Temat: Fatalna sprzedaż Alfy Romeo. Co się dzieje?

  1. #1421
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar esco1982
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    AR 166 3.0 V6 99r.,AR 147TI 1.6 TS 06r.
    Postów
    758

    Domyślnie

    Cytat Napisał destikero Zobacz post
    To po co Ci Alfa Romeo?
    Czekam na Twoją odpowiedź na moje pytanie. Co nie wiesz co napisać?
    AR 146 1.4 BOXER, AR 147TI 1.6 TS, AR 166 3.0 V6

  2. #1422
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Pertyn testował i i30N i Type-R na ulicy. Hyundaiem nawet po jakieś warszawskiej dziurawej drodze przejechał o ile dobrze pamietam filmik. I chwalil ten wóz i jego zawias jako kwintesencje tego czym jest HH - samochodu którym można i pojechać po dziurawej drodze po bułki i zrobić wypad na tor.

    Co do mojego wyboru powinieneś zapytać dlaczego zdecydowałem się kupić nowy samochód, bo jak zdecydowałem o zakupie nowego wozu to na oku miałem Abartha, ewentualnie MiTo QV, o Kii nawet nie myślałem. Kupiłem nowe bo miałem dość pakowania kasy w studnie bez dna jaką jest stary, używany samochód. A samochodu potrzebuje na codzień więc dalsze babranie się z AR odpadało.

  3. #1423
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,550

    Domyślnie

    Cytat Napisał esco1982 Zobacz post
    Jak to robiłem to było jeszcze ASO AR - z tego co pamiętam rbh dla Fiata to było 130 a dla AR 160.
    To w Gdyni, w "zwykłym" serwisie mają ok. 185zł za rbh. W ASO jak dobrze pamiętam około 200zł za rbh.
    Tobie przy wymianie w TSie wyszło niecałe 3rbh, jakim cudem w 1.4 w kosztorysie naliczyli mi 5rbh? Nie wiem.

  4. #1424
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar esco1982
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    AR 166 3.0 V6 99r.,AR 147TI 1.6 TS 06r.
    Postów
    758

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Dokładnie 311KM 460NM do jazdy po bułki. Mocno piecze?
    Jednak potrafisz być zabawny
    AR 146 1.4 BOXER, AR 147TI 1.6 TS, AR 166 3.0 V6

  5. #1425
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Cytat Napisał jersey Zobacz post
    Pertyn testował i i30N i Type-R na ulicy. Hyundaiem nawet po jakieś warszawskiej dziurawej drodze przejechał o ile dobrze pamietam filmik. I chwalil ten wóz i jego zawias jako kwintesencje tego czym jest HH - samochodu którym można i pojechać po dziurawej drodze po bułki i zrobić wypad na tor.
    Otomoto ostatnio wrzuciło wideotest używanego Rs'a. Mierzyli nawet głośność wewnątrz auta podczas jazdy, pakowali walizki do bagażniki i UWAGA nie byli ani chwile na torze. Ale nie wymagajmy od motoignoranta aby przejrzał testy innych marek skoro on i tak wie jaka jest najlepsza

  6. #1426
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar esco1982
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    AR 166 3.0 V6 99r.,AR 147TI 1.6 TS 06r.
    Postów
    758

    Domyślnie

    Cytat Napisał FXX Zobacz post
    jakim cudem w 1.4 w kosztorysie naliczyli mi 5rbh?
    Też mnie to zastanawia, trochę przegięcie.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Mierzyli nawet głośność wewnątrz auta podczas jazdy i nie byli ani chwile na torze.
    To akurat stały punkt tego testu ale przecież Ja nie widzę swiata po za AR i jak odpalam YT to na sztywno mam wpisane hasło Alfa Romeo. Jestes smiesznym ludkiem dla mnie i tyle w temacie
    AR 146 1.4 BOXER, AR 147TI 1.6 TS, AR 166 3.0 V6

  7. #1427
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    No czyli popatrz przetestowali HH jak zwykłe jedenszesc zamiast jechać na tor? Przecież wszystkie HH testuje się ponoć tylko na torze

  8. #1428
    Użytkownik Świeżak Avatar destikero
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Wieluń
    Auto
    159 SW TI 2.4 JTDm Q-Tronic
    Postów
    195

    Domyślnie

    Cytat Napisał esco1982 Zobacz post
    Czekam na Twoją odpowiedź na moje pytanie. Co nie wiesz co napisać?
    Twierdzisz, ze HH nadają się tylko na tor i normalna jazda nimi jest bez sensu, bo nie wykorzysta się możliwości.

    Więc skoro tak uważasz, to powiedz mi, gdzie Ty wykorzystujesz możliwości swojej AR? Jak się tutaj starasz każdego przekonać, to są auta ze sportowym duchem, sercem itp. itd. Więc swoją jeździsz po bułki zahaczając po drodze o tor?

    Widać w tej dyskusji, że Ty jeden wiesz, co kto ma robić ze swoim autem... Dobrze, że uświadomiłeś Pływaka, że wcale nie może się cieszyć jazdą swoim autem, bo jest po prostu za szybkie i za mocne...
    156 2.0 TS / 147 1.9 JTD / 156 FL 1.9 JTD
    159 SW TI Q-Tronic 2.4 JTDm

  9. #1429
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Jak zastanawiałem się czy brać Abartha czy nie to widziałem filmik na YT z rajdu po Nurburgringu. VW Up! Tutaj każdy by uparcie twierdził, że jadąc Up! nie można się cieszyć prowadzeniem bo to wóz najwyżej dla madki z bombelkiem. Facet w tym Upie miał tyle radochy z jazdy a z tego co mówił jeździ na tor często i chętnie, wóz był seryjny, że w życiu bym go nie posądził ani o brak przyjemności (zmuszał się pewnie) ani o brak umiejętności.

    Tyle mniej więcej warte są opinie tutejszych speców od jazdy dla przyjemności i wyczynowego prowadzenie. Rzecz jasna jeżeli ktoś spróbował i mu się nie podobało, uznał że taki wóz nie dla niego: rozumiem, szanuje. Każdy ma własne wymagania. Ale na zasadzie nie bo nie?

  10. #1430
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Cytat Napisał destikero Zobacz post

    Więc skoro tak uważasz, to powiedz mi, gdzie Ty wykorzystujesz możliwości swojej AR?
    Pisał, ze lata tym po krętych wiejskich drogach i on może czerpać przyjemność z jazdy inni nie

    bo jest po prostu za szybkie i za mocne...
    Bo ja głupi jestem mało, ze podniosłem w za mocnym i za szybkim aucie moc o kolejne 25% to właśnie jestem na etapie szukania czegoś szybszego i mocniejszego... to dopiero będzie nudne auto

Podobne wątki

  1. Sprzedaż Alfy
    Utworzone przez Sulerz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 28-10-2011, 16:30
  2. Sprzedaż Alfy Romeo w 2010r.
    Utworzone przez TILT w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 20:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory