Strona 49 z 168 PierwszyPierwszy ... 39404142434445464748495051525354555657585999149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 1671

Temat: Giulia- felgi, opony

  1. #481
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Ale ja mogę sprzedać 2, nie ma problemu, tym bardziej że chyba nikt 4 szt w rozmiarze 9 cali nie weźmie
    (no chyba, że to Stelvio)

  2. #482
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    ktoś spotkał się z takimi felgami:
    https://www.ebay.com/itm/Alloy-wheels-Alfa-Giulia-Giulietta-Stelvio-Brera-159-da-18-NEW-OFFER-PSW/382524642021?hash=item59103ed2e5:g:gLYAAOSwrVRbUfc 7:rkpf:0

    marka chyba się nazywa PSW, chwilę pogooglowałem ale nie znalazłem zbyt wiele. cena atrakcyjna, wzór mi się podoba, warte to coś?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #483
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Ładna jest ta ciemna część. Taka niematowa.
    Ale że to niby alfowskie? Widać wytłoczkę z logo.

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

  4. #484
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    jeszcze mają srebrne i czarne błyszczące. to niby zamienniki do alfy 159/Giulietta/Giulia.
    Nie wiem czy nadają się na zimę (sól), wiem że przy niektórych felgach czasem producenci piszą że zima OK.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #485
    Użytkownik Świeżak Avatar Leszek_Zal
    Dołączył
    07 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159, Giulia Super, Stelvio B
    Postów
    167

    Domyślnie

    To moje pierwsze auto z czujnikami ciśnienia - kupuje je się oddzielnie? Zamawia się je wraz z oponami? Są jakieś dedykowane czujniki do giuli? Gdzie w Warszawie warto/opłaca się wymienić opony? Na forum trafiłem info, że w serwisie za same czujniki trzeba płacić x4 tego co u nieautoryzowanych mechaników. Dletego uprzejmie proszę o wskazanie dobrego miejsca na wymianę (zakup opon). I ostatnia kwestia Podobają mi się felgi ze stopów lekkich R17" - 5-otworowe (opony: 225/50/17) wycenione w konfguratorze (wersja super) na 2.800 zł. Za ile mogę je kupić? Na jakie zniżki mogę liczyć serwisie? (carsewris zaproponował mi coś około 5k).

  6. #486
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Kupiłem wysyłkowo w ASO. Taniej niż w Warszawie, biorąc pod uwagę mój telefoniczny research..
    Kupiłem felgi AR i czujniki oryginalne m.in. Jedna uwaga jak kupujecie gdzieś gdzie od razu tego nie zakładacie. Do czujników są potrzebne jeszcze nakrętki by wkręcić w felgę. Nie ma tego w zestawie.

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  7. #487
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    Cytat Napisał Leszek_Zal Zobacz post
    To moje pierwsze auto z czujnikami ciśnienia - kupuje je się oddzielnie? Zamawia się je wraz z oponami? Są jakieś dedykowane czujniki do giuli? Gdzie w Warszawie warto/opłaca się wymienić opony? Na forum trafiłem info, że w serwisie za same czujniki trzeba płacić x4 tego co u nieautoryzowanych mechaników. Dletego uprzejmie proszę o wskazanie dobrego miejsca na wymianę (zakup opon). I ostatnia kwestia Podobają mi się felgi ze stopów lekkich R17" - 5-otworowe (opony: 225/50/17) wycenione w konfguratorze (wersja super) na 2.800 zł. Za ile mogę je kupić? Na jakie zniżki mogę liczyć serwisie? (carsewris zaproponował mi coś około 5k).
    tu watek o czujnikach z pierwszej strony forum:

    http://www.forum.alfaholicy.org/giul...enia_opon.html

    na alkegro jest pare ofert:
    https://allegro.pl/listing?string=fe...h=seng-v6-b118

    ciekawa jest ta:
    https://allegro.pl/kola-zimowe-alfa-...643495250.html

    bledy w opisie bo opony nie sa ani zimowe jak w tytule ani całoroczne jak w parametrach, to letnie gumy, sciagniesz sprzedasz na wiosne za pare stowek. natomiast ten zestaw kol chyba ma juz ori czujniki tpms o czym sprzedajacy nie pisze bo sie moze nie zna? zwroc uwage na wentyle, jak w ori czujnikach. do tego wystawia fakture vat, ja bym bral gdybym akurat szukal takich felg
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #488
    Użytkownik Świeżak Avatar treslunas
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Giulia Veloce 210
    Postów
    191

    Domyślnie

    z tego co widzę na tych czarnych jest Cinturato P7 all season czyli niby wielosezon - ale przy naszym klimacie to raczej wiosna. lato. jesień

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał uTvo0 Zobacz post
    Kupiłem wysyłkowo w ASO. Taniej niż w Warszawie, biorąc pod uwagę mój telefoniczny research..
    Kupiłem felgi AR i czujniki oryginalne m.in. Jedna uwaga jak kupujecie gdzieś gdzie od razu tego nie zakładacie. Do czujników są potrzebne jeszcze nakrętki by wkręcić w felgę. Nie ma tego w zestawie.

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka


    Jak to kupiłes czujniki niekompletne? - w komplecie z każdym czujnikiem jest zawór(nakrętka pozwalająca zamontować). Ktoś Cię lekko "wyprostował". Co prawda ksozt zaworów nie jest zbyt wysoki z reguły ok 20-40zł/szt ale zawsze to cit więcej niż powinno być..

  9. #489
    Użytkownik Świeżak Avatar Leszek_Zal
    Dołączył
    07 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159, Giulia Super, Stelvio B
    Postów
    167

    Domyślnie

    uTvo0 epsonix treslunas dziękuje za info. Esponix fajnie, że podrzuciłeś te linki. Pozdrawiam

  10. #490
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    Cytat Napisał treslunas Zobacz post
    z tego co widzę na tych czarnych jest Cinturato P7 all season czyli niby wielosezon - ale przy naszym klimacie to raczej wiosna. lato. jesień .
    faktycznie, sa oznaczenia M+S, nie zwrocilem uwagi bo sie nie spodziewalem ze P7 sa tez w wariancie all season.

    [MENTION=70725]Leszek_Zal[/MENTION], nnie wiem gdzie mieszkasz i gdzie zamierzasz jezdzic autem, w niektorych rejonach Polski to all season dalyby rade w zimie. a jak nie to wystawic same opony na olx czy allegro.

Podobne wątki

  1. Felgi od Giulia QV 19" do 166tki?
    Utworzone przez Drefo w dziale 166
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-05-2017, 05:55
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2012, 19:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory