Witam wszystkich wiem, że tego typu tematów jest mnóstwo, aczkolwiek chyba wszystkie dotyczą jtd a nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na mój problem związany z jts'em, a jak podłączyłem się pod temat błędu P0430 to niestety nie dostałem odpowiedzi. Tak więc problem dotyczy błędów P0420 i P0430 (katalizator -1 i 2). Check wyskakuje średnio po ok. 200-300km, wyskoczył już 4rty raz. Sondy są sprawdzone, na początku jedna była uszkodzona, ale mechanik mi ją naprawił i spalanie jak również moc wróciły do normy. Na tym etapie nie wiem co mam robić, niby samochód jest sprawny, moc trzyma ale lekko uciążliwe jest pojawianie się co chwilę błędu. Nigdzie nie znalazłem rozwiązania (jedynie na forum lexusa wyczytałem rozwiązanie związanie z emulatorami). Czy ktokolwiek miał tutaj podobne problemy? Czy ktoś ze zgromadzonych tutaj forumowiczów wywalał katalizator w 2.2 jts? Chciałbym najpierw usłyszeć opinii osób, które cokolwiek wiedzą na ten temat zanim zacznę szukać mechaników, którzy mogli by mi cokolwiek powiedzieć. Wiem, że mogę szukać używanego ale na chwilę obecną nie mogę nigdzie znaleźć, nowy odpada, uniwersalny? - nie mam pojęcia czy to zadziała i czy wszystko będzie tak, jak być powinno. Wyrzucić? Proszę was o pomoc
Pacjent brera 2.2 jts przebieg 168k