Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Temat: Q4

  1. #1
    Grass-Fighter
    Gość

    Domyślnie Q4

    znalazłem na allegro coś takiego Q4 no marzenie, żeby jej tylko nie skrzywdzili wcześniej Ostatnio dużo myślałęm nad zmianą 155 na 166 a teraz myślę nad zmianą 2.0 TS na Q4. I zastanawiam się jakie są wachania cenowe za Q4? Pozdrawiam...

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar Garos
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Opel Astra III 1.7CDTI Caravan
    Postów
    858

    Domyślnie

    Wygląd tragiczny,ale to kwestia gustu.


    ... a to moja historia AR : 155 2.0 TS, 164 3.0 V6, 166 2.4 JTD

  3. #3
    Grass-Fighter
    Gość

    Domyślnie

    wiem że wygląd tragiczny ale moja jest identycznego koloru i conieco można by przełożyć

  4. #4
    Administrator ds. społecznych Fachowiec Avatar Majkel
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Koszalin, Gdynia
    Auto
    Ducati Hypermotard 796
    Postów
    2,908

    Domyślnie

    O boshe....ten gosciu juz bardzo bardzo dlugo sprzedaje ta Alfe. Z tego co pamietam to zaczal od 21000pln. Faktycznie obwiesił ja tymi platikami. Jednak co kto lubi. Zawsze Mozna zdjac

  5. #5
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,464

    Domyślnie

    odpusc sobie tak wykrecony silnik musial byc niezle palowany

  6. #6
    Biaggi
    Gość

    Domyślnie

    Witam, ja tez zastanawiam sie nad kupnem Q4 (lub Lancia Dedra Integrale), ale niestety nie mialem dotychczas do czynienika z AR. Czy moglby ktos powiedziec jak wygladaja koszty eksploatacji Q4?

  7. #7
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,464

    Domyślnie

    stary pytaj,, matki,, ale napewno sa nie male to raczej auto dla pasjonatow.

  8. #8
    Administrator ds. społecznych Fachowiec Avatar Majkel
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Koszalin, Gdynia
    Auto
    Ducati Hypermotard 796
    Postów
    2,908

    Domyślnie

    Mysle ze koszty utrzymania beda na poziomie V6 albo wyższe. Ostatnio poszedlem do sklepu zeby zobaczyc po ile sa przewody wysokiego napiecia od mojej 2,5 V6. Pan otworzył katalog JAMNOR-a i przeczytał "560PLN". Mysle ze napewno gdzies mozna zalatwic taniej, bo jak poszedlem do srugiego sklepu to nie wierzyli ze cena jest taka wysoka

  9. #9
    rwww
    Gość

    Domyślnie

    Sprawdzicie lubelskie anonse niedewno bylo ogloszenie z q4 za 9500zl

  10. #10
    matka
    Gość

    Domyślnie

    Hej, nie ma tragedi z kosztami, tak jak piszecie np. o kablach zapłonowych to do q4 kosztują orginały w aso około 120zł zależy jeszcze kto jakie ma rabaty i na innych kablach nie chce chodzić.
    Co do kupna to najważniejsze żeby dostać bezwypadek bo jak była robiona to się gnie jakby była z aluminium, ale o taką ciężko i trzeba dużo wydać i nie w polsce bo cena 9500 mówi za siebie problem jest tez z napędami bo po prostu ich nie ma :cry: i nie można kupić pomimo to że widnieją w ofertach, kupując zajechaną q4 to wielki problem.
    Muszę się przyznać że nie wydaje mało kasy na swój samochód ale jest to spowodowane tym że utrzymuje ją w stanie zbliżonym do nowej i często wymieniam niektóre części, ale to tylko kwestia podejścia użytkownika a za dobrą integrale evo2 trzeba wydać min. sto koła, bardzo się cenią :shock: części są trochę droższe niż do q4, to będzie moje następne auto Więcej opowiem na zlocie
    pozdro Matka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory