Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Sprzedam 75 1.8 carb 87r

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta Avatar GUNIOZAUR
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    WROCŁAW
    Auto
    155 2.0 TS 16v 95, 155 2.0 8V 94
    Postów
    291

    Domyślnie Sprzedam 75 1.8 carb 87r

    Witam wszystkich. Za zgodą Administracji, za co dziękuję, na drodze wyjątku pozwolono mi umieścić tu ogłoszenie dotyczące sprzedaży mojej Alfinki. Jest to model !,8l na podwujnych gaźnikach Webera, Z klimatyzacją i instalacją CNG (metan) gdyby ktoś chciał pojeździć ekologicznie. Autko przyjechało trzy lata temu z Włoch, od roku jest w moich rękach. Planowałem odbudowę auta ale niestety życie często ma inne plany i w chwili obecnej nie mogę już dokończyć projektu. Auto jest w 100% oryginalne, wszystkie płyny i filtry były wymieniane na bieżąco, nowe świece, przewody, kopułka, palec, olej w skrzyni, amory przód itp. Niestety auto stoi od dłuższego czasu ponieważ popękały pierścienie na pierwszym cylindrze. Co należy zrobić?? Jak to w aucie w tym wieku wiele... w zawieszeniu z przodu do wymiany są poduszki dr. reakcyjnych, puka przegub drążka kierowniczego. Tyl to stuki z drążka stabilizatora, poduszki skrzyni do wymiany. Z Blachy jest do zrobienia reperaturka tylnego prawego nadkola. Samochód był już kiedyś malowany, natomiast nie wygląda na to żeby miał jakąś poważną kolizję na koncie. Jest to jedna z ostatnich sztuk pierwszej wersji. Całą zimę stała w suchym garażu. Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o składanie ofert na nr 781-244-706. Nie ma aktualnego przeglądu i OC, dwa komplety kluczyków. Posiadam do tego samochodu wiele nowych części, które miały się w nim znaleźć, cała zawiecha, poduszki skrzyni, klocki, tarcze, zestawy naprawcze, uszczelki silnika, tarczę sprzęgłową, docisk sprzęgła, sworznie wahaczy, przedni zderzak i wszystko to co udało mi się kupić przez ten czas. Wartość części to ponad 3 tyś. Na wszystko są rachunki, wszystko leży popakowane i gotowe do włożenia do auta. Jeśli ktoś zaoferuje odpowiednią kwotę za Alfę dołożę również wszystkie części. Fotki dla zainteresowanych mogę podesłać na pocztę ( autko+ rozebrany tył podłoga na podnośniku itp. Ew na życzenie mogę dorobić). Nie podaję ceny jaka chciałbym dostać ponieważ nie mam pojęcia ile tak naprawdę jest warta, po prostu wygra najwyższa oferta. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za możliwość umieszczenia tego ogłoszenia w tym dziale. Dzwonić można 24h POZDRAWIAM
    NO TO WPADŁEM...

  2. #2
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Z ciekawości: ona jest w Drawsku czy jej nie przerejestrowałeś?

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar GUNIOZAUR
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    WROCŁAW
    Auto
    155 2.0 TS 16v 95, 155 2.0 8V 94
    Postów
    291

    Domyślnie

    Jest we Wrocku. Nie przerejestrowałem jej
    NO TO WPADŁEM...

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar aniol_jojo
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Ruszów
    Auto
    156 SW - 2.4 JTDm 2004r
    Postów
    1,987

    Domyślnie

    Coś czuję że szybko ją sprzedasz
    "Alfa chociaż mała prowokuje do zgwałcenia pierwszych stu stron kodeksu drogowego."
    jest: 156 2.4 JTD 04r...
    była: Gtv 2.0 Twin Spark Verde Tropico 96r...

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar GUNIOZAUR
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    WROCŁAW
    Auto
    155 2.0 TS 16v 95, 155 2.0 8V 94
    Postów
    291

    Domyślnie

    Szybko??? Nie grozi, jak widać po dacie od września tu wisi
    NO TO WPADŁEM...

Podobne wątki

  1. [Sprzedam] Sprzedam HTC ONE X
    Utworzone przez Damian156JTD w dziale Pozostałe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-03-2014, 22:07
  2. Ładna Alfa 75 1.8 carb na sprzedaż
    Utworzone przez lukasz169 w dziale Transaxle
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-03-2010, 23:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory