Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Inteligentny alternator

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2020
    Auto
    Giulia veloce
    Postów
    73

    Domyślnie Inteligentny alternator

    Panowie wpadłem na trop, mianowicie podobno są dostępne kody którymi można wywalić inteligentne ładowanie akumulatora, z tego co wiem Fiaty Ducato dało się zrobić, jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    nie wiem o jakiego typu kodach piszesz, w proxi (a swoje wiem) tego sie nie dalo wylaczyc jak probowalem - wszelkie kombinacje tam konczyluly sie choinka bledow i wieloma modulami ktore zaczynaja dzialac w ogranicznym zakresie. przybliz temat, narazie usunalem w prototypie hackujac dane na magistrali, prohekt jednak nie do wdrozenia - wymog honologacji, no chyba ze sprzedawwlbym to jako tester ladowania a nie device na stałe uzycie, tyljo wtedy ile tego sie sprzeda stąd projekt w zawieszeniu.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2020
    Auto
    Giulia veloce
    Postów
    73

    Domyślnie

    Muszę pogadać z kolegą, który robił to w ducatach, więc pomyślałem że rzucę temat, aby się coś dowiem odrazu dam znać

  4. #4
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Przeglądnąłem swoje notatki co próbowałem, niby jest w proxi ustawienie na IAM, wyłączenie niestety od razu daje proxi out of range. Próbowałem też kombinować z ustawieniami IBS, i chociaż proxi przechodziło to w ogóle nie miałem ładowania + kupę problemów.
    Ja to robiłem kiedyś hurtowo w swoim aucie, kilkadziesiąt rzeczy przeprogramowałem i potem po kilka niedziałających albo sprawiających problemy usuwałem - też nie miałem czasu robić dziesiątek proxi pojedynczo (tym bardziej że często są zależności i parę rzeczy naraz trzeba pozmieniać), na tyle na ile próbowałem, nie udało się, ale podpytaj kolegę, może jakieś nowe światło rzuci na temat i nabiorę motywacji do spróbowania.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Alternator?? :?
    Utworzone przez 88stasio w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-06-2011, 19:19
  2. [156]Alternator 1.6 TS
    Utworzone przez zaviaseq w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 24-05-2011, 19:44
  3. alternator z ts do jtd
    Utworzone przez szefo79 w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-04-2011, 16:33
  4. [146] Alternator
    Utworzone przez andrzej_jj2 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 25-01-2011, 20:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory