Strona 17 z 284 PierwszyPierwszy ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #161
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    08 2019
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 Super
    Postów
    102

    Domyślnie

    Cytat Napisał Spk Zobacz post
    Nic nie stoi na przeszkodzie aby oprocz tych wszystkich smaczkow dac mieso. Ale alfa woli przycinac koszty, kroic na wyznawcach marze i sprzedawac przestarzale produkty. Niestety dla producenta i klientow takie postepowanie prowadzi do upadku. 29k szt na swiecie po 9 miesiacach - to jest koniec. Tak zle jeszcze nie bylo.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    29k po 9 miesiącach na świecie? Skąd takie dane? Jakas apka się zwiesiła?

    Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

  2. #162
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Pierwsze pół roku EMEA+NAFTA Giulia to jakieś 11tyś aut, Stelvio jakieś 25tyś - tak na oko/na szybko dodawałem liczby z carsalesbase.com. tyłka nie urywa ale to jednak więcej niż kolega podał wcześniej
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #163
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    08 2019
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 Super
    Postów
    102

    Domyślnie

    plus Giulietta parę sztuk, czyli wszystko się zgadza jak w radiu erewań

    Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

  4. #164
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2019
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    159 1.9 JTDm 16v
    Postów
    9

    Domyślnie

    Cześć,

    Może i ja dorzucę swoje trzy grosze, bo od lat tylko czytam, a pisałem jeszcze w czasach gdy można to było robić bez rejestracji.

    Ja jestem typem klienta, którego Alfa traci przez swoją ślamazarność. I podejrzewam, że jest wielu takich jak ja. Chcę nie tylko Alfy z jej doskonałą mechaniką, ale również wyposażenie odpowiednie do segmentu w jakim się ta marka próbuje pozycjonować. To miłe, że M3 dostaje baty na torze, ale Alfa nie ma startu do BMW w kwestii wyposażenia, nawet jeśli za większość tych "bajerów" trzeba słono dopłacić u konkurencji. Czemu nie można za nie dopłacić i tutaj? Gdyby matrix LED-y (ale porządne, nie to co w VW), wentylowane fotele czy autonomia poziomu 2-3 kosztowały łącznie +20k, to nawet bym się nie zastanawiał. Z kolei innych mogłyby skusić wirtualne zegary, HUD czy projektor podczerwieni. A tak to się waham, bo owszem - miło się jeździ Alfą, ale nie zgodzę się, że te dodatki się opatrzą po miesiącu. Korzysta się z nich cały czas, po prostu przestajemy zwracać na nie uwagę (nie dotyczy kompletnie zbędnych gratów jak fotele z masażem).

    Mam nadzieję, że plotki się sprawdzą w większości, a FCA się nie podda i faktycznie za rok doczekamy się poważnego liftu, który naprawi te niedociągnięcia. Bo na samych fanach marki daleko nie zajadą, już raz to przecież przerobili... Najpóźniej na początku 2021 muszę zmienić 159 na coś nowego i większego i mam nadzieję, że się doczekam Stelvio z opcjami jak wyżej. Bo póki co to byłby kompromis, a u konkurencji jeszcze gorzej lub za dwa razy wyższą cenę. A przecież nie kupię Passata, szanujmy się.
    Ostatnio edytowane przez Borys_ ; 07-10-2019 o 00:16

  5. #165
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    Stelvio 2.0T
    Postów
    174

    Domyślnie

    Mysle, ze sie nie doczekasz. Ale mozesz sie juz przygotowac i kupic sobie znaczek "polski walczacej".

    Cos mi sie wydaje, ze ten temat zaczyna byc popularny w internecie i zaraz zleci sie tutaj jeszcze wiecej nowych uzytkownikow forum.
    Oś czasu: 147 2.0 TS Selespeed, 156 2.0 TS Sportwagon, 156 2.0 JTS, Giulietta 1.4 MA TCT, Giulia Super 2.0T, Stelvio Business 2.0T

  6. #166
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał _arekm_ Zobacz post
    Mysle, ze sie nie doczekasz. Ale mozesz sie juz przygotowac i kupic sobie znaczek "polski walczacej".
    Sorki, ale nie bardzo rozumiem

  7. #167
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Moim zdaniem nie ma się co pier... w tańcu. Alfa musi zrobić lifting z przytupem,żeby skoczyła jej sprzedaż choć z drugiej strony słupki wszystkim spadają nawet Nnmu Volvo S60 czy Audi A4. Rośnie i to bardzo sprzedaż Tesli Modelu 3...

  8. #168
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Apeluję, żeby nie robić śmietnika z tematu dotyczącego FL.
    Jeśli ktoś ma konkretne wiadomości lub dane, proszę tutaj wstawiać. W przeciwnym wypadku wątek wyląduje w koszu a założę nowy, w którym wiadomości będą mogły trafiać tylko przez moderację.

  9. #169
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Takie coś znalazłem
    https://youtu.be/WtudqKue2tk

  10. #170
    Użytkownik Świeżak Avatar Prosper
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio B-TECH 2.0 TB 200KM
    Postów
    188

    Domyślnie

    Tu macie nową Giulię. Z zewnątrz raczej drobna kosmetyka.
    Podobno będzie ją można zobaczyć na najbliższym Los Angeles Auto Show

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Nuova-Alfa-Romeo-Giulia.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	77.1 KB
ID:	262490

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory