Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: becker 2660 w Alfie 166

  1. #1
    klimekkk
    Gość

    Domyślnie becker 2660 w Alfie 166

    Kupilem Alfe 166 bez zmieniarki.
    Na tymże forum wyczytałem że pasuje Becker 2660 i 2661 - kupilem dzisiaj taka ale...
    Na alfaowner.com wyczytałem że oryginalna zmieniarka rzeczywiscie jest oparta na beckerze 2660 - wyglada identycznie ale nie jest taka sama i ze ICS nie bedzie widzial nieoryginalnego becera - mozliwe ze soft jest inny.

    W związku z tym pytanie czy ktoś z Was montował takiego nieoryginalnego Beckera w swojej Alfie - zagrało czy nie?. Podobno można tego nie oryginalnego dostosować do ICS ale jak?

    Kurcze pewnie kupiłem 2660 ale im wiecej czytam tym wieksze watpliwosci czy to zadziala!

    pozdrawiam
    Krzysztof Klimas

  2. #2
    klimekkk
    Gość

    Domyślnie

    Szukając informacji co dalej z tym fantem poczac znalazlem fajne rozwiazanie (szkoda ze dopiero jak kupilem zmieniarke) - dzialajace z ICS urzdzenie obslugujace MP3
    http://www.loudlink.eu/

    Mysle ze to bardzo ciekawe rozwiazanie

  3. #3
    marcin1135
    Gość

    Domyślnie

    wlasnie, a cena prawie 800 zl, sporawo jednak

  4. #4
    zdziba
    Gość

    Domyślnie

    Gdzie to można kupić?

  5. #5
    klimekkk
    Gość

    Domyślnie

    pewnie za posrednictwemtejze strony: http://www.loudlink.eu/

  6. #6
    marek-b01
    Gość

    Domyślnie

    siema!Mam pytanie....Czy może wiesz jak można podłaczyć tubę i wzmacniacz w alfie 166??Pozdro
    Marek

  7. #7
    marek-b01
    Gość

    Domyślnie

    Czy ktoś może ma schemat jak to zrobić?? pozdro

  8. #8
    klimekkk
    Gość

    Domyślnie

    kurka wodna nie zamonowali u mnie kabli do zmieniarki!!!
    napewno nikt ich nie ukradl razem ze zmieniarka bo oslona nawigacji i zmieniarki ma wyciety otwor tylko na nawigacje- a nie wydaje mi sie zeby ktos zadal sobie trud i po wyjeciu zmieniarki zamontowal oslone bez otworu na nia.

    Czy do zmieniarki potrzebuje oryginalna wiazke czy moge podlaczyc to jakimis standardowymi kablami - mysle o zamontowaniu loudlinka wiec nie musze tego montowac w bagazniku bo to jest malutkie. Zmieniarka zdaje sie ma kable w standarcie sony a jak to jest z wejsciem do ICS?

    pozdrawiam
    Krzysztof Klimas

  9. #9
    MARCIN-CHELM
    Gość

    Domyślnie Re: becker 2660 w Alfie 166

    Cytat Napisał klimekkk
    Kupilem Alfe 166 bez zmieniarki.
    Na tymże forum wyczytałem że pasuje Becker 2660 i 2661 - kupilem dzisiaj taka ale...
    Na alfaowner.com wyczytałem że oryginalna zmieniarka rzeczywiscie jest oparta na beckerze 2660 - wyglada identycznie ale nie jest taka sama i ze ICS nie bedzie widzial nieoryginalnego becera - mozliwe ze soft jest inny.

    W związku z tym pytanie czy ktoś z Was montował takiego nieoryginalnego Beckera w swojej Alfie - zagrało czy nie?. Podobno można tego nie oryginalnego dostosować do ICS ale jak?

    Kurcze pewnie kupiłem 2660 ale im wiecej czytam tym wieksze watpliwosci czy to zadziala!

    pozdrawiam
    Krzysztof Klimas
    po podłączeniu zmieniarki pojedź do serwisu alfy i powiedz żeby za pomocą kompa nadali sygnal zmieniarki radiu(czyli żeby radio dowiedzialo się że zmieniarka zostala podłączona) becker 2660 zadziala napewno

  10. #10
    fokusek
    Gość

    Domyślnie

    MARCIN-CHELM,

    Witam..

    Mam pytanie. Napisałeś w odpowiedzi że zmieniarka becker 2660 będzie działać na pewno w Alfie 166 tylko trzeba pojechać do serwisu i wgrać radiu sygnał zmieniarki. dzwoniłem do ASO AR we Wrocku na Karkonoskiej i powiedzieli mi że nic o tym nie wiedzą i nigdy takiego czegoś nie robili. Powiedzieli że jak zmieniarka jest tej samej firmy co radio to będzie działać od razu i że montowali dużo zmieniarek do tego auta i zawsze działała po podłączeniu. Ale nie działa bo wczoraj podłączyłem. Jest zasilanie silniczek działa bo się kasetka się wysuwa ale radio nie widzi zmieniarki.
    Gdzie mam się wybrać z tą zmieniarką? Znasz jakiś serwis w którym da się to zrobić? Jak możesz to napisz mi jakiś namiar. Z góry dzięki.

    Pozdrawiam
    Tomi
    AR 166 2,4JTD 1999

Podobne wątki

  1. Zmieniarka becker
    Utworzone przez jacaaa8 w dziale 166
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 24-06-2015, 16:30
  2. Radio ics becker - proszę o pomoc
    Utworzone przez Wojciech w dziale 166
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-12-2014, 15:23
  3. Zmieniarka SONY/BECKER
    Utworzone przez Stanley w dziale 166
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-04-2010, 16:11
  4. [166] zmieniarka becker
    Utworzone przez Manio0017 w dziale 166
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-02-2008, 18:31
  5. Zmieniarka Becker 2660 Alfa 166
    Utworzone przez fokusek w dziale 166
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-08-2007, 10:29

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory