Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Dobry serwis znaleziony

  1. #1
    Fred
    Gość

    Domyślnie Dobry serwis znaleziony

    Czy ktoś z Szanownych Forumowiczów mógłby polecić jakiś serwis (nie ASO) do wymiany wariatora i rozrządu w Gtv 2.0 TS. W FAPie krzyknęli mi 2k zł, a to stanowczo za dużo. ;// Będę zobowiązany.

    Pozdrawiam

    FRED

  2. #2
    Fred
    Gość

    Domyślnie

    Ponieważ nikt nie podrzucił nowego namiaru, więc skorzystałem po raz drugi z serwisu specjalizującego się we włoskich autach i po raz drugi się nie zawiodłem. Poprzednio wymieniałem rozrząd w 146 1.6 TS, a teraz rozrząd wraz z wariatorem i pompą wody w Gtv 2.0 TS. Auto zrobili w półtorej dnia, gdyż były problemy z dopasowaniem paska wyrównującego i uszczelek. Właścicielem warsztatu jest wieloletni fan Alfy, więc wie co to "wirus Alfa" DD i z tego co wiem bywa konsultantem w FAP Bielsko.

    Wariator + pompa - kupowane we własnym zakresie (tak chciałem), reszta w gestii warsztatu. Cena końcowa 1000zł.

    Namiary:

    P. U. H. "Ricambi"
    ul. Zbożowa 12c
    Katowice - Piotrowice

    tel. 032 202 66 80

    Pozdr

    FRED

  3. #3
    Alfi
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fred
    Właścicielem warsztatu jest wieloletni fan Alfy
    Zasiegnales jezyka, czy zna sie troche na starszych modelach. Jak przyjade kiedys 75-ka to nie ucieknie :wink: ?

    Pozdrawiam

  4. #4
    Fred
    Gość

    Domyślnie

    Alfi niestety nie znam gościa na tyle by coś więcej powiedzieć. Wiem, że sam posiadał kilka bardzo starych modeli. Lepiej zadzwon, a najlepiej podjedź, bo troche ciężko rozmawia się z nim przez telefon.

    FRED

  5. #5
    Alfi
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fred
    P. U. H. "Ricambi"
    ul. Zbożowa 12c
    Katowice - Piotrowice

    tel. 032 202 66 80
    Mozesz sprawdzic czy podales dobry nr telefonu do tego warsztatu? Dzwonilem tam i gosc nie sprawial wrazenia osoby ktora kiedys naprawiala alfe - raczej byl przestraszony. Powiedzial, ze do niego raczej mozna podjechac na wymiane oleju albo klockow hamulcowych. Nie potwierdzil, ze specjalizuje sie we wloskich autach.

    Pozdrawiam

  6. #6
    Fred
    Gość

    Domyślnie

    Z doświadczenia wiem, że ciężko z nimi rozmawia się przez telefon, tym bardziej że czasami może odebrać ktoś kto nie zajmuje się wymianą. Najrozsądniej jest tam podjechać i dogadać sprawę. Obydwie wymiany rozrządu, które u nich wykonałem zostały zrobione dobrze, więc trudno mi cokolwiek zarzucić. Wiem, że robią Lancie, Fiaty i Alfy.

Podobne wątki

  1. Dobry serwis klimatyzacji w Warszawie?
    Utworzone przez YonasH w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 07-02-2016, 20:16
  2. Dobry serwis...
    Utworzone przez nikodem w dziale 166
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-12-2011, 15:02
  3. Dobry serwis car audio Warszawa
    Utworzone przez andy1980 w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-06-2011, 20:32
  4. Dobry serwis lub mechanik-Wroclaw???
    Utworzone przez danloo23 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-06-2008, 23:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory