Temat: Fatalna sprzedaż Alfy Romeo. Co się dzieje?

  1. #2341
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Przasnysz
    Auto
    Giulietta 1.4 TB 120 Distinctive 2015 Fiat Punto Evo 1.4 77 2010
    Postów
    576

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    błąd- opinie masz sobie sam wyrobić na podstawie własnych odczuć, a nie zaczytanych opinii innych użytkowników. Jeden zwraca uwagę na co innego niż drugi a tak przychodzisz nastawiony przez kogoś i sugerujesz się obcymi odczuciami. Potem po dłuższym użytkowaniu stwierdzasz że zupełnie nie zwróciłeś uwagi na inne rzeczy dla Ciebie istotne właśnie przez sugestie.
    Nie do końca błąd. Jeśli przeczytasz dużo różnych opinii, wyważasz sobie jakiś wstępny pogląd. Ja najpierw sporo poczytałem o Julce, między innymi tu na forum, pojechałem do znajomego który też ma Julkę, co prawda w dieslu, ale jednak, przejechałem się, rozejrzałem dokładnie po wnętrzu. Samochód mi od razu podpasował, więc go kupiłem.

  2. #2342
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,453

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobby Zobacz post
    Wyobraźcie sobie taką sytuację, nie jezdziliscie wcześniej Alfą, wchodzicie na to forum, do tego konkretnego tematu.
    Czytacie całokształt tej twórczości.... (najbardziej zasłużonych użytkowników nie wymienię, zeby nie budzic niepotrzebnych emocji.)

    I teraz powiedzcie uczciwie, co myślicie o marce, autach i ich użytkownikach, tak byłych jak i obecnych?

    W mojej opinii ten temat w aktualnej formie to żywa antyreklama, wszystkiego co zwiazane z marką. (Być może tylko ja tak to widzę, nie wiem...)
    Każdy kto tu wejdzie z czystej ciekawości pójdzie obejrzeć auto w salonie i się przejechać, żeby sobie zdanie wyrobić, skoro tyle emocji Alfa wzbudza
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  3. #2343
    Użytkownik Znawca Avatar bobby
    Dołączył
    10 2014
    Auto
    Franny 159 2.4 JTDm 06'
    Postów
    1,216

    Domyślnie

    Dobre Oby
    ... large brakes, turbos, alu rims, aero…everything large as if there was something small to compensate for.

  4. #2344
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar strzelec
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    SD
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.4, Alfa Romeo 159 2.0 Mondeo Hybryd Vigniale
    Postów
    533

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobby Zobacz post
    Wyobraźcie sobie taką sytuację, nie jezdziliscie wcześniej Alfą, wchodzicie na to forum, do tego konkretnego tematu.
    Bo na każdym innym normalnym forum ten temat już dawno został by zamknięty i nie wiem czemu tutaj nie jest, choć się domyślam.

  5. #2345
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia Q , GT3.2 Q2
    Postów
    960

    Domyślnie

    Oczywiście że gdzie indziej dawno by taki temat zamknięto, a z pewnością wyrzucono by trolli plujących na fanów marki i samą markę. Ale że tu takie trolle poprzyłaziły i są tak aktywne, świadczy o tym że Alfa im spokoju nie daje , (choć wielu ma inne auta),- dla mnie to dobra oznaka jeśli chodzi przynajmniej o stylistykę Alf (bo to wszyscy widzą na ulicach), w przypadku innych marek (szczególnie VAG) takich negatywnych emocji nie ma

  6. #2346
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,464

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfist Zobacz post
    Ale że tu takie trolle poprzyłaziły i są tak aktywne, świadczy o tym że Alfa im spokoju nie daje , (choć wielu ma inne auta),- dla mnie to dobra oznaka jeśli chodzi przynajmniej o stylistykę Alf
    Jeden z argumentów za pozostawieniem tego tematu.
    Drugi to nadzieja,że jakich twardogłowy z FCA to przeczyta i zadziała to na niego jak strzał z ,,liścia,,i coś zrobią na + a nie tylko samozachwyt jacy są wspaniali
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

    Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

  7. #2347
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,475

    Domyślnie

    [MENTION=6]Piotriix[/MENTION] - wierzysz w to?

  8. #2348
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,545

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfist Zobacz post
    Oczywiście że gdzie indziej dawno by taki temat zamknięto (...)
    Koronny argument...

    Zanim zaczniecie go przytaczać to sprawdźcie jak to jest "gdzie indziej", bo o dziwo na forach innych marek jakoś nikt takich "kontrowersyjnych" wątków nie zamyka...

  9. #2349
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,464

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    @Piotriix - wierzysz w to?
    Jak przestaniemy to nie ma już nadziei dla AR
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

    Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

  10. #2350
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia Q , GT3.2 Q2
    Postów
    960

    Domyślnie

    Cytat Napisał FXX Zobacz post
    Koronny argument...

    Zanim zaczniecie go przytaczać to sprawdźcie jak to jest "gdzie indziej", bo o dziwo na forach innych marek jakoś nikt takich "kontrowersyjnych" wątków nie zamyka...
    Nie zamyka tylko likwiduje, dlatego ich tam nie można zobaczyć. Czy inne fora niby takie tolerancyjne? Może spróbuj napisać na forum VW że najnowszy Passat czy Golf to "prymitywne wozidło" a fani tej marki to "garstka dziwolągów z zachciankami oderwanymi od rzeczywistości" lub "kilku krzykaczy od fikuśnego auta", to się przekonasz czy tam taka tolerancja jak piszesz...Po drugie...chciało by się komuś z was wchodzić np. na forum VW i pisać tam że to nudne i nijakie samochody a ich właściciele to bezmyślne i niezdolne do odczuwania wrażeń estetycznych i przyjemności z jazdy osobniki? Po co ...Volkswagen to Volkswagen, jaki jest jest każdy widzi...
    Może i faktycznie, lepiej żeby takie wypowiedzi wkurzonych trolli tu były- paradoksalnie to też rezultat zrobienia przez Alfę fajnego auta, które innym psuje humor..

Podobne wątki

  1. Sprzedaż Alfy
    Utworzone przez Sulerz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 28-10-2011, 16:30
  2. Sprzedaż Alfy Romeo w 2010r.
    Utworzone przez TILT w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 20:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory