Strona 132 z 143 PierwszyPierwszy ... 3282122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,311 do 1,320 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #1311
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,511

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kacpi Zobacz post
    Dziękuje. Twoje ceny są z wymianą?
    oryginał tak chinczykiem nie zajmuje sie.

  2. #1312
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 TBi 280KM Q4 Imola Titanium
    Postów
    232

    Domyślnie

    Przeczytałem ostatnie 12 stron tematu, ale nie widziałem, ażeby ktoś o tym napisał. Wracam z tematem obciętych komunikatów głosowych (wskazówek głosowych nawigacji) w Android Auto. W skrócie wygląda to tak, że zamiast pełnego komunikatu/wskazówki odtwarzana jest tylko połowa np. "Za 100 metrów..." i cisza, podczas gdy powinno być "Za 100 metrów skręć w lewo". W mapach Google pomogło wyłączenie opcji w ustawieniach "Odtwarzaj głos przez Bluetooth". Oczywiście to rozwiązanie upierdliwe, gdyż wsiadając na motocykl, muszę to aktywować, bo bez tego nie dostaję komunikatów do interkomu Bluetooth w kasku. Obstawiam, że gdy ta opcja jest zdezaktywowana, to dźwięk idzie przez kabel USB. Nawigacja Waze, z której często korzystam, niestety nie ma takiej funkcji i albo muszę odtwarzać komendy nawigacji przez głośnik telefonu, albo poucinane komunikaty przez głośniki w samochodzie. W Giulii mam 6,5" ekran, fabryczne Apple Car Play/Android Auto, rok produkcji samochodu 2019. Ktoś znalazł może sposób/rozwiązanie tego problemu? To już drugi telefon, jaki współpracuje z tym samochodem, wcześniej był Honor 10, obecnie Samsung Galaxy S21, w obu przypadkach występuje ten sam problem.
    Ostatnio edytowane przez Lober ; 08-05-2023 o 16:01

  3. #1313
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    U mnie to nie pomagalo. Od 1.5roku mam iphona i dziala jak nalezy

  4. #1314
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Skierniewice
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 2.5 V6 2000r., jest Giulietta QV, jest Stelvio 280 KM
    Postów
    360

    Domyślnie

    Trochę odkopię temat ale bardziej tak informacyjnie. Od dwóch dni mam AA Wireless i podczas jazdy autem i telefonem wsadzonym w ładowarkę indukcyjną przez 20 km jazdy po mieście telefon naładował się o 1%. Sam telefon był ciepły ale nie gorący. Telefon to Samsung 20 FE 5G. Samo urządzenie bardzo fajne. Działa jak na razie bezproblemowo. Jedynie pierwsze uruchomienie zaraz po zakupie trochę trwało, bo aktualizacje, wyszukiwanie itd. Teraz łączy się prawie od razu po wejściu do auta. Nie trzeba uruchamiać aplikacji AA Wireless aby uruchomić AA w aucie.

  5. #1315
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Mialem android, goracy tel, ladowanie ledwo dawalo maly nadmiar. Carplay to inna bajka, tel zimny, laduje sie itp

  6. #1316
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,222

    Domyślnie

    Mój Xiaomi grzeje się zawsze bez względu na AAW, i bez niego i z nim. Bilans wychodzi zawsze dość mocno dodatni pod warunkiem że w tel nie wyłączy się ładowanie z powodu przegrzania... Ogólnie to lipa. Ładowanie bezprzewodowe, przynajmniej androida, chyba nigdy nie przewidywało jednoczesnego AAW. Na dodatek Alfa pożałowania kawałka aktywnego chłodzenia w tej ładowarce, czy zabezpieczenia termicznego
    Jednak najbardziej fascynuje mnie fakt że to grzanie się nie występuje zawsze, najczęściej jest grzejnik ale okazjonalnie tel jest ledwo letni i nie doszedłem wciąż przyczyny. Napewno nie jest to kwestia pozycji w telefonu gdy temp w kabinie. Może jakieś procesy androida wpływające na obciążenie nie zawsze chodzą w tle, trochę brak czasu na śledztwo.

  7. #1317
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2022
    Auto
    Giulia
    Postów
    124

    Domyślnie

    Bezprzewodowe AA ma ogromne zuzyżycie baterii. Też mam s20 FE i musiałem przenieść się na ladowarkę przewodową, bo bezprzewodowe nie wyrabiały.

  8. #1318
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    338

    Domyślnie

    Z moich doświadczeń wynika, że AAW nie drenuje tak bardzo baterii. Natomiast Yanosik owszem.

  9. #1319
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Od miesiąca używam konkurencyjnego dla AAW CarlinkKit. Kupiłem na próbę na półkę w salonie, włączyłem i zaraz dokupiłem drugi, bo tego już nie oddaję. Działa, po wejściu do auta, odpaleniu, wyjeżdżam z garażu, czekam aż brama się zamknie i już jest połączenie. Podobno potrafi się zawiesić ale na razie mnie to nie spotkało. Na trasie i tak podłączam kabelek, bo jednak prąd ucieka szybciej (działa Yanosik - w tle, TomTom i radio internetowe. Na codzień, wsiadam do auta i tyle, nawet nie myślę o telefonie, który z reguły jest w kieszeni.

  10. #1320
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    Cytat Napisał mourning Zobacz post
    Trochę odkopię temat ale bardziej tak informacyjnie. Od dwóch dni mam AA Wireless i podczas jazdy autem i telefonem wsadzonym w ładowarkę indukcyjną przez 20 km jazdy po mieście telefon naładował się o 1%. Sam telefon był ciepły ale nie gorący. Telefon to Samsung 20 FE 5G. Samo urządzenie bardzo fajne. Działa jak na razie bezproblemowo. Jedynie pierwsze uruchomienie zaraz po zakupie trochę trwało, bo aktualizacje, wyszukiwanie itd. Teraz łączy się prawie od razu po wejściu do auta. Nie trzeba uruchamiać aplikacji AA Wireless aby uruchomić AA w aucie.
    Tez uzywam AA Wireless od ok. 2 tygodni, sprawuje sie bardzo dobrze, zadnych problemow, wsiadam i laczy sie niewiele wolniej niz po kablu (moze kilka sekund dluzej). Jesli chodzi o drenowanie baterii duzo zalezy jaka ladowarka i telefon, uzywam Pixela 7 i ladowarki Pitaka MagEZ Car Mount Pro (15W). Samo AA nie drenuje mocno, jestem sporo na plusie, na krotkim odcinku ok. 20 min potrafi mi sie naladowac kilka procent. Co innego jak wlacze na telefonie yanosika z widokiem mapy wtedy jestem na minusie Zeby byc powyzej 0 musze miec go uruchomionego w formie mini (bubble).

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory