Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: [156] 1.8 2001 - co sadzicie ?

  1. #1
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    AR ?
    Postów
    3

    Domyślnie [156] 1.8 2001 - co sadzicie ?

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-156-ben...-C9243664.html

    co myslicie o tym samochodzie ?

    benzyna z gazem mi odpowiada + automat tez mi przpasowal no i niby bezwypadek
    /rocznik 2000, nie 2001/
    Ostatnio edytowane przez micks ; 28-08-2009 o 23:17 Powód: blad w tytule

  2. #2
    hocken
    Gość

    Domyślnie

    Z opisu daje rade. Mnie sie podoba! Ale trzeba odpalić o posłuchać auta.

  3. #3
    Mr_Bungle
    Gość

    Domyślnie

    Za drogo. Te auta nie są warte więcej jak 12-13 z takim silnikiem. Jak sprzedawałem swoją (2002 z nowym wnętrzem) to nawet jak wystawiłem za 16 to nikt nie dzwonił. Nie mówiąc już o tym, co się stanie, jak Ci skrzynia padnie.


    Już lepiej sobie dorzucić tysiaka i kupić tą http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9686364 bo ładniejsza w środku

  4. #4
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    AR ?
    Postów
    3

    Domyślnie

    moze fakt cena troche duza ale jesli to porzadne auto zadbane i faktycznie serwisowane w ASO to samochod wart ceny, jak jest naprawde sie nie dowiem dopoki nie pojade zobaczyc(sprawdzic w ASO, orientuje sie koszt sprawdzenia skrzyni, silnika i ogolnie podlaczenie pod ECU?)

    sie uparliscie na te skrzynie ;] nie jest powiedziane ze skrzynia padnie, kto nie ryzykuj ten nie ma a jak sie popsuje to faktycznie nic nie ebde miec ale wszystko zalezy od stanu auta.

    auto co podales tez fajne lecz za daleko zeby jechac obejrzec jak i instalacja gazowa ponad 3 tys mnie wyniesie bo zamierzam jezdzic na zagazowanym aucie(opinie o gazie w aucie znam i mnie nie odstraszaja)

  5. #5
    Mr_Bungle
    Gość

    Domyślnie

    Nie chodzi o to, że Selespeed się psuje, a raczej o to, że jest uważany za awaryjny. Samochód z taką skrzynią dużo trudniej sprzedać a co za tym idzie nie należy takich aut kupować w cenie wyższej niż średnia nawet jak są w idealnym stanie.

    Ta w Wa-wie poszłaby za 16 (wg. sprzedawcy), miała lakierowane drzwi, prób i tył po jakichś obrysówkach (gość mówił, że nie ma połamanej podłogi itp), poza tym z tyłu wahacz z przodu elementy do samopoziomowania się świateł. Jakbym miał 16 to pewnie bym kupił, jakby była z manualem to pewnie wyżyłowałbym się trochę i też kupił

Podobne wątki

  1. Co sadzicie o tej 147
    Utworzone przez pajak83 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-09-2012, 21:56
  2. [159] co sadzicie o tej 159
    Utworzone przez stiv88 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 23-08-2012, 21:42
  3. AR 159 co sadzicie o tej
    Utworzone przez zwierzak w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-09-2011, 18:29
  4. co sadzicie o tej GT
    Utworzone przez bohenGT w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-05-2009, 20:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory