Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: AR 147 (otomoto.pl) - co o niej sadzicie?

  1. #1
    hubercik
    Gość

    Arrow AR 147 (otomoto.pl) - co o niej sadzicie?

    Witam,
    Od pewnego czasu rozglądam sie za 147. W końcu wczoraj trafiłem na b.atrakcyjna ofertę, chyba wręcz za bardzo. I tu rodzi sie problem.
    Bo jestem bardzo zainteresowany ta alfą ale nie wiem w ogole czy jest sens jechać i ją oglądać, bo szczerze na auto z rocznika 03 oraz z silnikiem 140konnym cena jest 'dziwna'. Dlatego proszę was o ocenę tego auta a także o wyrażenie swojej opinii.
    Pozdrawiam i podaje link do samochodu
    Alfa Romeo 147 JTD 16V 6skrzynia KLIMATYZACIA, 2003r., 1900cm3, 140KM - otoMoto

  2. #2
    Superjahu007
    Gość

    Domyślnie

    Z Rzeszowa do Dębicy daleko nie masz , nawet do miasta zjeżdżać nie musisz bo to przy obwodnicy . Tak więc spokojnie można wybrać się na oględziny . Ja będę we wtorek leciał na Rzeszów i jeśli komis będzie otwarty to obejrzę ją osobiście .

  3. #3
    hubercik
    Gość

    Domyślnie

    Wiem, wiem. Ale jednak chciałem usłyszeć opinie alfaholików
    Nie wiem jak sie wyrobie z czasem ale w tym tygodniu podskoczę tam i zobaczę

  4. #4
    hubercik
    Gość

    Domyślnie

    Superjahu007 i byles moze w tym komisie, bo mi niestety w tym tygodniu nie uda sie tam pojechac :/

  5. #5
    Superjahu007
    Gość

    Domyślnie

    Hubercik niestety dzisiaj nie zdążyłem , było już za późno . Jutro będę wracał z Rzeszowa koło południa to powinienem się wyrobić . Dam znać jak obejrzę

  6. #6
    hubercik
    Gość

    Domyślnie

    Nie ma sprawy, a więc czekam na opinie Z góry wielkie dzięki

  7. #7
    Superjahu007
    Gość

    Domyślnie

    Obejrzałem dzisiaj tą Alfę i :

    - wnętrze w bardzo dobrym stanie , auto wygląda na swój przebieg - raczej nie jest większy. Fotele w bardzo dobrym stanie - wystarczy wyczyścić . Na tylnej kanapie na samym środku jest tak jak by przypalona tapicerka od papierosa ale nie na wylot.
    Popielniczki czyste chyba nieużywane .Kierownica skórzana lekko przytarta . Plastiki nie podrapane w bardzo dobrej kondycji nie zauważyłem nic popękanego. Bagażnik czysty jak nowy za to w miejscu koła zapasowego spora ilość wody takie mini akwarium .

    - na zewnątrz auto do całkowitego malowania . Maska pogięta tak jak by coś na nią spadło do tego krzywo spasowana, wszystkie elementy podrapane do podkładu , lewe tylne drzwi otarte i tak samo zderzak . Na ranty drzwi ktoś poprzyklejał gumowe uszczelki chyba żeby się nie obijały ale za to na wszystkich generalnie widać pozostałości po cudzych drzwiach. Opony letnie do wymiany wszystkie na bezpieczniku.

    - mechanika - po przekręceniu kluczyka na wyświetlaczu pokazały się następujące komunikaty ( były po włosku mogłem coś pokręcić ): - niesprawne świece żarowe, niesprawny czujnik temp oleju , niesprawny czujnik poziomu oleju, woda w filtrze paliwa , jakiś problem z prawymi drzwiam lub szybą .

    Na moje pytanie co tak wyrzuca błędy pan stwierdził że na dzisiaj koniec oględzi - auta nie odpaliłem i silnika nie zdążyłem obejrzeć .

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Superjahu007 ; 24-06-2009 o 16:50

  8. #8
    hubercik
    Gość

    Domyślnie

    Podsumowujac, chyba lepiej bedzie jak poszukam inny egzemplarz.

    Superjahu007 - wielkie dzieki za pomoc
    Ostatnio edytowane przez hubercik ; 24-06-2009 o 19:31

  9. #9
    hubercik
    Gość

    Domyślnie

    Żeby już nie zakładać nowego tematu tutaj kontynuuje mój watek. Dalej szukając mojej upragnionej Alfy zainteresowały mnie takie oto ogłoszenia :
    1.Alfa Romeo 147 1,9 JTD, 2001r., 1900cm3, 115KM - otoMoto
    2.Alfa Romeo 147 najbogatsza wersja! SKÓRY!, 2002r., 1910cm3, 117KM - otoMoto
    3.Alfa Romeo 147 1.9 JTD SKÓRA ALU SPROWADZONY, 2001r., 1900cm3, 116KM - otoMoto

    Proszę o pomoc w wyborze, a także o surową ocenę tych samochodów.
    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. AR 146 co o niej sadzicie?
    Utworzone przez Damian156JTD w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-04-2013, 07:54
  2. Alfa Romeo 159 3.2.Czy ktoś juz ją oglądał? co o niej sadzicie?
    Utworzone przez doktorek w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 12-03-2013, 01:04
  3. [159] Alfa Romeo 159 3.2.Czy ktoś juz ją oglądał? co o niej sadzicie?
    Utworzone przez doktorek w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 10-03-2013, 00:23
  4. ALFA GT 2,0 JTS - co o niej sadzicie?(Bralin - Kępno)
    Utworzone przez velvet w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-07-2011, 10:21
  5. Co o niej sadzicie
    Utworzone przez patrykski w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-07-2010, 11:46

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory