Strona 8 z 114 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171858108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 1136

Temat: [Giulia/Stelvio] - Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi.

  1. #71
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2020
    Auto
    2017 Giulia Ti Q4 280 (USA)
    Postów
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    No prawie dobrze. W USA nie ma i nigdy nie było "Veloce". To jest dopisek, który sporo (i sporo handlarzy w ogłoszeniach) osób dodaje "no bo ma 280 kuni a u nas 280 to w Veloce no to dodam Veloce". Albo "no mam w papierze Ti a w PL jest tylko Veloce Ti no to wpiszę".

    Nie żeby tym wersjom czegoś brakowało, często są to full opcje, ale wprowadzają dużo zamieszania (o czym już mówił epsonix). Jak miałeś "Ti" w papierach to możesz mieć Ti, Ti Lusso, Ti Sport albo Ti Sport Carbon.

    PS. europejskie Veloce Ti ma fotele z alcantarą z Q. W USA nawet do Ti Sport Carbon nie ma opcji tego dokleić i tam te fotele tylko w Q (albo konfigurator mnie okłamuje).
    Dzięki, o takich szczegółach nie miałem pojęcia, nie zagłębiałem się nigdy w to. Myślałem że to po prostu nazwa jakiegoś pakietu zewnętrznego czy coś.

  2. #72
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    Veloce Ti, Subaru Legacy GT, 318is
    Postów
    93

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luke77 Zobacz post
    Może jest to dopiero od MY2020.

    Veloce Ti ma w standardzie regulację w 8 płaszczyznach a Veloce w 6. Stąd różnica, o której piszesz. Ale do Veloce też można zamówić regulację w 8 płaszczyznach.


    Sent from my SM-G960F using Tapatalk
    Ta regulacja w "8 plaszczyznach", to właśnie regulacja pochylenia siedziska.
    Nie wiem jak w MY2020, ale wcześniej nie dało się tego zamówić do zwykłej Veloce ze sportowymi fotelami, za to było to w fotelach "komfortowych", czyli tych bez wysuwanego siedziska i z kiepskim trzymaniem bocznym. Fotele "sporotowe" miały te regulacje tylko w wersjach Q i Ti.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  3. #73
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bosman Zobacz post
    Ta regulacja w "8 plaszczyznach", to właśnie regulacja pochylenia siedziska.
    Nie wiem jak w MY2020, ale wcześniej nie dało się tego zamówić do zwykłej Veloce ze sportowymi fotelami, za to było to w fotelach "komfortowych", czyli tych bez wysuwanego siedziska i z kiepskim trzymaniem bocznym. Fotele "sporotowe" miały te regulacje tylko w wersjach Q i Ti.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
    To jest opcja JT2: "8-stopniowa elektryczna regulacja fotela kierowcy z pamięcią ustawień", dopłata jedyne 2500 zł dla wersji Veloce.

  4. #74
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,991

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luke77 Zobacz post
    To jest opcja JT2: "8-stopniowa elektryczna regulacja fotela kierowcy z pamięcią ustawień", dopłata jedyne 2500 zł dla wersji Veloce.
    ona doszła jakoś później, w 2018 na początku roku jej jeszcze nie było, bo gdyby była to bym ją wrzucił w konfig (teraz narzekam i myślę o przeróbce foteli). tak samo jak nie było grzanej tylnej kanapy - to weszło na wiosne 2018 - pospieszyłem się z zamówieniem o jakiś miesiac
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #75
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Ja mam auto z października 2018. Sportowe fotele w Stelvio i mam regulacje w 8 płaszczyznach

  6. #76
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Pajęczno
    Auto
    Giulia
    Postów
    102

    Domyślnie

    To śmieszne, ale dzwoniłem do 3 salonów i żaden nie ma wersji polifcie do testów.
    W jednym z salonów sprzedawca powiedział, że nie ma praktycznie żadnej różnicy w wyciszeniu
    Jeśli ktoś ma porównanie przed, a po lifcie to niech napisze o odczuciach (szczególnie wyciszenie) czy warto dopłacać za rok 2020.
    Strony i sklepy internetowe www.CyfroweJutro.pl

  7. #77
    Użytkownik Świeżak Avatar treslunas
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Giulia Veloce 210
    Postów
    191

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Ja mam auto z października 2018. Sportowe fotele w Stelvio i mam regulacje w 8 płaszczyznach
    bo oni pompowane boczki jako regulację w 8 płaszczycnach liczą

  8. #78
    Użytkownik Świeżak Avatar bursz
    Dołączył
    09 2020
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    30

    Domyślnie

    Wymiana oleju po 3 tysiącach kilometrów w Giulii (2.0 200KM) - robić, czy nie robić? Czy wymieniać, jak komputer pokaże?

  9. #79
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AlfaRomeo Brera 2.4 / Stelvio MY20
    Postów
    1,612

    Domyślnie

    Twoja decyzja. Ja wymieniłem dokładnie po 3tys. (Olej + filtr oleju) .

    Wysłane z mojego G8341 przy użyciu Tapatalka

  10. #80
    Użytkownik Świeżak Avatar konrad26
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Szczecinek
    Auto
    Giulia 2.0 RWD Visconti Green , były: Alfa 159 2.4 SW , Alfa Romeo 156 2.0 T.S 2000r
    Postów
    45

    Domyślnie

    Cytat Napisał bursz Zobacz post
    Wymiana oleju po 3 tysiącach kilometrów w Giulii (2.0 200KM) - robić, czy nie robić? Czy wymieniać, jak komputer pokaże?
    Ja również po ok 2500 km zmieniłem olej + filtr w serwisie.

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Uconnect - pytania i odpowiedzi
    Utworzone przez radosuaf w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 281
    Ostatni post / autor: 18-01-2022, 12:07
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. 2 szybkie pytania
    Utworzone przez roj89 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-08-2014, 21:20
  4. Szybkie pytania i odpowiedzi. (Wyciek płynu)
    Utworzone przez Krzychu52 w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 01-01-2012, 17:47
  5. Lambda. 2 szybkie pytania.
    Utworzone przez baronkowaty w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-09-2009, 20:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory