-2012, 10:32
  5. Złącze od wzmacniacza
    Utworzone przez Stanley w dziale 166
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-06-2009, 08:54

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory