Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy 123456
Pokaż wyniki od 51 do 59 z 59

Temat: Co się dzieje z Warszawskimi na FB?

  1. #51
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa
    Postów
    5,319

    Domyślnie

    Do całej tej sytuacji wymownie wypowiedział się kiedyś pewien pan, pozwolicie że przytoczę:


    Mówiłem o tym na zlocie, mówiłem na spotach, kiedyś... Jest grono ludzi którzy wyżej s.ją niż dupy mają i chcą jak Jarek ustawiać świat po swojemu że tak ma być i koniec. I nie piję do nikogo personalnie bo nie wiem kto jest kto właśnie dlatego że już nie bywam, doszedłem do tego wniosku dawno temu, można ten czas liczyć już w latach. I nawet jak się jeden oszołom wykruszy to pojawia się nowy i cała zabawa toczy się dalej. Co raz to powstają nowe grupy bo temu nie pasuje jedno a temu drugie, niedługo sprawa sprowadzi się do tego że każdy będzie miał swój indywidualny, jednoosobowy klub. Ludzie chcą coś zrobić i zaraz są zjeżdżani przez innych, oczywiście za plecami, osobiście ludzi obgadujących innych za plecami i wyśmiewających jak to Aneta opisała ustawiam w hierarchii wartości na równi z workiem śmieci który codziennie wyrzucam, tyle są warci. Jak nie potrafią rozmawiać z ludźmi i iść na kompromisy a tylko chcą, jak to się mawia, lizać się po jajach to polecam wizytę u lekarza bo takie zachowanie podlega już leczeniu.
    Zawsze przytaczam swój przypadek, wszedłem w forum, klub, bywałem na spotach, zlotach itp., obecnie nie mam nawet ramek na aucie i mieć nie będę bo jak widzę takie akcje to nie mam zamiaru utożsamiać się z takimi ludźmi. Cierpią na tym oczywiście Ci którzy są normalni ale żeby z takimi się spotykać nie trzeba żadnego klubu, kółka wzajemnego lizania po jajach czy innego KGW, wystarczy numer telefonu i trochę chęci.
    Zaistniała sytuacja powtarza się po raz kolejny więc winnym mogę jedynie powiedzieć "brawo", spójrzcie w lustra i pękajcie z dumy.

  2. #52
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2014
    Auto
    Mx-5
    Postów
    71

    Domyślnie

    A mógłby ktoś wstawić linki do tych grup na fb? Chciałbym w niedalekiej przyszłości kupic alfę i chciałbym na bieżąco wiedzieć gdzie i kiedy sa spoty w wawie

  3. #53
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Mińsk Mazowiecki
    Auto
    -była: Alfa 156 1.8ts , Alfa 147 1.9jtd, jest: Seat Leon 1.9TDI 210hp, Alfa 147 1.9 16v
    Postów
    204

  4. #54
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Krendzel
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Sochaczew
    Auto
    159SW Carabinieri
    Postów
    100

  5. #55
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Imć
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    WJ
    Auto
    Giulietta MA TCT, Giulia 2.0T Veloce, Spider 916 1.8 TS
    Postów
    520

    Domyślnie

    Skoro zeszło na cytaty z Olafa Lubaszenki to ja się posłużę dwoma. Decydenci w WAH popełnili błąd, parafrazując: "Narobili wielką kupę i sami ją teraz posprzątają". Przeprosili, wyrazili skruchę i obiecali poprawę. Na spocie czwartkowym, na FB. Nie zauważyłem by szli w zaparte, nie wiem czy przywrócili wszystkich, nie wiem czy mają na FB możliwości ku temu (nie prowadzę fanpejdźy fejsbuniowych). Ale także nie mają problemu by ustąpić. Zgodziliśmy się na spocie czwartkowym na demokratyczny wybór nowego 'zarządu' ale po zlocie, czyli po 10tym czerwca. To było już pisane i się powtarzam.
    Ale jeżeli kogoś mimo wszystko to boli i uważa, że zorganizuje WAH lepiej, proszę, zaczyna wątek na FB i dyskutujemy.

    Błądzić jest rzeczą ludzką, a także ludzką jest wybaczać.

    Tworzymy klub, mimo, że podzielony na FB na różne. Teraz doszedł kolejny, który ma sens istnienia według mnie, moment utworzenia tylko był niefortunny, ale cel, uważam, słuszny. Wykorzystajmy to.

    Rozumiem, że są ludzie urażeni. Ale czy serio komuś stała się krzywda? No może, poza kręgiem osób bezpośrednio zaangażowanych w konflikt, czyli byłymi i obecnymi adminami/moderatorami WAH, tam padły złe, niepotrzebne słowa, które ciężko ot tak zapomnieć...

    Mimo wszystko, apeluje o spokój, rozwagę, niezaognianie oraz próbę załagodzenia konfliktu na ile się da. Nie wylewanie frustracji (na ile to możliwe), że spoty czwartkowe "wieją sandałem", czy, że Alfy są zbyt dostępne, albo, że prawdziwe Alfy to Busso i transaxle i że się grupy porobiły. Każdy z nas ma możliwość zorganizować spot a także zadbać by był udany , a każda Alfa jest zajebista.

    I na zakończenie, coś z Olafa:


    Się rozpisałem...

  6. #56
    Użytkownik Romeo Avatar R0bs0n
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    Rzeszow , Königreich Galizien
    Auto
    Giulietta 1.4 TB MA , Mito 1.4 MPI , 156 1.8 TS , 145 1.4 TS
    Postów
    617

    Domyślnie

    Cytat Napisał kermit01 Zobacz post
    A mógłby ktoś wstawić linki do tych grup na fb? Chciałbym w niedalekiej przyszłości kupic alfę i chciałbym na bieżąco wiedzieć gdzie i kiedy sa spoty w wawie
    Regionalna grupa mazowiecka Alfaholicy Mazowsze na FB :
    - grupa https://www.facebook.com/groups/alfaholicy.mazowsze/
    - fanpejdż https://www.facebook.com/alfaholicy.mazowsze

    Pierwszy spot jest dzisiaj w Wawie o 17.30 Auchan ul. Modlińska
    AR Giulietta 1.4 TB (13) - jest
    AR Mito 1.4 (11) - jest
    AR 156 1.8 TS (00) - jest
    AR 145 1.4 TS (98) - jest



    Alfaholicy Podkarpacie na FB -
    --> Fanpage i Grupa

  7. #57
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2014
    Auto
    Mx-5
    Postów
    71

    Domyślnie

    Bosz, juz więcej tych grup nie mogliście mieć

  8. #58
    Użytkownik Romeo Avatar R0bs0n
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    Rzeszow , Königreich Galizien
    Auto
    Giulietta 1.4 TB MA , Mito 1.4 MPI , 156 1.8 TS , 145 1.4 TS
    Postów
    617

    Domyślnie

    Cytat Napisał kermit01 Zobacz post
    Bosz, juz więcej tych grup nie mogliście mieć
    Ale inaczej się nie da Prosty przykład. Istnieje wyłącznie grupa ogólnopolska i jest w niej 5000 ludzi. Niech tylko każda osoba napisze 1 posta co drugi dzień to daje zawrotną ilość postów w takiej grupie dziennie. I to co gorsza na tematy mało interesujące bo co człowieka z Wrocławia obchodzi to co się dzieje w Białymstoku. Stąd te mniejsze grupy gdzie w węższym gronie omawia się lokalne i lżejsze tematy. Grupy miejskie , regionalne i ogólnopolska mają inne zadania i się wzajemnie uzupełniają. FB to nie forum , nie da się zrobić wszystkiego w jednym. Natomiast FB w stosunku do forum ma większą łatwość interakcji i komunikacji z/do i pomiędzy użytkownikami , nie mówiąc o multimediach. Forum natomiast to przede wszystkim trwałość postów i łatwość wyszukiwania ich. W tym wypadku również jedno z drugim się uzupełnia.
    AR Giulietta 1.4 TB (13) - jest
    AR Mito 1.4 (11) - jest
    AR 156 1.8 TS (00) - jest
    AR 145 1.4 TS (98) - jest



    Alfaholicy Podkarpacie na FB -
    --> Fanpage i Grupa

  9. #59
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar khazar
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    159 SW 1.9 JTDm 8V
    Postów
    691

    Domyślnie

    Fajnie, że koledzy z podkarpacia dbają o naszą tablicę na facebooku :-) Swoją drogą toczymy tam dyskusję na temat tegorocznego zlotu i przyszłych aktywności grupy, jeżeli ktoś jest zainteresowany, zapraszamy.

Podobne wątki

  1. Co się dzieje z tą sondą ?
    Utworzone przez matt79 w dziale 166
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-09-2009, 12:15
  2. Turbina ? co się dzieje ?!
    Utworzone przez Seferiel w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 09:24
  3. [156 JTD]co sie dzieje?
    Utworzone przez pol.5 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-03-2009, 17:19
  4. Co sie dzieje z marcins737
    Utworzone przez Szef w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-12-2007, 18:28
  5. coś się złego dzieje...
    Utworzone przez bobryt w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-04-2007, 21:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory