Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Temat: MY17 Wyposażenie

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2023
    Auto
    Giulia 2.0T TI USA
    Postów
    2

    Domyślnie MY17 Wyposażenie

    Cześć, ściągnąłem Giulie z USA, mam pytanie czy jest to jakaś powiedzmy w miare "bogata" wersja, czy było dużo więcej opcji do wyboru podczas konfiguracji wozu?
    Jeśli tak, to czego brakuje?
    Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam!
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	obraz_2023-10-15_192226761.png
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	229.2 KB
ID:	288221

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,020

    Domyślnie

    Googlnij sobie cenniki ktore chocby tu na forum wrzucalem. Poza tym nie kumam o co ci chodzi, masz spec i albo ci pasowal albo nie. Chcesz po fakcie dostac potwierdzenie ze kupiles wypas? A co jak niezbyt? Moze trzeba inaczej patrzec na sprawe?

    Ale ok, rozwieje Twoje watpliwosci, szybki skan i to takie mniej wiecej Veloce RWD ale z dodatkami/pakietami typu szpera czy skóra deski, szyberdach czy harman kardon, czyli bogato.


    Na ale stare multimedia chocby bez aa/acp, jak chcesz 2 gen z aa/acp albo 3 gen(polift, ewentualnie touch) to w przedziale 3-10tys sa rozwiazania na ori gratach niektóre nowe radia. Przy takim upgrade moge tez robić konwersję jeśli nie masz kogos

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2022
    Auto
    Giulia
    Postów
    125

    Domyślnie

    Co to jest za pozycja "engine block heater" za 150 dolarów?

    Znalazłem info, że to do podgrzewania silnika przed uruchomieniem. Nawet nie wiedziałem, że była taka opcja.
    Ostatnio edytowane przez p11k ; 15-10-2023 o 22:29

  4. #4
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,250
    Ostatnio edytowane przez netzmark ; 15-10-2023 o 23:38

  5. #5
    Użytkownik Fachowiec Avatar maly_777
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 156 FL SW 1.9 16V
    Postów
    2,499

    Domyślnie

    Fajna wersja, jest bogato

    Podstawa w USA bije podstawę w Europie na głowę więc i tak nie byłoby "lipy".

    KODOWANIE KLUCZY (Giulia Stelvio 159 inne)
    Konwersje USA->EU
    UPDATE MAP DO NAJNOWSZYCH 2023 (1,2,3 generacja), również z rynków USA
    KODOWANIE (używanych) RADARÓW ACC/DASM, BLISSów, zmiana radia i aktywacja AA/CP offline

  6. #6
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,020

    Domyślnie

    no nie wiem czy mogę się zgodzić - może nie ma szmat na fotelach w najniższej tam oferowanej wersji i zawsze jest 280HP, ale poza tym nie wiem o czym piszesz. troche tych aut u mnie było, i tez bywały golasy bez navi z plastikiem zamiast alu, 6.5" wyświetlaczem, bez łopatek itp itd. Trzeba też pamiętać że ze 2/3 tam nie ma radaru przedniego, a zatem łatwej ścieżki na dodanie ACC, do tego podobna ilość nie ma kamery w szybie, więć LDW czy AHB też nie dołożysz bez wymiany szyby/dodania kamery (ew wiązki) i pająka. Piszę o przedliftach.

    Może mylisz tym, że wielu jak już licytuje to wybiera bogatsze wersje bo po wypadku nie ma wielkich różnic w koszcie łącznym z kosztami sprowadzenia i naprawy i stąd większość które zjadą do PL jest na poziomie mocno doposażonych wersji super czy mocno doposażonych Veloce, często też z szyberdachem czy szperą. Takie IMHO i obserwacje

  7. #7
    Użytkownik Fachowiec Avatar maly_777
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 156 FL SW 1.9 16V
    Postów
    2,499

    Domyślnie

    Radar? To max 1/3 nie ma. Kamerę jeszcze mniej. Skóra, Xenon zamiast Halogenu, Kamera cofania, LCD duży między zegarami, manual nie występuje. Często grzanie stołków. Ja robię tego naprawdę dużo, praktycznie same USA, Europa to u mnie święto. Porównując wersję bieda USA - bieda EU, EU wygląda jak ubogi kuzyn.

    KODOWANIE KLUCZY (Giulia Stelvio 159 inne)
    Konwersje USA->EU
    UPDATE MAP DO NAJNOWSZYCH 2023 (1,2,3 generacja), również z rynków USA
    KODOWANIE (używanych) RADARÓW ACC/DASM, BLISSów, zmiana radia i aktywacja AA/CP offline

  8. #8
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,020

    Domyślnie

    każdy ma swoje doświadczenie i zgrubne statystyki (bardziej obserwacje, przecież nikt nie robi chyba sobie statystyk z tego). Nie wiem ile u Ciebie było GIulii/Stelvio USA, bo u mnie około 100. A czy to nawet jest jak Ty to oceniasz, że 1/3 nie ma tylko, tak czy siak tu są poobcinane te auta. Na to tu brak poziomowania, tam brak sprysków reflektorów, lampy niehomologowane na EU itp itd. LCD też bywa mały w USA, choć rzadziej niż w EU. U nas też manualna skrzynia nie występuje w 2.0, z resztą znajdą się i tacy którzy tego żałują W USA np wielu żałuje że nie ma, również tych co chcieli Q z manualem, który u nas była a u nich nigdy.

    Wersja bieda USA i tak jest bieda, tylko trochę mniejsza Co z tego ze dostajesz nietrzyające tyłka zwykłe skóry w standardzie - już nie wiem czy bym nie wolał szmaciaków bo przynajmniej się nie lata.

  9. #9
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,250

    Domyślnie

    Czy ktoś wie jak właściwie działa to ogrzewanie "engine block heater"?
    Pompa wody w Stelvio z tego co widzę po zdjęciach to jest czysto mechaniczna. Więc co, załącza się ta grzałka bez wymuszenia przepływu cieczy chłodzącej? Wtedy rozwiązanie wydaje się być do bani z lekka.
    I tak w ogóle to ona po zamontowaniu jest zanurzona w tej cieczy czy tylko tylko do mela aluminiowego jakoś dotyka?

  10. #10
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Giulia Quadrifoglio
    Postów
    71

    Domyślnie

    Wersja chyba ze wszystkim, nie wiem czy dało się tam coś więcej dołożyć.

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Na ale stare multimedia chocby bez aa/acp, jak chcesz 2 gen z aa/acp albo 3 gen(polift, ewentualnie touch) to w przedziale 3-10tys sa rozwiazania na ori gratach niektóre nowe radia. Przy takim upgrade moge tez robić konwersję jeśli nie masz kogos
    Tylko po co ori graty gdy za ~1000PLN jest chiński moduł AA/CP którego montaż zajmuje 30 minut i masz bezprzewodowego CarPlaya, a nie przewodowego jak w oryginale. Oryginalne multimedia to tylko do sprawdzania ciśnienia w oponach.

    Cytat Napisał netzmark Zobacz post
    Czy ktoś wie jak właściwie działa to ogrzewanie "engine block heater"?
    W bloku jest grzałka, a pod maską kabel podłączany do gniazdka.
    Ostatnio edytowane przez andrzejek ; 17-10-2023 o 17:44

Podobne wątki

  1. [MiTo] Wyposażenie
    Utworzone przez mito_2010 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 14-02-2021, 23:40
  2. Wyposażenie Alfa 166
    Utworzone przez misio1 w dziale 166
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 25-11-2020, 13:37
  3. 147 2007 wyposażenie
    Utworzone przez kiepas96 w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-05-2011, 08:50
  4. [156] wyposażenie modelu
    Utworzone przez _carlos- w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-01-2011, 13:45
  5. VIN a wyposażenie.
    Utworzone przez szerszeń w dziale 166
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-03-2009, 09:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory