Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 91

Temat: Uruchomienie trybu race

  1. #81
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2018
    Auto
    Giulia 2.0 200hp, Giulietta 1.8 tbi
    Postów
    384

    Domyślnie

    Cytat Napisał hagi Zobacz post
    Napiszcie proszę czy dobrze to rozumiem. Po aktywacji RACE gaz we wszystkich trybach będzie się zachowywać jak teraz w trybie N, tak?
    Pytam bo w zasadzie w 95% czasu jeżdżę na D i choć to sztuczna reakcja ale nie ukrywam że bardzo mi pasuje ten tryb.
    Czyli DNA zostanie znormalizowane do N, ewentualnie pozostanie zmieniająca się siła wspomagania? ( dla niektórych tak, dla innych nie).
    Dobrze to rozumiem? Bo jeśli tak to się chyba lekko zastanowię a miałem już działać.
    Tak, w każdym trybie jest "standard mode". Tutaj ściągawka z giuliaforums https://www.giuliaforums.com/threads...&sortby=oldest

    Z ciekawostek, race deaktywuje start stop..
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	GIULIA4cylRACEmode.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	141.6 KB
ID:	288748
    Ostatnio edytowane przez tzebrowski ; 18-12-2023 o 21:01

  2. #82
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,003

    Domyślnie

    Skrzynia w race jest szybsza niz w dynamicu. Brakuje tabelki dla niewprogramowanego race dla 2.0

  3. #83
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    891

    Domyślnie

    I trzeba pamiętać, że jeśli ktoś ma adaptacyjne zawieszenie to standardowo nie utwardza w trybie RACE. Trzeba najpierw zrobić jakiś upgrade oprogramowania zawieszenia (?!).
    Pozdro,
    Bartas

  4. #84
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,003

    Domyślnie

    Trochę inaczej, wtedy jedna oś robi się bardzo twarda a druga bardzo miękka w pozycji "czerwonej" zawieszenia. Biała w race działa normalnie. Rada to albo robić upgrade sterownika CDCM jak pisałeś, albo jednak dać Dynamic bez ESC (Type 3/Sport) ze wszystkimi wadami tego (poknocone ikonki na wyświetlaczu radia oraz nie tak szybka skrzynia jak w Race).

  5. #85
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar hagi
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    kujawsko - pomorskie
    Auto
    159 2,4 JTDm
    Postów
    510

    Domyślnie

    Cytat Napisał tzebrowski Zobacz post
    Tak, w każdym trybie jest "standard mode". Tutaj ściągawka z giuliaforums https://www.giuliaforums.com/threads...&sortby=oldest

    Z ciekawostek, race deaktywuje start stop..
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	GIULIA4cylRACEmode.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	141.6 KB
ID:	288748
    Fajna tabela.
    Czy można coś tu zrobić w takim razie?
    Żeby mieć w Race w 2.0 powiedzmy ‚sport pedal map’ - czy tuner może to zrobić tak żeby tylko w dynamicy i race tak było? W sensie tak jak standardowo?
    A może pedal box daje takie odczucia czy to jeszcze coś innego? No i wtedy działa to niezależnie od trybów.
    I podobnie temat z hamulcami bo widzę w tabeli że też odczucia po aktywacji RACE jak w N.

  6. #86
    Użytkownik Rowerzysta Avatar stunt_rider
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Emiraty Arabskie
    Auto
    Byla AR159 sw 2.0, 2011r. Jest: Giulia Veloce TI Competizione Red 2.0 T
    Postów
    468

    Domyślnie

    wytlumaczy mi ktos czy jak zrobie program skrzyni to w trybie race bedzie to jeszcze inaczej pracowac? Na ten moment Mam race na stockowej skrzyni i programie sinika

  7. #87
    Użytkownik Świeżak Avatar lisu7
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Małopolska
    Auto
    Giulia Q4 Veloce Swiss
    Postów
    62

    Domyślnie

    Po zamontowaniu RACE i aktualizacji DTCM przebieg przestał migać leć, ani na manetkach ani na drążku nie można zmienić manualnie biegów. Ciekawostką jest to że mogę łopatkami wrzucić N i D.

  8. #88
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,003

    Domyślnie

    W race tylko nie dziala? Masz na mysli ze gdy nie masz trybu manualnego ale klikasz lopatkami? Jesli tak to jeszcze aktu skrzyni potrzebna
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #89
    Użytkownik Świeżak Avatar lisu7
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Małopolska
    Auto
    Giulia Q4 Veloce Swiss
    Postów
    62

    Domyślnie

    Właśnie moja skrzynia nie ma tego laga przy starcie jak mają wszyscy, a soft jej jest ponoć najstarszy z możliwych. Na DNA działa wszytko poprawnie, lecz na race właśnie drążkiem nie działa manual, zaś na łopatkach jestem w stanie wbić N i D, lecz biegów już nie.

  10. #90
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,003

    Domyślnie

    no to masz odpowiedz - stary soft
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-05-2021, 19:46
  2. Remote start - zdalne uruchomienie
    Utworzone przez POl w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 144
    Ostatni post / autor: 20-01-2021, 15:58
  3. [159] Uruchomienie programowe DPFu
    Utworzone przez Seba 0000 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 14-09-2020, 09:32
  4. [159] Uruchomienie silnika, diesel
    Utworzone przez magil w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16-08-2012, 17:41
  5. [AR 147] CAN - uruchomienie testu buzzera
    Utworzone przez anowak w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-02-2012, 15:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory