Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Alfa 159 Plafonier Dome Leds Red

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    159
    Postów
    10

    Domyślnie Alfa 159 Plafonier Dome Leds Red

    Hi,
    Anyone could tell me when this red lights turns on?

    On mine if headlights are on (even in auto) or off it does not turn on, it only turn on when the interior is dark, like at night. Otherwise if you look at it on daytime they are always off. it seems to be working with the darkness?

    I checked on other 159 and this lights are ALWAYS on, day, night, headlights on, off, auto.

    What can be?

    Is this normal and depends on software?

    Thanks.



    ----

    Cześć,
    Czy ktoś może mi powiedzieć, kiedy zapali się czerwone światło?

    W moim przypadku, jeśli reflektory są włączone (nawet w trybie automatycznym) lub wyłączone, nie włącza się, włącza się tylko wtedy, gdy wnętrze jest ciemne, jak w nocy. W przeciwnym razie, jeśli spojrzysz na to w ciągu dnia, zawsze są wyłączone. wydaje się, że działa z ciemnością?

    Sprawdziłem inne 159 i te światła ZAWSZE są włączone, dzień, noc, reflektory włączone, wyłączone, automatyczne.

    Co może być?

    Czy to normalne i zależy od oprogramowania?

    Dzięki.


  2. #2
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Isn't it ambient light? When dusk sensor is not available, it will be activated simultaneously with headlights on I suppose.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    159
    Postów
    10

    Domyślnie

    The lights show up only when the interior is dark, otherwise you can turn on headlights on sun or else they won't turn on.

    It makes sense, maybe depends on manufacturer year, but generally it is not on, it only turns on when detects interior dark.

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar micorl
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Siewierz/Mierzęcice
    Auto
    Alfa Romeo 147 FL JTDM 16v TI Q2 - była,Alfa Romeo 159SW JTDM 16v TI,Alfa Romeo 147 FL 1.6 T.S
    Postów
    848

    Domyślnie

    Is this English class or what?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory