Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Temat: Alfa 159 kilka róznic

  1. #31
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar micorl
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Siewierz/Mierzęcice
    Auto
    Alfa Romeo 147 FL JTDM 16v TI Q2 - była,Alfa Romeo 159SW JTDM 16v TI,Alfa Romeo 147 FL 1.6 T.S
    Postów
    848

    Domyślnie

    Cytat Napisał Intruz Zobacz post
    mam zwykła radio bez blue&me. I w poprzedniej 159 miałem tak samo i tam było b&m...
    Czyli jesteś kolejnym przykładem, że jest inny wariant załączania radia...Ciekawe czy zna ktoś myk jak to ustawić...?

  2. #32
    Użytkownik Znawca Avatar Intruz
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    147 2.0 TS, 159 2.0 Jtdm SW
    Postów
    1,189

    Domyślnie

    może w menu ustawień radia lub w lewej manetce przy kierownicy?

  3. #33
    Użytkownik Rowerzysta Avatar tomegm
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    KK
    Auto
    159 V6 Q4 Qtronic, Giulia Ti Q4
    Postów
    284

    Domyślnie

    Cytat Napisał micorl Zobacz post
    Czyli jesteś kolejnym przykładem, że jest inny wariant załączania radia...Ciekawe czy zna ktoś myk jak to ustawić...?
    Dla zwykłego radia wchodzisz w MENU, znajdujesz opcję RADIO OFF. Wariant 00 MIN to razem z zapłonem, 20 MIN to niezależny od zapłonu, ale bez kluczyka samo się wyłącza po 20 minutach. Oczywiście można załączyć z powrotem.

    Jeżeli mamy ustawiony tryb niezależny, ale radio wyłączy się samo po 20 minutach od zgaszenia, to przy kolejnym uruchomieniu auta samo się włączy. Generalnie odsyłam do instrukcji.

  4. #34
    Użytkownik Świeżak Avatar kiluk
    Dołączył
    08 2015
    Auto
    159 1.9 8v 2009, Giulia 2.0 2016
    Postów
    54

    Domyślnie

    ja mam radio z Blue&Me.
    Jak nie ma pendrive z muzyką wsadzonego w gniazdo, to zapamiętuje ustawienie przy gaszeniu (lub 20min)
    Jak jest wsadzony pendrive, to zawsze radio się odpala i od razu na MediaPlayer.
    Wyłączenie autoplay w ustawieniach nic nie daje.
    Jedyne co mnie wkurza, że trzeba przytrzymać przycisk ON/OFF przez 2 sekundy żeby zgasić radio.

  5. #35
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar micorl
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Siewierz/Mierzęcice
    Auto
    Alfa Romeo 147 FL JTDM 16v TI Q2 - była,Alfa Romeo 159SW JTDM 16v TI,Alfa Romeo 147 FL 1.6 T.S
    Postów
    848

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomegm Zobacz post
    Dla zwykłego radia wchodzisz w MENU, znajdujesz opcję RADIO OFF. Wariant 00 MIN to razem z zapłonem, 20 MIN to niezależny od zapłonu, ale bez kluczyka samo się wyłącza po 20 minutach. Oczywiście można załączyć z powrotem.

    Jeżeli mamy ustawiony tryb niezależny, ale radio wyłączy się samo po 20 minutach od zgaszenia, to przy kolejnym uruchomieniu auta samo się włączy. Generalnie odsyłam do instrukcji.
    Do instrukcji mnie nie odsyłaj, bo tam nic na ten temat nie ma...To, co opisałeś dotyczy gaszenia, a nie o to pytałem. Poza tym auto kupiłem od Niemca z ichniejszą instrukcją i nie znam tego języka

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał kiluk Zobacz post
    ja mam radio z Blue&Me.
    Jak nie ma pendrive z muzyką wsadzonego w gniazdo, to zapamiętuje ustawienie przy gaszeniu (lub 20min)
    Jak jest wsadzony pendrive, to zawsze radio się odpala i od razu na MediaPlayer.
    Wyłączenie autoplay w ustawieniach nic nie daje.
    Jedyne co mnie wkurza, że trzeba przytrzymać przycisk ON/OFF przez 2 sekundy żeby zgasić radio.

    Wszystko się zgadza...to są kolejne rzeczy, które również wg mnie są "dziwne". Zacząłem pytać o to załączanie, ponieważ jest to "źródło" całej reszty...

  6. #36
    Użytkownik Rowerzysta Avatar tomegm
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    KK
    Auto
    159 V6 Q4 Qtronic, Giulia Ti Q4
    Postów
    284

    Domyślnie

    Cytat Napisał micorl Zobacz post
    Do instrukcji mnie nie odsyłaj, bo tam nic na ten temat nie ma...To, co opisałeś dotyczy gaszenia, a nie o to pytałem. Poza tym auto kupiłem od Niemca z ichniejszą instrukcją i nie znam tego języka
    Akurat dotyczy też załączania w przypadku radia bez nawigacji i wyjaśniłem Ci jak to zmienić.
    http://aftersales.fiat.com/elum/Home.aspx?languageId=9
    Tu znajdziesz każdą instrukcję, na dodatek po polsku. I jest tam właśnie wszystko o co pytasz, z tym że instrukcje do radia/nawigacji/BlueMe są oddzielnymi suplementami.

    Pozdrawiam i gratuluję zakupu oczywiście

Podobne wątki

  1. Alfa 156 99r 2.5 kilka usterek kilka pytań. Ręczny abs itd.
    Utworzone przez jarek665141 w dziale 156
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 13-01-2020, 12:49
  2. alfa 166 kilka usterek :)
    Utworzone przez Krzychu30Wroc w dziale 166
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 12-02-2018, 05:56
  3. Alfa 156 2,4 JTD kilka usterek
    Utworzone przez gucio1707 w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-04-2016, 23:04
  4. Kilka problemów i Kilka Pytań ALFA 147 1.6 TS
    Utworzone przez michasecp w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 19-02-2012, 20:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory