Strona 1 z 7 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 68

Temat: Kluczyk i pakiet convinience

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Chwilowo brak
    Postów
    13

    Domyślnie Kluczyk i pakiet convinience

    Właśnie konfiguruje sobie giulie i zastanawiam się czy warto wydawać 2800,00 na pakiet convinience.

    Czy ktoś może mi powiedzieć/pokazać jak wygląda standardowy kluczyk do giulii? (bez Keyless Entry)
    Czy trzeba go włożyć gdzieś do stacyjki i przekręcić przed wciśnięciem Start Engine?

    Z góry dzięki pomoc.

  2. #2
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    207

    Domyślnie

    Kluczyk wygląda tak samo, żeby odpalić auto musi być w aucie.

    Swoją drogą dziwi mnie to, że nie ma dedykowanego miejsca na kluczyk, w schowku pod łokciem jest narysowane tylko, że on się tam ładuje, ale nie można go tak umieścić, żeby tam nie latał.

  3. #3
    walgreen
    Gość

    Domyślnie

    W praktyce tego kluczyka nigdy nie wyjmuje się z kieszeni.

  4. #4
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamilski Zobacz post
    Swoją drogą dziwi mnie to, że nie ma dedykowanego miejsca na kluczyk, w schowku pod łokciem jest narysowane tylko, że on się tam ładuje, ale nie można go tak umieścić, żeby tam nie latał.
    On się tam nie ładuje... To nie jest telefon z ładowarką QI...
    To jest na awaryjną sytuację gdy Ci się baterie skończą w kluczyku. Wtedy wkładasz go tam i nawet bez zasilania auto ogarnia, że kluczyk jest i Ci odpali.

  5. #5
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Chwilowo brak
    Postów
    13

    Domyślnie

    Dziękuję wszystkim za odpowiedz. Jestem w pełni usatysfakcjonowany

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał mb44 Zobacz post
    Właśnie konfiguruje sobie giulie i zastanawiam się czy warto wydawać 2800,00 na pakiet convinience.

    Czy ktoś może mi powiedzieć/pokazać jak wygląda standardowy kluczyk do giulii? (bez Keyless Entry)
    Czy trzeba go włożyć gdzieś do stacyjki i przekręcić przed wciśnięciem Start Engine?

    Z góry dzięki pomoc.
    Kluczyk do każdej wersji jest taki sam. Różnica stanard vs Keyless Entry polega na tym, że w standardzie otwierasz auto przyciskiem na kluczyku, w KE podchodzisz do auta z kluczem w kieszeni i chwytasz za klamkę a w tym momencie odblokowuje się centralny. Aby zamknąć auto wciskasz malutki przycisk na klamce kierowcy albo przycisk zamykania bagażnika.

    W obu systemach odpalasz auto z kluczykiem w kieszeni tzn żadna Giulia nie ma miejsca na wkładanie kluczyka do stacyjki.

    Ten pakiet o którym wspominasz ma chyba dodatkowe oświetlenie wewnątrz w kabinie i ma dość efektownie podświetlone zewnętrzne klamki. Ale mogę się mylić

  7. #7
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    pytanie do tych którzy mają pakiet convinience. waham się czy brać ten pakiet do swojej konfiguracji. czy bezkluczykowy dostęp jest to funkcja faktycznie którą byście jeszcze raz wybrali gdybyście konfigurowali sobie teraz auto? 3 tyś za to że parę tysięcy razy nie włożę ręki do kieszeni żeby wcisnąć przycisk otwarcia auta? to coś jak 1zł za otwarcie bezkluczykowe auta.
    Niestety ten pakieto to mus jak chce się wziąźć lepsze audio czy skórę na desce rozdzielczej, i tu jest problem, dziś bym coś z tych rzeczy chętnie dołożył, ale dodatkowa dopłata do pakietu convinience mnie stopuje bo robi się coraz drożej (choć leasing wszystko przyjmie, zawsze mozna niby wziąźć trochę dłuższy okres, tylko w ten sposób to zaraz można dojść do Quadrifoglio).

  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Daruj sobie,
    z tym ze to tylko moje zdanie, pomysl ze przynjamniej w sprzyjajacych warunkach nikt Ci samochodu nie buchnie w 15 sekund

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    pytanie do tych którzy mają pakiet convinience. waham się czy brać ten pakiet do swojej konfiguracji. czy bezkluczykowy dostęp jest to funkcja faktycznie którą byście jeszcze raz wybrali gdybyście konfigurowali sobie teraz auto? 3 tyś za to że parę tysięcy razy nie włożę ręki do kieszeni żeby wcisnąć przycisk otwarcia auta? to coś jak 1zł za otwarcie bezkluczykowe auta.
    Niestety ten pakieto to mus jak chce się wziąźć lepsze audio czy skórę na desce rozdzielczej, i tu jest problem, dziś bym coś z tych rzeczy chętnie dołożył, ale dodatkowa dopłata do pakietu convinience mnie stopuje bo robi się coraz drożej (choć leasing wszystko przyjmie, zawsze mozna niby wziąźć trochę dłuższy okres, tylko w ten sposób to zaraz można dojść do Quadrifoglio).
    Jest to na pewno bardzo wygodne. W tym pakiecie jest też oświetlenie klamek zewnętrznych co moim zdaniem wygląda bardzo efektownie.

    PS
    W tym pakiecie pojawia się w menu możliwość deaktywacji bezkluczykowego otwierania drzwi.

  10. #10
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    19

    Domyślnie

    Deaktywacja bezkluczykowego otwierania drzwi to pierwsza rzecz jaką zrobiłem po zakupie First Edition, które ma pakiet convenience w standardzie... Ale zgadzam się, z murder, że podświetlenie klamek zewnętrznych wygląda bardzo fajnie.

Podobne wątki

  1. [159] 159 pakiet TI
    Utworzone przez alces1 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 124
    Ostatni post / autor: 08-05-2020, 12:19
  2. [145] Pakiet Limited500
    Utworzone przez Bushido w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-01-2016, 15:55
  3. Pakiet ospojlerowania
    Utworzone przez CIAMILL156 w dziale 166
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 19-09-2014, 19:31
  4. [GTV] Pakiet ospoilerowania GTV Cup
    Utworzone przez cuma_borek w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 74
    Ostatni post / autor: 11-03-2013, 22:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory