Strona 37 z 50 PierwszyPierwszy ... 272829303132333435363738394041424344454647 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 494

Temat: wynajem długoterminowy

  1. #361
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    Za 2 k masz bmw 5 w przyzwoitym pakiecie. Wiec szału nie ma. Ale wiadomo alfie nie zalezy na dość dużym zainteresowaniu. Dziwie się....


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #362
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,030

    Domyślnie

    Cytat Napisał zieloo007 Zobacz post
    10 tys km rocznie to jakiś żart k
    Wynajmujesz auto, żeby stało pod domem na parkingu. W niedzielę ewentualnie do kościoła. Masz zwrócić mało używane, żeby się potem dobrze sprzedało)

  3. #363
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2020
    Auto
    Giulia Veloce Q4
    Postów
    291

    Domyślnie

    [MENTION=84966]Teddy Bear[/MENTION] dobrze to podsumował

    Też rozkminiałem na początku opcję wynajmu, ale kilka kwestii mnie zblokowało, 10 tys. km przebiegu(tego nie dało się zmienić), nie do końca jasne warunki co w przypadku szkody, auto musiało być oddane w idealnym stanie bo pewnie później jakiś rzeczoznawca mógłby się łatwo do czegoś doczepić, brak możliwości wykupu na końcu leasingu no i pewnie nie można robić cesji jak w przypadku leasingu operacyjnego. Poszedłem więc w leasing i nie żałuję. Rata 2.5k brutto za dobrze wyposażone Veloce, no i załapałem się na obniżkę stop procentowych więc ostatnia ratę miałem jakieś 60pln mniejszą

  4. #364
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    Veloce 2020 FL 280KM Rosso Competizione
    Postów
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał maxspeed198 Zobacz post
    Wysłałem już do nich zapytanie o ofertę. Zobaczymy co odpiszą.
    Więc wysłałem maila przez formularz na stronie. Odzywają się do mnie i pytają się czego ja właściwie potrzebuje i jaki model w jakiej konfiguracji gdzie nawet w automatycznym mailu jest informacja, że interesuje mnie Giulia. Wielka szkoda, że tak świetna marka z tak pięknymi samochodami ma obsługę na tym poziomie. Ehhh

    Cytat Napisał Wilq84 Zobacz post
    [MENTION=84966]Teddy Bear[/MENTION]Rata 2.5k brutto za dobrze wyposażone Veloce
    Tutaj mowa o leasingu z wysokim wykupem czy była wysoka wpłata początkowa? Rata wydaje się niska i to jeszcze brutto.
    Ostatnio edytowane przez maxspeed198 ; 12-05-2020 o 13:04

  5. #365
    Użytkownik Świeżak Avatar milkes
    Dołączył
    08 2019
    Mieszka w
    lubuskie,dolnośląskie
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 jtdm
    Postów
    112

    Domyślnie

    Szkoda ze ludzie bez firmy sa traktowani gorzej, bo nie maja opcji wynajmu badz leasingu.

  6. #366
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2020
    Auto
    Giulia Veloce Q4
    Postów
    291

    Domyślnie

    Cytat Napisał maxspeed198 Zobacz post
    Tutaj mowa o leasingu z wysokim wykupem czy była wysoka wpłata początkowa? Rata wydaje się niska i to jeszcze brutto.
    Racja, duża wpłata własna bo 45%, raty na 2 lata,no i nie brałem MY20, tylko demo MY18 z 40% upustem więc przy takich warunkach da się zrobić oczywiście 2.5k brutto

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał maxspeed198 Zobacz post
    Więc wysłałem maila przez formularz na stronie. Odzywają się do mnie i pytają się czego ja właściwie potrzebuje i jaki model w jakiej konfiguracji gdzie nawet w automatycznym mailu jest informacja, że interesuje mnie Giulia. Wielka szkoda, że tak świetna marka z tak pięknymi samochodami ma obsługę na tym poziomie. Ehhh
    Tobie ktoś przynajmniej odpisał ja pisałem przez formularz I też drugi mail bezpośrednio na adres mailowy- zero odp....

  7. #367
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Jeśli ktoś jest zainteresowany, to mam do oddania leasing na Veloce TI '19 zorientowany na możliwie niską ratę - 2670zł Netto, ale po obniżce stóp procentowych spadła do 2520zł. Wysoki wykup.

  8. #368
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2020
    Auto
    Giulia Veloce Q4
    Postów
    291

    Domyślnie

    Cytat Napisał gruby19 Zobacz post
    Jeśli ktoś jest zainteresowany, to mam do oddania leasing na Veloce TI '19 zorientowany na możliwie niską ratę - 2670zł Netto, ale po obniżce stóp procentowych spadła do 2520zł. Wysoki wykup.
    szkoda, ze wczesniej tu nie bylem to bym moze wzial od Ciebie, ale popytam wśród znajomych - ile masz tam przejechanych km? masz umowe na 2 czy 3 lata? ale przy cesji pewnie mozna to zmienic

  9. #369
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wilq84 Zobacz post
    szkoda, ze wczesniej tu nie bylem to bym moze wzial od Ciebie, ale popytam wśród znajomych - ile masz tam przejechanych km? masz umowe na 2 czy 3 lata? ale przy cesji pewnie mozna to zmienic
    Przebieg 12k na ten moment. Umowa jeszcze na 4 lata. Możliwa zmiana harmonogramu.

  10. #370
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2020
    Mieszka w
    Bialystok
    Auto
    Stelvio Veloce
    Postów
    7

    Domyślnie Cesja najmu długoterminowego Veloce 2019

    Cześć,

    może jest ktoś zainteresowany przejęciem najmu w Lease Plan na Alfa Romeo Veloce 2019 rok w kolorze Lipari Grey (kolor moim zdaniem rewelacja )
    2230 brutto miesięcznie, umowa na 24 miesiące z łącznym limitem kilometrów 40 000. W cenie OC, AC i przeglądy w pakiecie economy.
    Najem podpisany w październiku 2019. Aktualny przebieg niecałe 9 000 km

    Pozdrawiam,
    Adrian
    Ostatnio edytowane przez Adrian Veloce ; 30-05-2020 o 06:02

Podobne wątki

  1. Wynajem garażu w Łodzi
    Utworzone przez largo w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-12-2012, 18:56
  2. Wynajem pokoju we Wrocławiu ??
    Utworzone przez Yoopi w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-02-2009, 16:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory