Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Chce kupić ALFA ROMEO BRERA 2.4 Pomocy !

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Fiat stilo Abarth
    Postów
    11

    Domyślnie Chce kupić ALFA ROMEO BRERA 2.4 Pomocy !

    Witam, aktualnie jeżdżę Fiatem Stilo Abarth 170KM i czas na zmianę

    Noszę się z zakupem Alfy Romeo Brera w wersji silnikowej 2.4 ( 3.2 za dużo pali ) i teraz pytanie która wybrać i dlaczego? 200KM czy 210KM.
    Czy 210km produkowane są tylko w q-tronic? jak z awaryjnością tej skrzyni? Czy każda Brera ma w standardzie panoramę? jak wygląda później zawirusowanie tej jednostki? cena/km.

    Jestem z Krakowa i chętnie poznam kogoś kto tym jeździł i mógłby coś doradzić gdy już będę jej posiadaczem

    Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Ja jezdzilem
    nie jedzie (nawet po wirusie), skręca leniwie, cięźkie auto, a do tego paliwo smierdzi
    ze o peknietej glowicy.... dwukrotnie nie wspomnę

    ogolnie auto jest piękne, i jezeli tylko to jest Twoim wyznacznikiem (nie potrzebujesz przewiexc dzieci, znajomych, pojechac na wakacje nawet w 2 osoby w bagażem) to ok
    zalezy tak naprawdę jakie masz oczekiwania

    nie wiem skąd ci się 210km wzielo tylko z qtronikiem, nie kazda brera jest Sky View... to raczej podstawy o ktorych powinienes wiedziec zanim zaczales szukac modelu do zakupu....., nie dobierz tego negatywnie, po prostu zadajesz pytania jak z podstawówki.

    w

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar SliwusBuu
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Mazda MX5 NBfl 1.8l, Alfa Romeo 159 2,4 JTDm 2006r.; Alfa Romeo 156, 1.9 JTD 115KM - była
    Postów
    1,075

    Domyślnie

    Wersje 200 i 210 KM różnią się turbiną i układem wtryskowym. Wersja 210 KM wcześniej osiąga swój maksymalny moment obrotowy i zdaje się ma trochę większy zakres użytecznych obrotów. Razem z automatem silnik zawsze miał moc 200 KM, ale czytałem gdzieś na forum, że zdarzały się też wersję silnika 2.4 z tym nowszym osprzętem, ale mocą 200KM (tylko z automatem).
    Po samym chipie wersje 200KM osiągają najczęściej około 230KM, natomiast z 210KM podciągają nawet do 250.
    Ogólnie auto genialne na dłuższe trasy (bagażnik wcale nie jest taki mały). Silnik rzeczywiście jest ciężki i do eksploatacji głównie w mieście bym go nie doradził.
    Skrzynia zbiera na forum dość pozytywne opinie.

    Szklany dach ma każda, ale nie każda ma podsufitkę, żeby ten szklany dach odsłonić.

Podobne wątki

  1. [Brera] Chce kupić ALFA ROMEO BRERA 2.4 JTS 200KM lub 210KM
    Utworzone przez Abarth w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-09-2017, 08:30
  2. [Brera] Potrzebuje pomocy rozsuwana Podsufitówka alfa Romeo Brera
    Utworzone przez boss77 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-02-2016, 12:33
  3. pomocy alfa nie chce odpalić 2,4 jtd
    Utworzone przez pawelmotylek w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-03-2015, 15:38
  4. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-08-2011, 15:29

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory