Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: [33] Agresywna Jazda P4

  1. #1
    Shadow_Lord
    Gość

    Domyślnie [33] Agresywna Jazda P4

    Witam !!!

    Mam pytanie do osob posiadajacych P4 samochodzik jest jest miodzio widzialem ze na forum udzielaja sie ludzie ktorzy maja P4 wiec pytanie do WAS !!

    W jaki sposob mozna z tego samochodu wycisnac najlepsze osiagi (nie przesadzajac i nie niszczyc pojazdu) dokladnie chodzi mi na jakich biegach do ilu obrotow trzymac jak redkowac. Bo szkoda by mi bylo przegrywac na swiatelkach z jakas dretwa bejca a swoja Alfke mam dosc krodko Wy nimi juz jakis czas jezdzicie wiec juz napewno przetestowaliscie ten samochodzik :mrgreen: a ja chcem pokazac kmiotkom w moim miescie ze kupujac bejce trzeba wiedziec jak sie z nia obchodzic juz mialem 2 scinki na miescie ktore wygralem :twisted: :twisted:

  2. #2
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    Praktycznie na każdym biegu można ją kręcić do 6000 a nawet 7000 o ile nie będzie Ci odcinał.Warunek musi byś rozgrzana :wink: Do startu z pod świateł wystarczą 1 i 2 czasami 3 :twisted: . Ważne że by przy zmianie biegów nie szarpać i robić to w miarę płynnie i precyzyjnie. 33 ma raczej delikatną skrzynię która nie przepada za zrywaniem i szarpaniem. Ot i wszystko. Acha jak startujesz to nie przesadz z obrotami bo szybko zerwiesz przyczepność i zostaniesz w tyle :wink:

  3. #3
    ViP Romeo
    Dołączył
    06 2006
    Mieszka w
    Potworów/Radom
    Auto
    Alfa 33 Permanent 4, Alfa 166 2.4 Jtd, Alfa 156 SW 1.9 jtdm 16v
    Postów
    516

    Domyślnie

    Ja staruje z obrotów ok 3 tys zerwać przyczepność w p4 jest dosyć ciężko (to daje dużą przewage) wiec można odrazu w podłoge i ciągne tak do 6 tys, wystarczą tylko 3 biegi żeby zgubić bejce.
    Na 3 przy 6 tys obrotów mam około 140 km/h
    Alfa 33 Permanent 4
    Alfa 166 2,4 Jtd ---- Była
    Alfa 33 1,4 imola ---- Była
    Alfa 156 Sport Wagon 1,9 16v Jtdm

  4. #4
    Strzala_1
    Gość

    Domyślnie

    dokładnie p4 z przyczepnoscia nie grzeszy mozna walic od staru do podłogi wazne zeby nie było szarpniec gwałtownych bo dostaje cały układ napedowy wtedy a najlepiej przynajmniej mi startuje sie z 3 tysiecy i tak do 6 tysi bmw od swiateł do swiateł nie ma szans a jak dorwiesz na trasie jakas bmw 2,0 to tez nie ma szans nawet na predkosciach

Podobne wątki

  1. [159] Jazda z padniętym EGR
    Utworzone przez Gixer w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 06-03-2013, 15:53
  2. [159] jazda na podnośniku a ESP
    Utworzone przez hasin w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-08-2012, 13:53
  3. Wieczorowa jazda
    Utworzone przez xdj1 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-11-2009, 14:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory