Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Temat: Sprzedaż auta - gdzie ?

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    śląsk
    Auto
    Mazda 2 SkyEnergy '19
    Postów
    219

    Domyślnie Sprzedaż auta - gdzie ?

    Witam !
    Od kilku miesięcy usiłuję sprzedać moją bellę, ale kompletny brak jakiekolwiek odzewu ( brak tel itp) skłonił mnie do spojrzenia na oferty skupów samochodów.
    Czy są jakieś, które polecacie ? Tak, wiem ze dostanę mało, ale chyba lepiej dostać coś niż nic .
    Akurat teraz muszę załatwić przegląd ( liczyłem, że sprzedam wcześniej ) i dalej muszę płacić więc to już wydałem jeszcze na stare auto ale trzeba powiedzieć wreszcie dość.
    Jeżeli macie jakieś doświadczenia i sprawdzone miejsca to dajcie info.

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar bobby
    Dołączył
    10 2014
    Auto
    Franny 159 2.4 JTDm 06'
    Postów
    1,216

    Domyślnie

    Rzuć link do ogłoszenia. Dodaj ogłoszenie do giełdy na forum. Umyj i nawoskuj auto, przyklej kartkę na szybę, to też pomaga.

    oferty skupów samochodów
    Znając życie to dostaniesz 15-20% mniej niż gdybyś sprzedał sam. Ktoś kto kupi też będzie chciał zarobić.
    ... large brakes, turbos, alu rims, aero…everything large as if there was something small to compensate for.

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    śląsk
    Auto
    Mazda 2 SkyEnergy '19
    Postów
    219

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobby Zobacz post
    Rzuć link do ogłoszenia. Dodaj ogłoszenie do giełdy na forum. Umyj i nawoskuj auto, przyklej kartkę na szybę, to też pomaga.


    Znając życie to dostaniesz 15-20% mniej niż gdybyś sprzedał sam. Ktoś kto kupi też będzie chciał zarobić.
    Wszystko to zrobiłem
    Moje ogłoszenie jest już tu na forum - mam je podbijać ?
    Co do dostania mniej to jestem tego świadom, ale na razie jak miałem telefon ze skupu aut to nawet nie zdążyłem zapytać ile faktycznie chcą dać, więc dalej nie wiem na ile mogę liczyć ( nie spodziewam się kokosów, ale bez pozbycia się starego auta nie wezmę nowego ).
    BTW Miałem AR od 145 i z żadną nie miałem problemów ze sprzedażą, a teraz to - najbardziej dopracowany model AR ( oprócz nowszych oczywiście ) i chyba to jego wada, jak widzę, za bardzo niemiecki ??

  4. #4
    Użytkownik Znawca Avatar bobby
    Dołączył
    10 2014
    Auto
    Franny 159 2.4 JTDm 06'
    Postów
    1,216

    Domyślnie

    Może zły numer podałeś.

    To aż niemożliwe, że nie zadzwonił nikt. Przy Alfach to ludzie czasem z ciekawości, albo dla żartu dzwonią i pytają czy sprzedasz np za 4 tys PLN

    Pamiętam jak sprzedawałem pozostałości z GT po wypadku, byłem zaskoczony ilością telefonów. Owszem co drugi to od jakiegoś Ultimate Wheeler Dealer'a ale mimo wszystko, a co dopiero sprawne, całe auto. Wrzuć tu linka - będziesz miał darmową reklamę.
    ... large brakes, turbos, alu rims, aero…everything large as if there was something small to compensate for.

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    śląsk
    Auto
    Mazda 2 SkyEnergy '19
    Postów
    219

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobby Zobacz post
    Może zły numer podałeś.

    To aż niemożliwe, że nie zadzwonił nikt. Przy Alfach to ludzie czasem z ciekawości, albo dla żartu dzwonią i pytają czy sprzedasz np za 4 tys PLN

    Pamiętam jak sprzedawałem pozostałości z GT po wypadku, byłem zaskoczony ilością telefonów. Owszem co drugi to od jakiegoś Ultimate Wheeler Dealer'a ale mimo wszystko, a co dopiero sprawne, całe auto. Wrzuć tu linka - będziesz miał darmową reklamę.
    Podejrzewam, że to z powodu skrzyni biegów :

    http://www.forum.alfaholicy.org/sprz...poliftowa.html

  6. #6
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,464

    Domyślnie

    Zmień ten opis ,bo mnie nie zachęcił.
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

    Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

  7. #7
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    śląsk
    Auto
    Mazda 2 SkyEnergy '19
    Postów
    219

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotriix Zobacz post
    Zmień ten opis ,bo mnie nie zachęcił.
    W sensie ?

  8. #8
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,464

    Domyślnie

    Nuda
    Napisz tak jakbyś sprzedawał największy skarb.Wychwalaj ją itd.
    Wspomnij o dpf zużyciu paliwa czyli same ohy
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

    Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

  9. #9
    Użytkownik Świeżak Avatar Marcin20vt
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    AR Giuletta QV
    Postów
    66

    Domyślnie

    Ogarnij dobrze środek przy progach jest sporo syfu, nie mówię tu o jakimś plaku bo on tez zniechęca, ale jakieś dobre APC i solidne odkurzanie. Zdjęcia zrób inne, takie podstawowe ale żeby było widać dokładnie auto: przód, tył, bok lewy, bok prawy, po przekątnej 2 zdjęcia, tył, wnętrze ( z tylnego fotela aby ładnie w kadrach deska wyszła ). Pamiętaj klient kupuje oczami, może Twoje zdjęcia nie sa brzydkie, ale nie są takie które pokażą auto z dobrej perspektywy.

    W opisie skup się na pozytywnych aspektach auta: duży komfort podróżowania, bogate wyposażenie, dobra prezencja ( napisz że na żywo robi mega wrażenie ), napisz że wymiany eksploatacyjne przeprowadzane na czas, dzieki czemu Alfa odwdzięcza się bezawaryjnością, w tytule ogłoszenie możesz użyc słowa DOINWESTOWANA, w opisie dodaj że nie wymaga żadnego wkładu finansowego.

    Ramki możesz założyć jakieś nowe z ASO Alfy, niby szczegół ale dużo poprawia ( z przodu jest wytarta ). A cenę daj 21.900 ( jeżeli ta 22.000 ) jest teraz aktualna. Jak zwykle marketowy chwyt na nasze społeczeństwo czyli ta wkurzająca końcówka z 9....

    To tak ode mnie

    P.S ja swoją 159 sprzedałem po 3-ciej serii ogłoszenia w popularnych serwisach. Każdy towar ma swojego amatora
    Ostatnio edytowane przez Marcin20vt ; 13-05-2019 o 17:57
    " Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem " - Mark Twain

  10. #10
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar strzelec
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    SD
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.4, Alfa Romeo 159 2.0 Mondeo Hybryd Vigniale
    Postów
    533

    Domyślnie

    Czyli musisz to opisać jak Mirek handlarz

Podobne wątki

  1. Sprzedaż auta - dzwina oferta
    Utworzone przez lutador w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 31-10-2012, 08:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory