Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: problem z kodem 166

  1. #1
    rico
    Gość

    Domyślnie problem z kodem 166

    proszę o pomoc potrzebuje dokładnie wiedzieć co sie robi żeby wpisać kod jaki przycisk się wciska po kolei mój komputer jest na niemiecki mam na kartce zapisane trzy kody
    CODE CARD ICS - electronic code - mechanical code.

  2. #2
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,469

    Domyślnie

    witam dobrym zwyczajem jest sie przedstawic jest dzial tu sie witamy!

  3. #3
    rico
    Gość

    Domyślnie

    witam cie poitriix chyba ominołeś moje przedstawienie się w dziale tu się witamy , jestem z lubina i mam alfe 166 3.0 1999r. :wink:

  4. #4
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    rico wklepujesz kod ICS, a robi sie to ruszajac prawym pokretlem zmieniasz cyfry bodajze i zatwierdzasz naciskajac. Jak sie tam dobierzesz to masz zmiane jezyka w kompie

  5. #5
    areks
    Gość

    Domyślnie

    Tez Rico to wytlumaczylem na privie przez GG, chyba sobie juz z tym ICSem poradzi :mrgreen: :mrgreen:

  6. #6
    rico
    Gość

    Domyślnie

    panowie wpisuje ten kod a komp. nadal żąda kod, chyba mam zły kod

  7. #7
    Dj_Direct
    Gość

    Domyślnie

    bo KOD ICS to cos innego niz kody jakie masz na karcie kodowej. Kod mechaniczny to kod ricambi (do czesci), a kod elektroniczny - np. do kodowania kluczyka do immobilisera. Natomiast kod ICS - to jeszcze inna historyjka... Przerabialem to :/

  8. #8
    MAXIMUS
    Gość

    Domyślnie

    Witam was.

    Równierz mam problem z radiem i nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić. Mam zapisany kod na radiu które wyciągnełem ale nie wchodzi. Czy serwis i sciagniecie karty oryginalnej pomoze czy to tylko wywalenie 300 zl w błoto.

    Pozdrawiam :wink:

  9. #9
    CINEK166
    Gość

    Domyślnie

    WITAM,MAM PROBLEM Z KOMPUTEREM W ALFIE 166.DO TEJ PORY MIALEM ZABLOKOWANA NAVI BO NIE MIALEM KODU,A TERAZ SIADL MI AKU I NIC NIE DZIALA,A NIE MAM ZADNEGO KODU.JAK TO ODBLOKOWAC :cry:

  10. #10
    Dj_Direct
    Gość

    Domyślnie

    jesli z boku jest kod na radiu to z tym kodem pojedz do ASO i oni z tego wydobeda kod ICS, ale nie na miejscu tylko u producenta. Czas trwania wg FIAT AUTO POLAND - ok 2 tygodni.
    A jesli chodzi o drugiego kolege, ktoremu siadl AKU - mialem podobnie. Potrzebny tak samo kod ICS - wyciagnac radio, z boku zczytac kod fabryczny i z tym do ASO i dalej procedura taka sama. Polecam wyciagac radio w ASO, a nie bawic sie z tym samemu, bo mozna dostac mlodych - pol kokpitu trzeba rozebrac zeby to zrobic (co sie naklałem to moje)... Wzglednie mozna telefonicznie i bez rozbierania polowy auta namierzyc kod ICS w salonie ktory sprzedal auto - powinni miec zapisane wszystkie - do ICSa i do NAVI tez, tylko trzeba znac dane pierwszego wlasciciela.... A jesli auto jest z Polski, to juz najmniejszy problem, bo mozna sie dogadac, tylko trzeba wiedziec ktory salon sprzedal auto.

Podobne wątki

  1. Problem z kodem ICS
    Utworzone przez Matt21 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 08-09-2014, 14:35
  2. ICS - problem z kodem
    Utworzone przez lemanos w dziale 166
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 18-10-2011, 21:53
  3. [166] problem z kodem
    Utworzone przez Leszek K w dziale 166
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-05-2008, 02:27

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory