Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: Tor Silesia 17.10.2020

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar Nemiroff
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Gōrny Ślōnsk
    Auto
    StelvioQ Abarth Spider
    Postów
    156

    Domyślnie

    Po adresie alfa romeo silesia wygląda mi to na imprezę robioną przez polmozbyt tfu przez katowicki Ganinex. Jeśli tak faktycznie jest to radzę trzymać się od tej imprezy z daleka.
    Ceny również mocno nieatrakcyjne. Cały dzień na torze kielce z instruktorem 1:1 kosztuje sporo mniej.....
    Ostatnio edytowane przez Nemiroff ; 18-09-2020 o 10:24

  3. #3
    Annatar
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nemiroff Zobacz post
    Po adresie alfa romeo silesia wygląda mi to na imprezę robioną przez polmozbyt tfu przez katowicki Ganinex. Jeśli tak faktycznie jest to radzę trzymać się od tej imprezy z daleka.
    Ceny również mocno nieatrakcyjne. Cały dzień na torze kielce z instruktorem 1:1 kosztuje sporo mniej.....
    Odpowiedzi w komentarzach na zgłaszane wątpliwości co do ceny: https://m.facebook.com/comment/repli...id=52&__tn__=R. Też się dziwiłem cenom. Otrzymałem informację, że wynajem toru Silesia na wyłączność w dni weekendowe to koszt rzędu 10.000 euro. Wtedy ceny stają się zrozumiałe.

    Dla mnie za drogo, zwłaszcza w porównaniu z Italian TrackDay lub szkoleniami z ASO Alfa Romeo, no ale to co innego, gdzie indziej.

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nemiroff Zobacz post
    Po adresie alfa romeo silesia wygląda mi to na imprezę robioną przez polmozbyt tfu przez katowicki Ganinex. Jeśli tak faktycznie jest to radzę trzymać się od tej imprezy z daleka.
    Ceny również mocno nieatrakcyjne. Cały dzień na torze kielce z instruktorem 1:1 kosztuje sporo mniej.....
    Co masz na myśli pisząc "po adresie alfy romeo silesia"?
    Organizatorem jest Quadrifoglio Polska. Ganinex owszem jest, ale partnerem imprezy.

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolpak Zobacz post
    Co masz na myśli pisząc "po adresie alfy romeo silesia"?
    to takie standardowe polskie podejscie, guzik wiem ale będę sial ferment na podstawie swoich przemyślen

    w
    Ostatnio edytowane przez Piotriix ; 19-09-2020 o 19:23

  6. #6
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Q
    Postów
    214

    Domyślnie

    jestem zainteresowany - ktoś mogłby mi odpowiedzieć na 2 pytania: alfa romeo giulia veloce Q4 2.0T na tym torze: zabije swoje hamulce? zniszczę doszczętnie opony?

    opony mam bridgestine potenza i mam 1-1,5 nad ogranicznikiem - więc chciałem je właśnie na śmietnik dać - to byłaby idealna okazja - chyba że z takimi oponami lepiej w ogóle się nie pojawiać tam...

  7. #7
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    to w polsce nie ma 20 Q ze quadrifoglio polska szuka chetnych u zwyklych uzytkownikow ?

  8. #8
    Annatar
    Gość

    Domyślnie

    Ja mam jeszcze inne pytanie, już poza torem, ale w temacie klubu Q i akademii: myśleliście może o opcji krótkoterminowego wypożyczenia samochodów? Bo ja bym np. wolał dać te 2500 zł nie za przejechanie się godzinę na torze, ale za możliwość weekendowej przejażdżki Giulią Q lub 4C. Zdaję sobie sprawę, że to (chyba wszystkie) samochody klubowiczów i raczej żaden właściciel nie chciałby oddawać komuś na weekend swojej zabawki, ale: kto pyta nie błądzi ;-)

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał Annatar Zobacz post
    Ja mam jeszcze inne pytanie, już poza torem, ale w temacie klubu Q i akademii: myśleliście może o opcji krótkoterminowego wypożyczenia samochodów? Bo ja bym np. wolał dać te 2500 zł nie za przejechanie się godzinę na torze, ale za możliwość weekendowej przejażdżki Giulią Q lub 4C. Zdaję sobie sprawę, że to (chyba wszystkie) samochody klubowiczów i raczej żaden właściciel nie chciałby oddawać komuś na weekend swojej zabawki, ale: kto pyta nie błądzi ;-)
    Za 2500 spokojnie wypożyczysz na dwie doby z wypożyczalni. W Krakowie jest jedna taka z białą Giulią Q

  10. #10
    Annatar
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    Za 2500 spokojnie wypożyczysz na dwie doby z wypożyczalni. W Krakowie jest jedna taka z białą Giulią Q
    Dasz namiar? Bo ostatnio szukałem, ale tylko Warszawa, Trójmiasto i Poznań mi wyskakiwało.

Podobne wątki

  1. Summer cars party 2020
    Utworzone przez Bllondas w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-08-2020, 17:39
  2. Nowa GTV zapowiadana na 2020
    Utworzone przez Btechfan w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 01-02-2019, 21:30
  3. [Zapowiedź] Silesia Ring
    Utworzone przez Andrzejsr w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25-10-2016, 21:57
  4. Expo silesia - auto moto show , kto się wybiera ?
    Utworzone przez K@rdi4N w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-06-2011, 08:12
  5. [Zapowiedź] Auto Moto Show - Expo Silesia
    Utworzone przez Auto Moto Show w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-06-2010, 22:00

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory