Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: [166] czy warto http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8084111

  1. #1
    Zdzichex
    Gość

    Domyślnie [166] czy warto http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8084111


  2. #2
    Użytkownik Fachowiec Avatar QBA
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    ALFA 166 SWAP 3.0+Q2 / ALFA 166 2.4 20v FL 180 HP/Jumper 2.8 JTD /Fiat Regata/Alfa 147 JTD 8v
    Postów
    2,633

    Domyślnie

    ładnie wyglada, jedynie kierownica świeżo obszyta skórą i brak pokrywy podłokietnika odstraszają.
    najlepiej przed kupnem podpiąc pod komputer i sie upewnić.
    http://www.flar-ital.pl/ - CZĘŚCI ZAMIENNE- SERWIS: Lancia, Fiat, Alfa Romeo
    USŁUGI AUTOLAWETĄ- POMOC DROGOWA

  3. #3
    Masterhard
    Gość

    Domyślnie

    Miałem zamiar ją kupić gdzieś w styczniu,ale po rozmowie z kolesiem nawet nie chciałem jechać. Nic nie potrafił powiedziec. Pierw mówił,ze on jeździ później,że ktoś inny,że zawieszenie wymienione,a później,że nic nie robił. Troche dziwna sytuacja. Z tego co pamietam ma połamany podłokietnik, chyba,ze juz zrobił

  4. #4
    Zdzichex
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki panowie za tak szybką reakcje, podłokietnik faktycznie uszkodzony ale przecież można kupić nowy (widziałem na allegro). Jade w sobotę go obejrzeć, mam nadzieję że spełni moje oczekiwania jak za tak niska kwotę. Jak bym kupił to będzie moje pierwsze autko prywatne( narazie jezdziłem firmowymi) i do tego Bellla:-))) Już się zakochuje a jeszcze go niemam hehehehe... Pozdrawiam i odezwę sie w Niedziele...

  5. #5
    Administrator weteran Romeo Avatar ozzy
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia Kombi
    Postów
    915

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zdzichex Zobacz post
    Jade w sobotę go obejrzeć, mam nadzieję że spełni moje oczekiwania jak za tak niska kwotę.
    No jedź, tylko powiedz mi jaki serwis FIAT/Alfa będzie otwarty żeby Ci to auto sprawdzić? Bo kupno samochodu, który jako nowy kosztował ze 150.000zł za 12.000zł jest proste... ale naprawa takego samochodu jeśli na drugi dzień po zakupie okaże się wrakiem pochłonie drugie 12.000zł... albo i więcej.

    Cokolwiek zrobisz, prześwietl to auto gdzieś gdzie się znają. Nie na byle stacji diagnostycznej. A będziesz zadowolony z zakupu i Alfy, nie zrobisz tego, a okaże się że właściciel kłamie (a niestety zwykle tak jest) to się niepotrzebnie zrazisz do marki.

    Ja uważam że zadbana 166 3.0V6 Super kosztuje ze 20.000zł. A innej niż zadbana nie warto kupować. Wiem co mówię. Więc sprawdź to auto w ASO, odżałuj 200zł, ja tego kiedyś nie zrobiłem i żałuję do dzisiaj.
    Jest: Outlander II, 2.0MIVEC, CVT, 2WD, Lift
    Były: Mitsubishi Lancer Sportback CYxA 1.8; Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia; Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed; Alfa Romeo 166 3.0 V6 SporTronic; Honda Civic 1.4i EJ9; Fiat 126p 650.

  6. #6
    ridle
    Gość

    Thumbs down

    Nie kupuj tego auta! Byłem oglądałem i sie nie nadaje. Kontrolki swiecą sie jak lampki na choince. Alfadiag nie pokazał bledów więc to może byc coś grubszego. Silnik nie równo chodzi(powiedzeili mi ze moze dlatego ze wymienili tylko 3 swiece). Przebieg kręcony na 100% co prawda alfadiag pokazał ze przebieg w ECU jest taki sam jak na liczniku. Ale ostatni raz był podłączany pod komuter jak miał 0 km(niemozliwe). Pozatym coś mi napomknieli je ktoś podłączał go pod porządny sprzet i pewnie zmienił nawet przebieg w ecu. jak byś nadal chciał go odejzeć to mogo go jeszcze raz podłaczyc pod alfadiag i sam sie przekonasz. A i zamomniałem ze ma lakier poniszczony mase odprysków. W środku też nie wyglądał zachecająco.
    Ostatnio edytowane przez ridle ; 05-06-2009 o 01:19

  7. #7
    Użytkownik Fachowiec Avatar QBA
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    ALFA 166 SWAP 3.0+Q2 / ALFA 166 2.4 20v FL 180 HP/Jumper 2.8 JTD /Fiat Regata/Alfa 147 JTD 8v
    Postów
    2,633

    Domyślnie

    Cytat Napisał ridle Zobacz post
    Nie kupuj tego auta! Byłem oglądałem i sie nie nadaje. Kontrolki swiecą sie jak lampki na choince. Alfadiag nie pokazał bledów więc to może byc coś grubszego. Silnik nie równo chodzi(powiedzeili mi ze moze dlatego ze wymienili tylko 3 swiece). Przebieg kręcony na 100% co prawda alfadiag pokazał ze przebieg w ECU jest taki sam jak na liczniku. Ale ostatni raz był podłączany pod komuter jak miał 0 km(niemozliwe). Pozatym coś mi napomknieli je ktoś podłączał go pod porządny sprzet i pewnie zmienił nawet przebieg w ecu. jak byś nadal chciał go odejzeć to mogo go jeszcze raz podłaczyc pod alfadiag i sam sie przekonasz. A i zamomniałem ze ma lakier poniszczony mase odprysków. W środku też nie wyglądał zachecająco.
    Kolego Zdzichex dwie osoby były, widziały, odradzaja więc daj sobie spokuj i szukaj czegoś innego nie rwi sie na 12 tys bo 13 w nią włozysz.
    Pokrywy podłokietnika nie ma pewnie dlatego że wygladała tak samo jak kierownica, a pieniądze miał tyllko na obszycie kierownicy bo na nową pokrywe podłokietnika juz nie starczyło (a kosztuje 130 zł).
    Moja alfa ma 140 tyś i kierownica jest jeszcze w świetnym stanie, więc szacuje żeby ją dobrze wytrzeć potrzeba ponad 200 tysi :/
    http://www.flar-ital.pl/ - CZĘŚCI ZAMIENNE- SERWIS: Lancia, Fiat, Alfa Romeo
    USŁUGI AUTOLAWETĄ- POMOC DROGOWA

  8. #8
    Użytkownik Znawca Avatar rafter
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    BMW 540i xDrive G30
    Postów
    1,602

    Domyślnie

    Jeśli mogę polecić koledze używkę 166 3.0 V6 to wejdż na ten link
    WALMOT S.A. dealer Fiata w zakładce samochody używane stoi ,auto mi znane i godne uwagi. Jest to auto prezesa tej firmy , która jest dealerem Fiata i serwisantem Alfy , rozumiesz sam ,że jak z autem działo się cokolwiek niepokojącego było wszystko wymieniane od razu. Kupowałem u nich swoją 159 , znam szefa firmy i wierz mi że nie jest to żadna moja prywata.Auto jest naprawdę godne polecenia.Pozdrawiam
    AR 156 1.8 TS ( 2001-2006)
    AR 159 1.9 JTDM 16V ( 2006-2009)
    AUDI A5 2.0 TFSI MTM (2009 -2014)
    BMW 528i F10 ( 2014 - 2019 )
    BMW 540i G30 ( 2019 -

    Lewostronnym powolno jeźdźcom mówimy kategorycznie NIE !!!

Podobne wątki

  1. http://otomoto.pl/alfa-romeo-brera-C19944309.html
    Utworzone przez grzesk w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-11-2011, 23:36
  2. http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-jtd-16v-q-ti-nav-skora-vat22-C16572146.html kupić
    Utworzone przez kamilbrera w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-04-2011, 14:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory