Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Odzież spersonalizowana - każda Alfa

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    159
    Postów
    0

    Domyślnie Odzież spersonalizowana - każda Alfa

    Witajcie drodzy użytkownicy Włoszek!

    Na początku może przeproszę za prawdopodobne nieprzestrzeganie etykiety forum, bo jest to mój pierwszy post. Nie przedstawiam tu żadnego problemu, a bardziej możliwość, wykonania usługi, jaką świadczę.

    Zauważyłem jednak, że jest tu sporo pasjonatów marki, którzy dbają o swoje auta w sposób godny pozazdroszczenia Często jednak zdarza się tak ,że upiększamy samochody zapominając o sobie i personalizowaniu się ze swoim modelem

    Ze swojej strony rekomenduję się, jako producent odzieży znakowanej. Oznacza to nie mniej, ni więcej, a tyle, że mogę wykonać odzież z grafiką na zamówienie. Poniżej zamieszczam przykładową grafikę dla Alfy 159 - mi najbliższej odzież znakowana jest w trybie błyskawicznym, więc każde zamówienie wysyłane jest niezwykle szybko możliwość "przerysowania" każdego modelu z dowolnym wpisem w wielu wariantach czcionek.

    Mam nadzieję, ze nie zaburzyłam działania forum swoim wpisem - w przypadku naruszenia :568: proszę o przekierowanie postu na odpowiednie miejsce

    Pozdrawiam wszystkich!
    Artur
    tel. 530 765 581
    fb szoł szop znakowanie odzieży
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	alfa 159.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	33.5 KB
ID:	253250  

Podobne wątki

  1. Czy każda 156 ma podgrzewane lusterka ?
    Utworzone przez MAJSU w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 22-12-2018, 13:57

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory