Strona 27 z 29 PierwszyPierwszy ... 17181920212223242526272829 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 281

Temat: Akcesoria Giulia

  1. #261
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał So What! Zobacz post
    To niewiele da
    Mam axleback Raga i różnica moim zdaniem jest spora vs seria

  2. #262
    Użytkownik Świeżak Avatar BAR30_AR
    Dołączył
    12 2018
    Mieszka w
    AR
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał So What! Zobacz post
    To niewiele da. Ten silnik po prostu brzmi nieciekawie (pewnie przez MultiAir, bezpośredni wtrysk i GPF) i zmiana tłumika, to trochę sztuka dla sztuki.
    Zapewne warto jest natomiast poprawić układ wydechowy np. przy okazji remapu.
    Mógłbyś więcej napisać w jakie części Twoim zdaniem w takim razie"zainwestować" ? Chce podkręcić silnik do 280 z możliwością wzmocnienia w przyszłości, więc mógłby ktoś mi pomóc w temacie? Może być priv, wieczorem mogę do kogoś zadzwonić na Messenger/telefon jeśli mógłby mi ktoś poświęcić kilka minut i naprowadzić na właściwe tory.
    Ostatnio edytowane przez BAR30_AR ; 15-02-2022 o 15:06

  3. #263
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Ja marzę o takim czymś:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zrzut ekranu 2022-02-15 151100.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	26.4 KB
ID:	282652

  4. #264
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    338

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Mam axleback Raga i różnica moim zdaniem jest spora vs seria
    Gratulacje! Najważniejsze jest zawsze zadowolenie kierowcy ;-)
    Pisałem oczywiście o własnych wrażeniach odsłuchowych, pewnie skrzywiony trochę brzmieniem 6-cylindrowego boxera.
    W każdym razie dźwięk 4-cylindrowego silnika w Giulii/Stelvio, niezależnie od zastosowanego wydechu, to jedna z niewielu rzeczy, które mi, powiedzmy, nie do końca pasują.

    Cytat Napisał BAR30_AR Zobacz post
    Mógłbyś więcej napisać w jakie części Twoim zdaniem w takim razie"zainwestować" ? Chce podkręcić silnik do 280 z możliwością wzmocnienia w przyszłości, więc mógłby ktoś mi pomóc w temacie? Może być priv, wieczorem mogę do kogoś zadzwonić na Messenger/telefon jeśli mógłby mi ktoś poświęcić kilka minut i naprowadzić na właściwe tory.
    O tym najlepiej poczytać w wątku o Chiptuningu.
    Pewnie w pierwszej kolejności zrobiłbym remap i ewentualnie zainwestował w większe hamulce, plus zmiany układu wydechowego, żeby go choć trochę odetkać.

  5. #265
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    [MENTION=81217]FernandoAlfonso[/MENTION] - trzeba przyznać, że mistrzostwa w prowokacji nikt Ci nie odbierze.

  6. #266
    Użytkownik Świeżak Avatar Kubster
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Obecnie MY19 Giulia Super 200 KM, wcześniej GT 1.9 JTD
    Postów
    70

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    Wersji 200 KM nie ma co przesadnie zbroić w groźne piórka, bo mocniejsza Octavia może ją objechać... Jeśli masz jedną rurę, to ja bym wolał zamontować zwykłą dokładkę z Giulii, a kasę wsadzić w jakiś fajny tłumik końcowy. Ja tak miałem w Giulietcie i wymieniłem dokładkę na zwykłą podwójną, ale dokupiłem Supersprinta i nawet fajnie to mruczało.
    Panie Poznaniak, o jakiej ty Octavii mówisz? RS-ce 245 KM będzie nawet trudno, przynajmniej na papierze. Nie umniejszaj swojej czerwonej dwusetce
    Ostatnio edytowane przez Kubster ; 17-02-2022 o 21:54

  7. #267
    Użytkownik Świeżak Avatar BAR30_AR
    Dołączył
    12 2018
    Mieszka w
    AR
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    54

    Domyślnie

    Miał ktoś doczynienia z markami Helvetia Spoiler lub Madness Autoworks ? Czaję się na dyfuzor w stylu QV. Ten włoski jest 2 razy tańszy a za samą przesyłkę z USA zapłacę ok. 300 $ plus podatek.

  8. #268
    Użytkownik Świeżak Avatar BAR30_AR
    Dołączył
    12 2018
    Mieszka w
    AR
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    54

    Domyślnie

    Pytanie do bardziej obeznanych. Chcę kupić dyfuzor ala QV i spoiler widzę, że spora część forumowiczów wybrała te części z plastiku, dlaczego? Zastanawiam się nad karbonem, rozumiem koszta większe ale czy jest jakiś powód dlaczego większość idzie w plastik?

  9. #269
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2021
    Auto
    Giulia
    Postów
    133

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kubster Zobacz post
    Panie Poznaniak, o jakiej ty Octavii mówisz? RS-ce 245 KM będzie nawet trudno, przynajmniej na papierze. Nie umniejszaj swojej czerwonej dwusetce
    200 zawsze ma bonus czyli okolom210-220 i waga... napewno lżejsza niż skoda gadać ....wiec niewydaje mnie się :-)))

  10. #270
    Użytkownik Rowerzysta Avatar stunt_rider
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Emiraty Arabskie
    Auto
    Byla AR159 sw 2.0, 2011r. Jest: Giulia Veloce TI Competizione Red 2.0 T
    Postów
    468

    Domyślnie

    Cytat Napisał BAR30_AR Zobacz post
    Mógłbyś więcej napisać w jakie części Twoim zdaniem w takim razie"zainwestować" ? Chce podkręcić silnik do 280 z możliwością wzmocnienia w przyszłości, więc mógłby ktoś mi pomóc w temacie? Może być priv, wieczorem mogę do kogoś zadzwonić na Messenger/telefon jeśli mógłby mi ktoś poświęcić kilka minut i naprowadzić na właściwe tory.
    usuniecie i wyprogramowanie gpf plus downpipe chociaz euro 3, i jakis wydech aktywny i bedzie Pan zadowolony, wtedy juz autko oddycha i bezpiecznie mozna robic remap, z gpf na pokladzdie nie polecm robic moda

    przy okazji moze ktos bylby zainteresowny wymiana wajhulca od biegow na poliftowy?? Czerwona badz czarna nić, softowo zrobione, tylko montaż
    Ostatnio edytowane przez stunt_rider ; 04-03-2022 o 07:27

Podobne wątki

  1. [Giulia] Akcesoria Mopar
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-03-2017, 18:59
  2. [155] Akcesoria w koło zapasowe
    Utworzone przez Arek w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-05-2015, 10:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory