Witam chciałbym kupić 147 jednak nie wiem jakich widełek cenowych się trzymać wybierając polifta lub przedlifta?
1.Zainteresował mnie taki egzemplarz bo w miarę młody i prawdopodobnie fabrycznie bez klap wirowych. Tylko od sprowadzenia do kraju w ciągu dwóch lat już 2 właścicieli co trochę odstrasza. cena niecałe 8 tysi Szklana Huta woj. Łódzkie
2. 147 w brzegu diesel 150KM za 5400 Brzeg woj opolskie. Za tanio? Trochę wydaję mi się za tania, ale najbliżej mnie.
3. Przedlift 2001 rok 360tysi na liczniku 115KM i 6 tys cena z jeleniej góry 3 drzwiowa.
Wydaję się być sensownym przedliftem jednak coś na forum nie mogłem znaleźć tego samochodu. Tylko jak tutaj z trwałością silnika będzie?
Generalnie nie chce wpaść na minę i wiem żeby unikać auta jak coś cieknie. Jednak wiem, że alfy są kapryśne czasem, ale chyba nie jest tak źle z elektryką? Zawieszenie i hamulce to sobie sam mogę robić. Elektryka znam ogarniętego. Tylko najbardziej boję się silnika. Jak JTD znosi zalanie "doktorem"? wpływa jakoś mocno na pracę silnika czy raczej troszeczkę tylko poprawia jego pracę?
PS. przepraszam za brak linków, ale nie mam jeszcze 10 postów.