Strona 4 z 262 PierwszyPierwszy 123456789101112131454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 2613

Temat: Alfa Romeo Tonale

  1. #31
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    zostały piękne wspomnienia
    Postów
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej_Kolbudy Zobacz post
    W produkcyjnym Tonale mają być zmienione światła z przodu, z tyłu i normalne lusterka zamiast kamer. Kształt, linia boczna pozostanie bez zmian.
    Możliwe... ale chyba nie ma co się obawiać, że będą to światła z Mazdy...

  2. #32
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2014
    Auto
    .
    Postów
    451

    Domyślnie

    Jak to z Alfami bywa na zdjeciach dziwadlo a na zywo kosmos. No i trzeba sie przyzwyczaic do wygladu. Jak VW Audi czy Skoda po roku na rynku wygladaja jak niedzielne bryczki dziedzica gdzie poczatkowy zachwyt szybko gasnie a auta wtapiaja sie w szara rzeczywistosc to Alfa Romeo dopiero sie rozkreca i kiedy czlowiek przyzwyczai sie do nowosci dopiero zaczyna dostrzegac piekno. To tak jak zaczynasz przygode z 16 letnia Whiskey single malt, ktora pijesz pierwszy raz. Zastanawiasz sie co ludzie w tym smaku widza, dopiero za ktoryms razem zaczynasz dostrzegac smak czy finisz. Tak samo jest z designem Alfa Romeo. Chyba tylko 8C Competizione zachwycila od razu. A tonale to chyba bedzie nastepca Giulietty ?

    Tak mi to wyglada, ze Alfa bedzie w C rywalizowac SUVem jak Nissan Qashqaiem. Ja wolalbym aby byl klasyczny kompakt ale z punktu widzenia biznesowego moze byc to rozsadne. Tym samym Alfa Romeo wprowadzi najtanszy model, ktory bedzie kosztowal na poziomie 90tys zl. Tak mnie sie to widzi chociaz moge sie mylic.
    Ostatnio edytowane przez fan ; 06-05-2019 o 18:31

  3. #33
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Subiektywnie to zachwyciła od razu 145, 156 i 159, Brera, 8C

    Nie zachwyciło: Mito, Giulietta, 166, 147, 146, Stelvio, Giulia, 4C

    Po czasie: Giulia, 166, Giulietta.

    btw Kiedyś nie mogłem patrzeć na przód Giulietty a teraz nawet mi się podoba
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  4. #34
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    mazowieckie
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    681

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    btw Kiedyś nie mogłem patrzeć na przód Giulietty a teraz nawet mi się podoba
    Giulietta dużo wzornictwa czerpie z 8C, szkoda że przód jest taki wygładzony w stosunku do źródła.

  5. #35
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Ciężko, żeby samochód z segmentu C miał przód od sportowego 2 miejscowego coupe z silnikiem V8 . Aveo też nie ma przodu od Camaro .
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  6. #36
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2014
    Auto
    .
    Postów
    451

    Domyślnie

    Do 145 musiałem się przekonać Brera 156 i 159 faktycznie od razu zamiatają. Mito , 75 i Arna nie daje rady żeby ogarnąć.
    Z Giulietta mam podobnie przód nie zachwyca na zdjęciach. Dopiero proporcje widząc auto na żywo widać jak światła są skomponowane z przodem i płynnie rzechodza w blotniki i scudetto jest wypchane do przodu zmienia to postać rzeczy. Na zdjeciach nie widać tez jak są wyprofilowane boki przechodząc do tylu widać to podczas wsiadania do przodu auta. Na zdjęciach często takie niuanse nie jesteśmy w stanie wychwycić i Alfa traci. Ja zawsze mówię Alfę trzeba oceniać po oględzinach na żywo. Giulia na zdjęciach jest nudna......na żywo zaś w wersji Veloce ? Tył auta jest tak przysadzisty i poszerzony, przetłoczenia z boku. Na zdjęciach to podobna do BMW 3 na żywo zupełnie inne auto.

    To są niuanse na które nie wszyscy zwracają uwagę i maja tego świadomość. Alfa tez traci przez to cześć swoich potencjalnych nabywców. Ktoś zobaczy, ze mumin i od razu odpuszcza. Pudełkowate proste kształty ze sznytem nowoczesności trafiają od razu do potencjalnego odbiorcy. Po roku na taki samochód nikt nie zwraca uwagi. Auta szybko się starzeją i wypasione Audi za 280 tys zł. Nagle staje się zwykłym autem a jeśli nagle staje koło niego np. Maserati Ghibli z tego samego rocznika Audi kojarzyć zaczyna się z autem drugiej kategori zaczynasz dostrzegać wady auta, które jeszcze niedawno wydawało się nowoczesne i na czasie. Szkoda, ze tego typu porównania należą do takiej rzadkości. Ja miałem okazje zerknąć ostatnio przed biedra na Ghibli i A6.

    Dla każdego coś dobrego a o gustach się nie dyskutuje
    Ostatnio edytowane przez fan ; 07-05-2019 o 19:57

  7. #37
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0JTS; Ford Fiesta ST 3D 200KM, Fiat 500X, była Alfa Romeo Mito i Vespa125
    Postów
    607

    Domyślnie

    Cytat Napisał mareksz159 Zobacz post
    Giulietta dużo wzornictwa czerpie z 8C, szkoda że przód jest taki wygładzony w stosunku do źródła.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tapeciarnia.pl-55067_alfa_romeo_8c_alfa_romeo_mito.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	74.9 KB
ID:	258063

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał mareksz159 Zobacz post
    Giulietta dużo wzornictwa czerpie z 8C, szkoda że przód jest taki wygładzony w stosunku do źródła.
    Dla przypomnienia
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tapeciarnia.pl-55067_alfa_romeo_8c_alfa_romeo_mito.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	74.9 KB
ID:	258063

    Giulietta to takie rozciągnięte Mito. Z przodu trochę im nie wyszło.

  8. #38
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2014
    Auto
    .
    Postów
    451

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej_Kolbudy Zobacz post
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tapeciarnia.pl-55067_alfa_romeo_8c_alfa_romeo_mito.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	74.9 KB
ID:	258063

    - - - Updated - - -


    Dla przypomnienia
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tapeciarnia.pl-55067_alfa_romeo_8c_alfa_romeo_mito.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	74.9 KB
ID:	258063

    Giulietta to takie rozciągnięte Mito. Z przodu trochę im nie wyszło.
    I Mito i Giulietta to koncepcje designerskie AR 8C (cudownej AR 8C zaznacze ). Tak jak 159 i Brera to koncepcje Brery (prototypu)
    W przypadku Designu 8C problem polega na tm, ze o ile Giulietta jeszcze sie broni i jest z dobrymi kolami nawet bardzoladna i intrugujaca to Mito jest troche za male a swiatla z przodu mocno szpeca cala koncepcje. Tyl i bok Mito jest bardzo udany moim zdaniem ale przod i wnetrze jest do zmiany.

  9. #39
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0JTS; Ford Fiesta ST 3D 200KM, Fiat 500X, była Alfa Romeo Mito i Vespa125
    Postów
    607

    Domyślnie

    Przydałyby się badania profilaktyczne. Podejrzenie - astygmatyzm.

  10. #40
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    W obecnym motorze wśród premier no niby jest Tonale na 2020 rok. Tutaj też link potwierdzający niby że Tonale trafi do dealerów w 2020 roku
    https://www.autoexpress.co.uk/alfa-r...d-release-date

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] 30-lecie Alfa Romeo 164 w Museo Storico Alfa Romeo w Arese, 24.06.2017
    Utworzone przez AlfaWhiz w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2017, 14:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory