Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: [166] Line in Aux alfa

  1. #1
    mario339
    Gość

    Domyślnie [166] Line in Aux alfa

    Witam panowie czy ktoś może podejmował próbe montowania lini Aux czyli wejścia na zwykły odtwarzacz Mp3 dodam że mam zwykłe radio simensa bez zmieniarki i wzmaka.

  2. #2
    Dawid166
    Gość

    Domyślnie

    To jest chyba najbardziej omówiony temat dotyczący audio w tym samochodzie.

    Z tego co tu już opisano masz w zasadzie dwie drogi nie wymagające wielkich interwencji w układ samochodu:

    1) wlutowanie się w układ magnetofonu - instrukcja tutaj,
    2) zakup loudlinka, który jest odtwarzaczem MP3 zastępującym zmieniark, ale również ma wejście AUX.

    Dodatkowo kolega podpisujący się tutaj jan123456 oferuje usługę instalacji DVD z dźwiękiem stereo, zapewne wiąże się to z otwarciem kanału AUX.

    Kolejna droga, którą można sobie wyobrazić to instalacja nieoryginalnej nawigacji - koledzy przerobili ten temat z VDO Dayton. Niektóre z takich komputerów nawigacyjnych umożliwiają podłączenie zewnętrznego źródła dźwięku. Temat na forum, w którym koledzy omawiają ten proces jest dość świeży, na pewno znajdziesz.

  3. #3
    Kayrol
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dawid166 Zobacz post
    Dodatkowo kolega podpisujący się tutaj jan123456 oferuje usługę instalacji DVD z dźwiękiem stereo, zapewne wiąże się to z otwarciem kanału AUX.
    Cytat Napisał mario339 Zobacz post
    dodam że mam zwykłe radio simensa bez zmieniarki i wzmaka.
    pod warunkiem ze ma się wzmak.

  4. #4
    mario339
    Gość

    Domyślnie

    Kolego Kayrol widziałem na forum ze nieżle zakombinowałeś w temacie DVD powiedz czy warto to zakładać bo mysle nad tym tylko wydaje mi się ze jest to raczej temat bardziej pokazowy niż uzyteczny no i to mono
    Chyba jednak zdecyduje się na loudlinka gość mi go oddaje za 560 zł
    Albo na tą linie którą wpina się w magnetofon tylko nie rozumiem jaki problem jest z silniczkiem czy on niesie silne zakłócenia może wstawie zamiast niego jakiś rezystor albo wypne głowice bo to pewnie ona zbiera te szumy
    Mam już czwartą 166 pierwszy raz nowy model więc może jednak loudlink

  5. #5
    Kayrol
    Gość

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o DVD to nie byłem zadowolony i je wymontowałem, no i jak piszesz na miejsce zmieniarki trafił loudlink, tylko ze zrobiłem swoją wiązke od zmieniarki bo orginalna w bagażniku jest bardzo słąbej jakości i miałem szumy, teraz loudlink siedzi w schowku.

  6. #6
    mario339
    Gość

    Domyślnie

    Ja nie mam zmieniarki i kabli w bagażniku też nie więc bede musiał kombinować
    troszke mnie ta cena przeraża 560 zł kapa

  7. #7
    Kayrol
    Gość

    Domyślnie

    kable raczej masz napewno, kazdy ma nawet bez zmieniarki

    tanio nie jest, ale jako jedyny zamiennik na rynku - warto

  8. #8
    mario339
    Gość

    Domyślnie

    jestem umówiony z gościem który twierdzi ze w przyszły tygodniu będzie gotowy tańszy zamiennik loudlinka poczekam jeszcze tyle i wtedy ewentualnie go kupie senk w tym że tak po prawdzie troszkę handluę autami ale alfy to moje hobby dlatego w przyszły roku myślę już o 159 albo Brera a wtedy loudlink na marne bo w zaasadzie laik się nie zna że to ważny elemęt

    ---------- Post dodany o godzinie 22:02 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 21:59 ----------

    dodam jeszcze że 166 nowy model to był moje mazenie i w końcu się udalo teraz 159 niestety następca 166 to czysta teoria a szkoda

  9. #9
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar marianek24
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Pińczów
    Auto
    alfa romeo 164 2.0TS Super
    Postów
    113

    Domyślnie

    kolego daj znac jak znajdziesz jakiś zamiennika czy do 166 pzsuje to- http://www.allegro.pl/item792379006_...at_lancia.html

  10. #10
    KamilWR
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał marianek24 Zobacz post
    kolego daj znac jak znajdziesz jakiś zamiennika czy do 166 pzsuje to- http://www.allegro.pl/item792379006_...at_lancia.html
    Niestety nie pasuje

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo 147 JTD black line W-wa
    Utworzone przez Maksy w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-04-2013, 09:40
  2. Alfa romeo 166 black shadow line
    Utworzone przez GrzesiuSiedlce w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 16:08
  3. Alfa 147 Przód Prestige Line
    Utworzone przez Mariusz AutoDS w dziale 147
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 28-10-2010, 22:29
  4. [166] Line in Aux alfa
    Utworzone przez mario339 w dziale 166
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-10-2009, 13:45

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory