Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Konwoj na zlot do Czestochowy

  1. #1
    michu
    Gość

    Domyślnie Konwoj na zlot do Czestochowy

    Witam
    czy ktos wybiera sie na zlot ogolnopolski,fajnie byloby zgrac godziny,trase i bujnac sie w konwoju.Mowa o piatku.
    pozdrawiam

  2. #2
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    michu, z tego co mi wiadomo to z Pomorza nikt nie jedzie na Zlot

  3. #3
    Kate
    Gość

    Domyślnie

    Ale może się umówić np. z ludźmi z Wawy że w Piotrkowie się spotkają przy McD na trasie

    michu, przejrzyj fora regionalne, ludzie się dogadywali co do trasy i godzin

  4. #4
    jasiu486
    Gość

    Domyślnie

    ja jade na zlot do czestochowy. ale wyjezdzam juz dzisiaj bo mam w okolicach katowic rodzinke i bede miał tam juz blisko.

  5. #5
    Kate
    Gość

    Domyślnie

    jasiu486, nie widzę Twojej rejestracji na stronie zlotu, a tylko osoby ZAREJESTROWANE mogą brać udział w zabawie.

  6. #6
    michu
    Gość

    Domyślnie

    witam
    patrzylem na mape i moja przyblizona trasa bedzie biegla tak:
    Torun-Inowroclaw-Konin-Turek-Zdunska Wola-Czestochowa.
    Nie chce jechac przez Lodz -podobno masakra tamtedy przejechac.
    Jakies uwagi co do trasy-powinienem cos wiedziec?
    Z gory dzieki.

  7. #7
    jasiu486
    Gość

    Domyślnie

    KATE wiem ze mnie niema ale ja nawet niewiedziałem ze sie trzeba rejestrować myślałem ze to muszą zrobić osoby ktore chcą tam nocować. pisałem juz do organizatora i odpisał mi że moge zapłacić w dzień imprezy ale jest to dla mnie i tak idiotyczne płacić 100 zł za mnie i żone za samą sobote jeżeli chcemy tylko poogłądać inne auta a 200zł za czynne uczestniczenie w złocie na samym lotnisku

  8. #8
    Kate
    Gość

    Domyślnie

    jasiu486, kilkakrotnie pisałam w wątku zlotowym że jest OBOWIĄZEK rejestracji wszystkich którzy chcą brać udział w zlocie, to raz. Dwa, niestety, przyjemności kosztują. Trzy, ponad 120 osób nie uznało rejestracji za idiotyczną. Cztery, nikt nikogo nie zmusza do przyjazdu.

    Jak dla mnie EOT.

  9. #9
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar kln
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    ZGR
    Auto
    156 1.9JTD16V '03 FL
    Postów
    227

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kate Zobacz post
    jasiu486, kilkakrotnie pisałam w wątku zlotowym że jest OBOWIĄZEK rejestracji wszystkich którzy chcą brać udział w zlocie, to raz. Dwa, niestety, przyjemności kosztują. Trzy, ponad 120 osób nie uznało rejestracji za idiotyczną. Cztery, nikt nikogo nie zmusza do przyjazdu.

    Jak dla mnie EOT.
    W skali kraju 120 osób rewelacji nie robi. Jak ktoś kocha Alfe i chce przyjechac tylko pooglądać inne Belle to nie dziwie sie ze nie chce mu sie 100zł płacić, tym bardziej jesli na sam dojazd wyda 200zł... tak poza tym to temat mnie nie dotyczy, po prostu staram sie go obiektywnie ocenic

  10. #10
    Fred
    Gość

    Domyślnie

    Prosze brać pod uwage ze zlot jest imprezą ZAMKNIETĄ a nie otwartym piknikiem wiec obowiązują inne zasady. Imprezy otwarte rządzą sie innymi prawami i pewnie na takie mozna sobie przyjechac pooglądac. Zlot do takich nie należy i jesli komuś sie "nie chce" placic to nie uczestniczy.

Podobne wątki

  1. Jesienny spot okolice Czestochowy
    Utworzone przez B@rtek w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-12-2015, 09:01
  2. Odpowiedzi: 266
    Ostatni post / autor: 13-12-2012, 19:26
  3. wyniana rorzadu slask okolice czestochowy
    Utworzone przez grzegorz543 w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-05-2011, 10:57
  4. Szukam mechanika z Czestochowy lub okolic do Alfy 156
    Utworzone przez jptomczyk w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-01-2010, 10:53
  5. 156 GTA czerwona z Czestochowy-prosba o porade
    Utworzone przez Pajak w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 18-09-2009, 23:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory